320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
    Otsustava valesöödu andis ikka Soomets. Peale Vassiljevi pallikaotust tuli pall ilusti Flora kätte veel tagasi.
    Võimalik tõesti, ei hakka selle viimase söödu andmise osas vaidlema, kuid samas on fakt, et see suht rahulik olukord rullus laviiniks peale Vassiljevi pallikaotust.

    Lisaks, ma ei tea pole varem märganud, olid Vassiljev väljakul suht hajevil ja päris tihit päris pahane oma meeskonnakaaslaste peale. Vähemalt korra sai Sinjavski ikka üpris kõva sõnavalingu. kui jättis söödu suunas spurtimata.

    Ühe sõnaga, mida ma öelda tahan, on see, et SN kui tahab, et neid peetakse tõsiseks ajakirjanduseks, siis tuleb võrdselt kajastada nii õnnestumisi kui ka ebaõnnestumisi ja seda KÕIGI puhul olenemata nende varasematest teenetest

    Ootan pikkisilmi SNi Kasperit puhkuselt tagasi (egoistlik mina, häbi mul olgu ), sest tema stiil on veidigi tasakaalustatum, kui teiste, peamiselt kahe SN vapinäo oma. Kasper, hea töö!

    Kommentaar


      Sambaz, kes iganes sa oled, Sa oled kõva vend!
      Tõmbasid foorumis oma tähelepanekutega käima nii Kure fännide kogunemise kui nüüd Kreida, ja mõlemad keissid on jõudnud suurelt ja laialt avalikult Eesti spordimeedia avalehtedele
      //

      Kommentaar


        Algselt postitas sibierski Vaata postitust
        Sambaz, kes iganes sa oled, Sa oled kõva vend!
        Tõmbasid foorumis oma tähelepanekutega käima nii Kure fännide kogunemise kui nüüd Kreida, ja mõlemad keissid on jõudnud suurelt ja laialt avalikult Eesti spordimeedia avalehtedele
        +1 Ei saaks ise paremini öelda!

        Kommentaar


          Mind kiitma ei pea, aga eks Kreida ja Kure fännid mind ilmselt näha ei soovi, aga üldinimlikult ma soovin neile mõlemalt ainult hääd, aga olgu ka muidugi vihjatud, et see säärased " avastused" ei jää kindlasti kahjuks meil viimaseks ja kindlasti saame arutada peatselt uute seikluste üle..

          Kommentaar


            Sambaz on Eesti jalgpalli hall kardinal, isegi vestil endal võtavad tema teravad torked higimulli laubale ja peopesad märjaks!
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Kas Igonenil lubatakse järjekordse mingi erikeissi tõttu Kalju vastu mängida? Siiras usus loodan et ei, sest juhend ütleb.

              Algselt postitas EJL Covid-19 juhend
              32.7

              Hooajasisene ülesandmisperiood on 22.07.- 21.08.2020. Hooajasisesel
              ülesandmisperioodil võistkonda ülesantud mängijad tohivad võistlustel osaleda alates
              28.07.2020.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Kas Igonenil lubatakse järjekordse mingi erikeissi tõttu Kalju vastu mängida? Siiras usus loodan et ei, sest juhend ütleb.
                Igonen saab mängida alates 28.07.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Sambaz on Eesti jalgpalli hall kardinal, isegi vestil endal võtavad tema teravad torked higimulli laubale ja peopesad märjaks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Muidugi ei saa märkimata jätta, et lugu, kus Holsten Kieli poisid saavad eriloa väga kiirelt, aga Kaljust Tamm kui on oodanud ei tea kui kaua seda eriluba siis ka mingit lugu pole, et noh, ühed said väga kiirelt ja teine, noh.. jah. Ma ei taha küll soccerneti töötajate tunnustust ära võtta, sest tegelikult tehakse ikka hääd asja, aga ei saa ka mainimata jätta, et vahel tekib objektiivsuses küll tõsised küsimused
                    Iseenesest oleme kirjutanud küll, et Kalju ootab seda eriluba. Et seda pole FIFA-st saadud ... mõni ilmselt ütleks jälle, et jubedalt kotime kedagi, et on vaja avalikult lahata, et FIFA ei ole andnud eriluba, sest mängija leping eelmise tööandja juures on küll lõpetatud Covid-19 viirusepuhangu ajal, aga juriidiliselt mitte sellest tingituna.

                    Et Kielist tulnud tüübid said eriloa, tähendas lihtsalt seda, et seal olid asjad juriidiliselt korrektselt vormistatud.

                    Aga eks üldiselt on muidugi kõigil võimalus ja vabadus arvata, mida soovitakse. Ja see on täiesti okei.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      OOt siin koorub vaikselt välja, et Pohlak suudab FIFAs asju keerata nii kuidas tahab ja praegu on käimas operatsioon " Block Nõmme Kalju" ???

