320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Ja kui Herol oleks Floras läbi löönud, kas sa siis mõtleks ka vandenõuteooriaid siin välja ja jauraks iga päev?
    tema puhul olen alati olnud neutraalne, alati. ja,et ma olen nagu ainus, kes nii arvab? miskipärast olen kuulnud, et nagu ei ole päris ainus, kuuldavasti päris paljud on samal seisukohal ainsalu kaasuse puhul, et siin midagi haiseb, aga küllap sa tark mees tead rohkem.

    Kommentaar


      Ma ei ole väitnud, et sa oled ainus. Ja vaevalt ma ka rohkem tean Flora asjadest, kui sina Flora fännina. Mul on Flora asjadest suhteliselt ükskõik ausaltöeldes. Kindlasti Flora meelega keelab mängijaid persse. Jah Sambaz see on nii. Raudselt.

      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      et ma olen nagu ainus, kes nii arvab? miskipärast olen kuulnud, et nagu ei ole päris ainus, kuuldavasti päris paljud on samal seisukohal ainsalu seisukohal, et siin midagi haiseb, aga küllap sa tark mees tead rohkem.

      Kommentaar


        Välismaa tasemest rääkivad jutud Ainsalu puhul ma küll vilistaks pigem välja. Või mis välismaast me räägime?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Ma arvan, et Ainsaluga on see keiss, et tal leping saab nüüd läbi ja ma pole märganud, et ta oleks seda pikendanud (transfermarketi andmetel leping lõppeb 31.12.2020) ja kui ta lepingut alla ei kirjuta, siis ta ei mängi, praktika mida kasutavad paljud klubid euroopas. Jah Floral on sügavust ja ma arvan, et ta oleks ikka algkoosseisu mängija, kuid samas saab Florast aru, et viimane võimalus mingitgi raha saada. Ainsalu ise teab samas, et tasuta minna Florast on suurem tõenäosus leping väljamaal saada.

          Heroli tasemel tehnikaga teist eestlast ma veel ei tea ja ta eelmine hooaeg oli Floras oli väga hea, kuni vigastuseni. Mina ei saa aru, miks hoida Liivakut ja saata ära Herol, müstika. Muidugi Herol ja Viljandi on suurepärane kombo!

          Iseenesest on naljakas, et Kalju ei püüdnud Alandit endale meelitata (oli tal ju leping lõppemas) ja oleks saanud KTM mängija(mu meelest) ja Eesti tasemel on Aland täitsa korralik mängija.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Ma ei ole väitnud, et sa oled ainus. Ja vaevalt ma ka rohkem tean Flora asjadest, kui sina Flora fännina. Mul on Flora asjadest suhteliselt ükskõik ausaltöeldes. Kindlasti Flora meelega keelab mängijaid persse. Jah Sambaz see on nii. Raudselt.
            sul on täitsa savi, aga näedsa, sõna võtad ikka. ja üldjuhul nagu mida sa jahud, mis meelega. ma ei ole küll rääkinud mingist meelega perse keeramisest vaid aastate pikkusest progressist, mis on ju nii läbinähtav, kes natukenegi on kohaliku jalgpalliga kursis. üldjuhul nagu on loogiline, et loodus teeb oma valikud ja tugevamad jäävad ellu, kahtlemata. kuid me oleme siiski olukorras kus eesti mõistes tippvend ei saa mängida ka pärast" vigastusest" paranemise, sest noh liiga palju mehi on, liiga palju. mu meelest ikka tõsiselt kriminaalne olukord. real madrid võib seda lubada endale, kus bale võib sittuda pihku ja kedagi ei koti. aga flora ja eesti jalgpall ei saa seda lubada endale. no ei saa. ja nagu eile üks tuntud foorumlane ütles, siis ei ole üldse imestada, et me võime peatselt hakata kuulma neid jutte, kus mõned mehed lõpetavad lihtsalt karjääri ja siis imestavad kõik et nagu whats up.

            Kommentaar


              Eks ta ole käinud ka paar korda testimas, aga millegipärast on alati tagasi koju saadetud..
              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Välismaa tasemest rääkivad jutud Ainsalu puhul ma küll vilistaks pigem välja. Või mis välismaast me räägime?

