320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga meeldib 20 aastase Soometsa mäng ja väljakutunnetus. Samas mõni vahetusest tulev ääremängija ei suuda kohe kuidagi.

    Kommentaar


      Soomets ongi kohustatud näitama kõrgeklassiga mängu kui arvestada kus klubides ta tuleb. Kuid mu meelest on tõsisem küsimus mis Ainsaluga toimub? Et eelmise aasta keskväljakuningas ei hakkagi saama mänguaega ja lihtsalt töllabki varumehena? Tegelikult on see ikka tõsine mõttekoht, et nagu whats up.

      Kommentaar


        Mulle meeldis Henni kommentaar, et tegelikult nägi ka Dõmovile vastutusrikkamat rolli, et kelle arvelt veel neid mänguminuteid näpistada oleks? Liivak ilmselt aasta lõpuni saab veel Floras teha, kui vahepeal juba oli august välja tulemas ja hakkas midagi lubama, siis hetkel on taas nii kohutav, et siin oleks vaja küll restarti mujal. Marin on väga hea näide, kus täiesti augus mängijast on saanud liiga üks ohtlikumaid ääri uues keskkonnas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Kuid mu meelest on tõsisem küsimus mis Ainsaluga toimub? Et eelmise aasta keskväljakuningas ei hakkagi saama mänguaega ja lihtsalt töllabki varumehena? Tegelikult on see ikka tõsine mõttekoht, et nagu whats up.
          Kui vaadata Flora viimaste aastate poliitikat, siis on proovitud müüa kahte tüüpi mängijaid - neid kelle eest saab raha: Sorga, Tamm ning neid, kelle arengut enam ei nähta. Ainsalu kuulub teise kategooriasse ja seetõttu ongi ta praegu klubis nagu viies ratas vankri all. Vaatamata headele momentidele euromängudes napib rahvusvahelist taset.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Soomets ongi kohustatud näitama kõrgeklassiga mängu kui arvestada kus klubides ta tuleb. Kuid mu meelest on tõsisem küsimus mis Ainsaluga toimub? Et eelmise aasta keskväljakuningas ei hakkagi saama mänguaega ja lihtsalt töllabki varumehena? Tegelikult on see ikka tõsine mõttekoht, et nagu whats up.
            Ainsalu tuli alles vigastusest ju ja ilmselt hakkab vaikselt neid minuteid rohkem saama. Eks seal keskväljal palju rahvast Floral on. Seni on kõigile midagi suudetud anda, kes terved on olnud. Väljale ehk kõige vähem jagunud aga ma olen üpris kindel, et temagi mida aeg edasi hakkab aina rohkem neid saama. Varasemaidki näiteid päris mitu kuidas Floras kohanemine võtab veidi aega.
            FC Flora

            Kommentaar


              Sinna ma tahangi jõuda üleüldiselt, meil on liiga palju mehi seal keskväljal ja arvestades meeste kvaliteeti, siis nende raiskamine ainult mingite kaka minutitega on kriminaalne ka tulevikus. Sellised mehed peavad saama regulaarselt mängimist, et mitte neid perse keerata. Ja, et muidugi Ainsalut ei suudetud mitte kuhugi välisklubisse sokutada, kui mees oli tippvormis, on ka muidugi täispask.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Sinna ma tahangi jõuda üleüldiselt, meil on liiga palju mehi seal keskväljal ja arvestades meeste kvaliteeti, siis nende raiskamine ainult mingite kaka minutitega on kriminaalne ka tulevikus. Sellised mehed peavad saama regulaarselt mängimist, et mitte neid perse keerata. Ja, et muidugi Ainsalut ei suudetud mitte kuhugi välisklubisse sokutada, kui mees oli tippvormis, on ka muidugi täispask.
                Samas jõuame me sinna, et minutid on ju vaja välja teenida
                Mina praeguse rotatsiooni üle liialt ei kurda. Kui keegi on vigastusega audis, siis on tulnud teine mees end tõestanud.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Ma loodan, et see võistkond saab enne eurokarikaid korraliku šokktulemuse. Minu ootused on kõrged, aga liiga mugavaks võib see kooslus minna. Võib ka mitte minna muidugi.

                  Mängul oli mu poolakast töökaaslane ja ta ütles, et Järvela I'd võiks küll Poola liigas mängida. Huvitav tähelepanek.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma loodan, et see võistkond saab enne eurokarikaid korraliku šokktulemuse. Minu ootused on kõrged, aga liiga mugavaks võib see kooslus minna. Võib ka mitte minna muidugi.
                    Vajalik profülaktika.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kiidan endiselt FC Flora visuaalseid lahendusi ja natuke pätsan pildi nende Facebooki lehelt.

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Pean ausalt tunnistama, et pole see hooaeg üldse jõudnud esiliigasse süveneda. Minu jaoks on veidi üllatav, et sel hooajal on Flora U21 nii madalal.