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Muidugi ei saa märkimata jätta, et lugu, kus Holsten Kieli poisid saavad eriloa väga kiirelt, aga Kaljust Tamm kui on oodanud ei tea kui kaua seda eriluba siis ka mingit lugu pole, et noh, ühed said väga kiirelt ja teine, noh.. jah. Ma ei taha küll soccerneti töötajate tunnustust ära võtta, sest tegelikult tehakse ikka hääd asja, aga ei saa ka mainimata jätta, et vahel tekib objektiivsuses küll tõsised küsimused
                        Olukord algas sellest, et FIFA otsustas anda ajutiselt võimaluse taotleda erandkorras rahvusvaheliste üleminekute tegemist väljaspool üleminekuakent nendele, kelle leping on lõppenud või lõpetatud seoses Covid-19 kriisiga. Iga üleminekut tuleb taotleda FIFA-lt eraldi, FIFA on ainuisikuliselt otsustaja.

                        Jalgpalliliit tegi FIFA otsusest ja Alex Matthias Tamme olukorrast lähtuvalt oma reeglitesse koheselt muudatuse, et Tamme oleks võimalik registreerida. Seejärel tegi jalgpalliliit FIFA-le taotluse Tamme üleminekuks, kuid sai eitava vastuse. Tegime seepeale ka teise taotluse, millele saime samuti eitava vastuse. FIFA saatis kaks lehekülge pika kirja, kus selgitas, et nende hinnangul ei vastanud Tamme ja Grasshopperi lepingu lõpetamine erandi reeglitele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Kas Igonenil lubatakse järjekordse mingi erikeissi tõttu Kalju vastu mängida? Siiras usus loodan et ei, sest juhend ütleb.
                          Florale ei ole väravavahi registreerimiseks eriluba antud, küll aga andis jalgpalliliidu juhatus Kaljule juba eelmisel nädalal väravavahi registreerimiseks eriloa, mis ootab realiseerimist. Ehk siis Kalju saab endale eriloa alusel registreerida väravavahi, keda ta saab juba Flora vastu kasutada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas asdf Vaata postitust
                            Olukord algas sellest, et FIFA otsustas anda ajutiselt võimaluse taotleda erandkorras rahvusvaheliste üleminekute tegemist väljaspool üleminekuakent nendele, kelle leping on lõppenud või lõpetatud seoses Covid-19 kriisiga. Iga üleminekut tuleb taotleda FIFA-lt eraldi, FIFA on ainuisikuliselt otsustaja.

                            Jalgpalliliit tegi FIFA otsusest ja Alex Matthias Tamme olukorrast lähtuvalt oma reeglitesse koheselt muudatuse, et Tamme oleks võimalik registreerida. Seejärel tegi jalgpalliliit FIFA-le taotluse Tamme üleminekuks, kuid sai eitava vastuse. Tegime seepeale ka teise taotluse, millele saime samuti eitava vastuse. FIFA saatis kaks lehekülge pika kirja, kus selgitas, et nende hinnangul ei vastanud Tamme ja Grasshopperi lepingu lõpetamine erandi reeglitele.
                            Väga hea vastus Mihkel. Ma arvan, et seda Tamme teemat ei ole mõtet küll väga suure kella külge panna. Kui bürokraatia on selline, siis nii ta on. Sinu jutust on hästi aru saada, et kõik selleks, et Tamm saaks Kaljusse registreeritud, on EJL poolt ka tehtud. Pöial selle peale.

                            Olen küll vales teemas, aga olgem ausad - Tammest mingit Kalju päästjat rünnakul ma küll ei näe. Juba viimasel Kalju hooajal oli tal raskusi platsile saada, siis miks peaks midagi praegu muutuma. Vahepealne välismaa periood on olnud ka parajalt kaootiline. Tõesti, tegemist on andeka noormängijaga, aga see on ka kõik. Ma ei ole tema arenguid palliplatsil väga tõsiselt jälginud, aga pigem on mees olnud pidevalt vigastatud. Seega isegi kui Kalju saab Tamme registreeritud, siis ma väga ei usu, et see on mingi game changer. Aga mine sa tea..

                            Kommentaar


                              Vaidleks vastu Silver. Enne väljamaale siirdumist nägi Tamm välja nagu poisikene, nüüd Paides, kui istusin ta kõrval siis tegelikult hakkas täitsa hirmus kui suureks tüüp on saanud füüsiliselt, jalgades ja kätes nähtavad veresooned annavad eelduse, et mees on füssi lasknud korralikult jõukas, samuti ülekeha on suureks läinud. Ja mis teil Kaljul puudus oligi? Üks korralik füüsiliselt vormis tank, kes suudab palle ees omaks võtta ja massiga katta, et siis vajudusel lükata äärtele jne. Subjektiivse hinnangu põhjal ma ütleks, et Tamme ja Nathko koostöö annaks 3x rohkem Kaljule, kui Kleini sugune naljamees.

                              Aga tänud ka mu poolt Uibzile detailse seletuse eest!

                              Kommentaar


                                Kui sa nii ütled, siis tundub põnev - jään ootama. Eriti, kui ta peaks olema ka terve. Mis mul saaks selle vastu olla, et mees tuleb ja kohe hakkab ka tegema. Lihtsalt ajalugu on näidanud, et alati ei lähe nii nagu soovid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X