              Kommentaar


                Kui sina nii arvad, mis ma ikka vaidlen siis. Ma lihtsalt ei taha uskuda, et sellistes asjades ainult klubi süüdi on. Pigem paistaks reaalne just see variant nagu Brandon eelmisel lehel ütles, et minutid on vaja välja teenida.
                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                sul on täitsa savi, aga näedsa, sõna võtad ikka. ja üldjuhul nagu mida sa jahud, mis meelega. ma ei ole küll rääkinud mingist meelega perse keeramisest vaid aastate pikkusest progressist, mis on ju nii läbinähtav, kes natukenegi on kohaliku jalgpalliga kursis. üldjuhul nagu on loogiline, et loodus teeb oma valikud ja tugevamad jäävad ellu, kahtlemata. kuid me oleme siiski olukorras kus eesti mõistes tippvend ei saa mängida ka pärast" vigastusest" paranemise, sest noh liiga palju mehi on, liiga palju. mu meelest ikka tõsiselt kriminaalne olukord. real madrid võib seda lubada endale, kus bale võib sittuda pihku ja kedagi ei koti. aga flora ja eesti jalgpall ei saa seda lubada endale. no ei saa. ja nagu eile üks tuntud foorumlane ütles, siis ei ole üldse imestada, et me võime peatselt hakata kuulma neid jutte, kus mõned mehed lõpetavad lihtsalt karjääri ja siis imestavad kõik et nagu whats up.

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Välismaa tasemest rääkivad jutud Ainsalu puhul ma küll vilistaks pigem välja. Või mis välismaast me räägime?
                  Florast samm edasi oleks siis kuhu? Levadia või Paide?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas matys Vaata postitust
                    Iseenesest on naljakas, et Kalju ei püüdnud Alandit endale meelitata (oli tal ju leping lõppemas) ja oleks saanud KTM mängija(mu meelest) ja Eesti tasemel on Aland täitsa korralik mängija.
                    Mul isiklikult pole Alandi talenti usku. Miks? Sest Paplavskis ja Igonen mängisid ta pingile ning Meerits on tast parem. Kui Meerits oli Tarvas, siis ta tõstis kogu meeskonna taset ja tassis Tarvast üksjagu. Aland Pärnus ei jätnud mingit erilist märki maha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                      Florast samm edasi oleks siis kuhu? Levadia või Paide?
                      Einoh ma mõtlen, et kas üldse on sammu edasi teha enam? Iga välisriik ei olegi ju enam päris samm edasi, selle kriteeriumi täitmiseks peaks olema tegu vähemalt Rootsi esiotsa, Norra või Poola kõrgliiga, Taani tippmeeskonnaga jne. Mina, nathig pöörsonal, ei näe nagu.
                      Tuleb see Elari Valmase intekas meelde ja tema kuldsed sõnad, et Norra neljandasse võib igaüks minna.
                      Samas võibolla eksin!
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Tundub, et Flora on lõplikult saavutanud kohaliku superklubi staatuse, kuhu jõudmisest enamus (noor)mängijaid unistab. Ja ega klubile midagi ette heita saagi, kui top3 poolikud juba ise ukse taga lunimas käivad. Pigem tuleb muidugi kiita, et on selline keskkond loodud, millesse mängijad usuvad. Kas reaalsus ka sama helesinine unistus saab olema, jäägu juba aja otsustada. Teisalt on muidugi väga tugevad märgid õhus, et lähitulevik saab Eestis olema sama tugevalt domineeritav, nagu näiteks Bayern Saksamaal, et laiemalt sellised arengud kohalikule jalgpallile pigem kasuks ei tule. Samas on raske näha, et millises suunas teised kohalikud (tipp)klubid liikuma peaksid, mis oleks ka reaalsuses teostatav, kus oldaks võimelised parimate Eesti mängijate eest konkureerima. Ilma nendeta ei tee paraku aga miskit.

                        Kommentaar


                          Omaaegne Levadia, kes võitis 4 hooaega järjest ja 2009. aasta ülivõimsalt, edestades hooaja lõpuks teist kohta 21 punktiga, löödi aasta hiljem uppi. Ma ei ole kindel, kas Flora klubi suudab seda ületada.

