320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti liigaga oli tegu siis, Sambaz?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
      Eesti liigaga oli tegu siis, Sambaz?
      mul ei olnud kahjuks võimalik lähemalt pilti teha ja tuvastada, mis mäng oli, vältimaks mingeid kahtlaseid olukordi, et ou, miks pildistad kreida vaateväljast. kokkuvõtlikult see polegi isegi tähtis mis mäng oli, tähtis on vaateväli, mis signaale annab selline olukord. 25 minutit peale derbi lõppu, on üks flora mees panuseid tegemas mingitele mängudele. ma tahan rõhutada, see pole nii väga kreida kaasuse põhine, vaid üleüldine olukord, kus meie proffijalgpallurid peavad hakkama tajuma vastutustundlikku käitumist proffijalgpallurina.

      Kommentaar


        Kas oma liigale ei tohi ainult panustada või üldse ei tohi panustada?

        Muidugi on niru näha sportlasi kasiinos ja ma soovitan alati sportlastel mitte sellega silma jääda. Aga reaalselt on see igaüge enda vastutus vast.

        Minu poolest pole eriti probleem, et Kreida näiteks Inglise karikale panustab vms. Loomulikult mitte end lõhki mängides.

        Samas teatud ohumärk paistab, jep.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Seletage mulle maainimesele, et miks peab üldse käima kuskil urkas panustamas kui seda saab teha samahästi kodus teki all nutikaga?

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Seletage mulle maainimesele, et miks peab üldse käima kuskil urkas panustamas kui seda saab teha samahästi kodus teki all nutikaga?
            Seal saad maksta sularahas beti kinni ning jääb 0 jälge, et oleksid bettinud ning krediidiasutuste ees oled jätkuvalt pai poiss.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Seal saad maksta sularahas beti kinni ning jääb 0 jälge, et oleksid bettinud ning krediidiasutuste ees oled jätkuvalt pai poiss.
              -:
              Ah nii, jälle targem. Sel juhul noorhärra päris euroste panustega vist ei mölla.

              Kommentaar


                Romario, sina kui elukutseline, mis sa asjast arvad? Vb ma ei taju kõiki tahke.

                Mulle tundub täiesti alusetu hala, siuke jommispeaga kirjutatud jama. Kreida saatis vb veidi õigastatult mehe seenele ja siis tuli mees foorumisse täristama.

                Kommentaar


                  sa ei taju kõike tahke ega probleemi olemust ja üleüldiselt suht mõttetu hala, aga ometigi sa võtad selle energia, et tulla ja kirjutada. võimas!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                    Romario, sina kui elukutseline, mis sa asjast arvad? Vb ma ei taju kõiki tahke.

                    Mulle tundub täiesti alusetu hala, siuke jommispeaga kirjutatud jama. Kreida saatis vb veidi õigastatult mehe seenele ja siis tuli mees foorumisse täristama.
                    Kui ma nüüd ei eksi, siis mängijatel ei ole keelatud panustada sündmustele, mida nad otseselt või kaudselt mõjutada ei saa. Kui tööleping seda personaalselt kellelgi just ei keela, siis millegi vastu justkui ei eksita. Küll on jah eetiline küsimus, et kas A koondise tasemel mängija tunneb ühiskondlikku vastutust, et mitte veeta aega väga halva mainega asutuses, mille põhjal on võimalik teha väga valesid järeldusi. Ei taha pigem ju näha elukutselist jalgpallurit ka mängueelsel päeval kuskil ööklubis rummi libistamas. Paljudele inimestele meeldib aeg-ajalt gamblida, et kui for fun vahepeal mõni elukutseline jalgpallur CL-i õhtut tahab enda jaoks põnevamaks teha, siis minugi poolest, aga seda on võimalik teha palju delikaatsemalt kui tunde kuskil urkas istudes. Lõppkokkuvõttes on see siiski õhukesel jääl käimine, et ühel hetkel võib ka meelelahutuslikust panustamisest saada tõsine probleem, kui finantsseis kriitiliseks muutub. Ja arvestades seda, mis kontingent kasiinos aega veedab, siis rahaprobleemide tekkimisel on oht sattuda halba seltskonda, kus võivad juba väga valed mõtted tekkida, mis tänaseks päevaks on juba ka kriminaalkorras karistatav, et enda olukorda parandada. Kuna ma ise sellistes urgastes keskmisest inimesest tihedamalt aega veedan, siis kahjuks on reaalsus see, et jalgpallureid kohtab kasiinodes oluliselt tihedamalt kui tahaks ja ega ma seda päris õigeks kohe kindlasti ei pea.

                    Kommentaar


                      Antud juhul on vast kummalisem fakt ajastus kui see, et mees panustamas käib. Muidugi profijalgpallurina spordibaaris ennustamas käia tundub ka selline Balotelli intellekti tasemel liigutus.

                      Kommentaar


                        Siin tuleks võibolla meelde tuletada, et selles klubis ka inimesena areneda tuleb ja mitte rapikusse noort inimest lasta kasvada!
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Kui on lubatud, siis on lubatud. Niimoodi peale lennata on ikka veidi napakas. Samamoodi on lubatud täisealisel jalgpalluril baaris õlut juua või korraga mitut naist sebida. Siis te ju ei lähe topsi käest rabama või moraalset jutlust pidama ometi? Kui keegi tahab mingit illegaalset panust teha, ta ei lähe ju avalikult kuskile Olybeti baari oma nime all seda tegema, johhaidii...

                          Kommentaar


                            Ma ei saa ka kogu probleemist aru. Käib avalikus kohas tegemas seda, mis on talle seadusega lubatud. Milles props? Ma imestan kohati sama palju, kui ma näen Flora mängijaid pärast mängu Peetri Pizzas pitsat ja kokakoolat joomas, aga see on täiskasvanute inimeste endi valik.

                            P.s. ja see on ka arusaamatu, kuidas on suhtumine, et kui astud korra üle ukseläve spordibaari ja oled peagi Viiol valmis. Minu esimestest panustest on möödas 17 aastat ja endiselt mängin ainult siis, kui helistab neiu klienditeenindusest ja teatab, et mulle on mingi vinge kingitus arvel.

                            Kommentaar


                              päris võimsaid näiteid tuuakse siin, üks paneb mingeid naise sebimisi ja teine räägib peetri pizza näitest ja kogu tuuma on hoopis kuskil by far mujal. ma muidugi mõistan nende pühapäeva eesti jalgpalli huviliste demagoogiat, kes jõuavad staadionile harvemini, kui kodus pihku pannakse ja nende jaoks on sellised asjad pseudoprobleemid, kuid õnneks on ka päris palju inimesi, kes käivad iga mäng staadionil, on teinud seda siis 20 aastat või 10 aastat, aga näedsa, neid kotib, et asjad oleksid võimalikult proffessionaalselt tehtud ja meie jalgpallurid saaksid jalgpalluri vastutusest aru, mida neil oodatakse ja mis signaale antakse ja meil oleks läbi kunagise fc viljandi suguste klubide staatus, et see ongi fine viina juua prives üks päev enne mängu ja ka, et madis vihmanni suguseid saavad jalgpalluri vastutusest aru, siis jään oma seisukohale kindlaks, kui me soovime et meie liigat võetakse tõsiselt, siis käitugu ka mängijaid professionaalselt.

                              Kommentaar


                                Et kui käid staadionil, siis annab see sulle mingi moraalse õiguse teise inimese päevaplaani ja meelelahutuse osas?

                                Ok siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X