                        Super oleks, kui Soccernetis ilmuks selleteemaline artikkel (kui on olnud, siis jagage) või keegi vähemalt selgitaks tagamaid. Kas on väga tugev põlvkondade vahetus või milles asi?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Pean ausalt tunnistama, et pole see hooaeg üldse jõudnud esiliigasse süveneda. Minu jaoks on veidi üllatav, et sel hooajal on Flora U21 nii madalal.

                          Super oleks, kui Soccernetis ilmuks selleteemaline artikkel (kui on olnud, siis jagage) või keegi vähemalt selgitaks tagamaid. Kas on väga tugev põlvkondade vahetus või milles asi?
                          Eks esmalt tuleb otsa vaadata sellele, et 11 mänguga on löödud ainult 12 väravat, mis EL-s on ikka väga kahvatu number. Ja ega sellist konkreetset ründajat hetkel meeskonnas polegi. Kiivit on veel väga toorik ja Ustritski kõrgeim tase saab olema parimal juhul laen Kuressaarde, nagu ka teistel meeskonna vanematel mängijatel. 03 ja edasi läheb olukord paremaks ja seal on juba ka esindusmeeskonna potentsiaaliga mängijaid, et eks aasta-kahe pärast on Flora duubel jälle EL tipus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Sinna ma tahangi jõuda üleüldiselt, meil on liiga palju mehi seal keskväljal ja arvestades meeste kvaliteeti, siis nende raiskamine ainult mingite kaka minutitega on kriminaalne ka tulevikus. Sellised mehed peavad saama regulaarselt mängimist, et mitte neid perse keerata. Ja, et muidugi Ainsalut ei suudetud mitte kuhugi välisklubisse sokutada, kui mees oli tippvormis, on ka muidugi täispask.
                            Viimane uudis Ainsalu ja Poomi kohta paneb kukalt kratsima. Mõlemad on viimased 2-3 aastat pidevalt vigastatud. Kui Poomil veel vanus lubab millalgi sammu edasi teha, siis Ainsalu hakkab rahvusvahelistest rongidest maha jääma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                              Viimane uudis Ainsalu ja Poomi kohta paneb kukalt kratsima. Mõlemad on viimased 2-3 aastat pidevalt vigastatud. Kui Poomil veel vanus lubab millalgi sammu edasi teha, siis Ainsalu hakkab rahvusvahelistest rongidest maha jääma.
                              jep. kõige naljakam on asja juures see, et kuidas henn räägib, et mees on vigastatud. et nagu oli vigastatud enne, siis pannakse ainsalu mängima, kus nagu võib eeldada, et mees on terve ja siis järsku uuesti vigastatud - et ehk me tekitame olukorra, kus parimate taastumisvõimalustega flora ei ole suutnud meest korda teha ja nad ei saa ise ka aru, kas mees on terve või ei. ja siit kohapealt tekib mul vähemalt küll peas errori, et henn ajab paska, tõsist paska. ma olen kindel, et et ainsalu on tegelik mänguvalmis, aga kuna hennil on nii palju mehi platsil seal keskväljal, siis tekibki olukord kus järjekordne tippvend eesti mõistes istub tühjade pihkudega ja, et ainsalu pole koosseisusgi annab mulle talupojaliku lähenemisega ilmselge vihje, kuna ajaloost on juba teada, kuidas mõned mängijaid on külmutatud meeskonnast näiteks ja mänguaega aega ei jagu, siis me oleme mega ägedas olukorras, jälle. ja siin jalgpalliühiskond räägib, et floral on " luksusprobleemid" sittagi ta on, mängijate perse keeramise olukord on.

                              Kommentaar


                                Ja kui Herol oleks Floras läbi löönud, kas sa siis mõtleks ka vandenõuteooriaid siin välja ja jauraks iga päev?

                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                jep. kõige naljakam on asja juures see, et kuidas henn räägib, et mees on vigastatud. et nagu oli vigastatud enne, siis pannakse ainsalu mängima, kus nagu võib eeldada, et mees on terve ja siis järsku uuesti vigastatud - et ehk me tekitame olukorra, kus parimate taastumisvõimalustega flora ei ole suutnud meest korda teha ja nad ei saa ise ka aru, kas mees on terve või ei. ja siit kohapealt tekib mul vähemalt küll peas errori, et henn ajab paska, tõsist paska. ma olen kindel, et et ainsalu on tegelik mänguvalmis, aga kuna hennil on nii palju mehi platsil seal keskväljal, siis tekibki olukord kus järjekordne tippvend eesti mõistes istub tühjade pihkudega ja, et ainsalu pole koosseisusgi annab mulle talupojaliku lähenemisega ilmselge vihje, kuna ajaloost on juba teada, kuidas mõned mängijaid on külmutatud meeskonnast näiteks ja mänguaega aega ei jagu, siis me oleme mega ägedas olukorras, jälle. ja siin jalgpalliühiskond räägib, et floral on " luksusprobleemid" sittagi ta on, mängijate perse keeramise olukord on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X