                          Tuleb muidugi meelde ka paari aasta tagune Infoneti ja Levadia liitumine, mis tekitas n.ö superklubi kõlakad, aga üllataval kombel on selle positsiooni saavutamas Flora. Ma usun, et eelmise aasta euroedu polnud ka juhus ja praeguse peatreeneri ja kogu klubi funktsioneerimisel on saavutatud võimas sünergia. Samas piisab sellest, kui Flora Euroopa hooaeg piirdub kahe mänguga ja mõni Andorra või Luksemburgi klubi meie klubi taas (2x on seda juhtunud) välja lööb...
                          Lähiperspektiivis ma ennustan, et Kalju ja Paide suudavad Florat ohustada. Levadia klubi puhul ma peaksin seda kergelt üllatavaks, kui suudetakse hooaja lõpuni tiitlikonkurentsis püsida.

                          Kommentaar


                            ma üldjuhul ei tahaks derbi võidu üle negatiivset tooni tõmmata, aga kahjuks ei saa. lihtsalt ei saa vait olla, sest meil on olnud eesti jalgpallis piisavalt palju skandaale seoses kihlveo paskadega ja mul on tunne, et mõned inimesed lihtsalt ei õpi. see pole kellegile suur üllatus, et zaka probleem oli liiga palju avalikuks kohas olemaks ja mängimaks avalikult kohtades, kus proffijalgpallur ei tohiks olla eetiliselt, no ei tohiks. aga kui tuleb mingi kreida sugune kuradima tatikas ja hakkab mu aru pärimise peale, et miks sa siin panustad mingitele mängudele ja kas sellepärast ma olen flora toetanud üle 10 aasta, et sinusugune jobu ei saa aru vastutustundlikus käitumisest, siis mul tekib ikka tõsine küsimus, kas on süsteemis midagi lahti meil või kreida ongi selliine jobu, kes see ei saa aru signaalis, mida ta annab oma fännidele, kellel eesti jalgpall läheb korda. minu jaoks ei ole mitte mingusugune probleem ku proffijalgpallur peale mängu võtab baaris paar õlle ja tahab relaxida, aga mul tekib tõsine tülgastus, kui ma näen peale tänast derbi mängu flora ühte tähtsamat lüli, kuskil kristiine olybeti baaris mingeid panused tegemas just nii täpselt 25 minutit peale mängu lõppu, ma ei mõista seda ega hakkagi mõistma ja mul tekib tõsine küsimus, kas meie mängijad hakkavad aru saama oma vastutusest jalgpalliühiskonna eest või mitte. türa, ma ei osta sellepärast mingit kuradima flora uut pusa ega klubikaarti, et toetada klubi, et sinusugune jobu kreida käib mängudele panustamas kuskil olybetis. ma mõistan, et sa oled noor ja ei saa vist aru, mis sa tegid valesti ja sul jäi veel õigustust üle, et mind vittu saata ja toredatesse venekeele sõnadesse saata, aga ma sooviks, et meie mäng oleks ja on ja jääb ausaks. ja mul on ka tunne, et siin täielik tegemata töö nii liidul, kui klubidel, kes peavad hakkama seletama oma mängijatele aina rohkem, mis on vastutus ja mis on õige ja vale proffijalgpallurina. ma ei tahtnud seda postitust teha üldse, aga kuna see vähkkasvaja ja eelkõige vastutustundlik käitumine ei ole vist endiselt kohale jõudnud meie mängijatele, siis ma näen, et see pask peab lõppema.

                            Kommentaar


                              Kas jalgpalluritel ei ole mitte kihlveokontorites panustamine üldse keelatud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Kas jalgpalluritel ei ole mitte kihlveokontorites panustamine üldse keelatud?
                                Sama liiga või võistluse mängude peale, milles nad ise osalevad, ei tohi panustada.

                                Ma küll ei tea, kuidas Eestis need reeglid on sätestatud. Et oma mängudele panustada ei tohi, on siililegi selge, aga kas konkurentide mängudele tohib siin panustada või mitte, ei teagi. Otseselt mingeid reegleid kuskilt välja ei loe.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X