320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Olukord algas sellest, et FIFA otsustas anda ajutiselt võimaluse taotleda erandkorras rahvusvaheliste üleminekute tegemist väljaspool üleminekuakent nendele, kelle leping on lõppenud või lõpetatud seoses Covid-19 kriisiga. Iga üleminekut tuleb taotleda FIFA-lt eraldi, FIFA on ainuisikuliselt otsustaja.

    Jalgpalliliit tegi FIFA otsusest ja Alex Matthias Tamme olukorrast lähtuvalt oma reeglitesse koheselt muudatuse, et Tamme oleks võimalik registreerida. Seejärel tegi jalgpalliliit FIFA-le taotluse Tamme üleminekuks, kuid sai eitava vastuse. Tegime seepeale ka teise taotluse, millele saime samuti eitava vastuse. FIFA saatis kaks lehekülge pika kirja, kus selgitas, et nende hinnangul ei vastanud Tamme ja Grasshopperi lepingu lõpetamine erandi reeglitele.
    Väga hea vastus Mihkel. Ma arvan, et seda Tamme teemat ei ole mõtet küll väga suure kella külge panna. Kui bürokraatia on selline, siis nii ta on. Sinu jutust on hästi aru saada, et kõik selleks, et Tamm saaks Kaljusse registreeritud, on EJL poolt ka tehtud. Pöial selle peale.

    Olen küll vales teemas, aga olgem ausad - Tammest mingit Kalju päästjat rünnakul ma küll ei näe. Juba viimasel Kalju hooajal oli tal raskusi platsile saada, siis miks peaks midagi praegu muutuma. Vahepealne välismaa periood on olnud ka parajalt kaootiline. Tõesti, tegemist on andeka noormängijaga, aga see on ka kõik. Ma ei ole tema arenguid palliplatsil väga tõsiselt jälginud, aga pigem on mees olnud pidevalt vigastatud. Seega isegi kui Kalju saab Tamme registreeritud, siis ma väga ei usu, et see on mingi game changer. Aga mine sa tea..

    Kommentaar


      Vaidleks vastu Silver. Enne väljamaale siirdumist nägi Tamm välja nagu poisikene, nüüd Paides, kui istusin ta kõrval siis tegelikult hakkas täitsa hirmus kui suureks tüüp on saanud füüsiliselt, jalgades ja kätes nähtavad veresooned annavad eelduse, et mees on füssi lasknud korralikult jõukas, samuti ülekeha on suureks läinud. Ja mis teil Kaljul puudus oligi? Üks korralik füüsiliselt vormis tank, kes suudab palle ees omaks võtta ja massiga katta, et siis vajudusel lükata äärtele jne. Subjektiivse hinnangu põhjal ma ütleks, et Tamme ja Nathko koostöö annaks 3x rohkem Kaljule, kui Kleini sugune naljamees.

      Aga tänud ka mu poolt Uibzile detailse seletuse eest!

      Kommentaar


        Kui sa nii ütled, siis tundub põnev - jään ootama. Eriti, kui ta peaks olema ka terve. Mis mul saaks selle vastu olla, et mees tuleb ja kohe hakkab ka tegema. Lihtsalt ajalugu on näidanud, et alati ei lähe nii nagu soovid.

        Kommentaar


          Üks asi on see, kes on Tamm jalgpallurina, aga vähemalt sama tähtis on see kolmetäheline kombinatsioon ta nime järel, mis annab veidigi manööverdamisruumi. Avapoolaja KTM vahetused ja ilma konkreetse ründajata mängimine liiga jätkusuutlik variant ei saa olla, et selles plaanis on ääretult kahju, et teda varasemalt nimekirja polnud võimalik lisada. Aga reeglid on reeglid ja nüüd on vähemalt ka avalikult see teema ära klaaritud, millest ühel juhul probleem tekkis ja teisel juhul mitte.

          Kommentaar


            Ühtlasi meenutaks, et vähemalt 2 korda on EJL jätnud registreerimata ka üleminekuid Florasse, mis poleks avalikuses küsimusi tekitanud, kui need läbi läinuksid. Tegemist oli Beglarišvili tagasituleku ja Hannes Anieri naasmisega välismaalt. Aastaid ei hakka lisama, kel huvi, võib uurida. Nii palju on meeles, et Flora andis lepingust teada augustis, lisades, et mängida võib kevadel. Anieriga oli vist midagi sarnast, lisaks sai ta vaid treenides põlvevigastuse, mis ilmselt lõplikult tippu naasmisele kriipsu peale tõmbas.

            Kommentaar


              Kindel võit!

              Kommentaar




                Raudmees Kuuse stiilinäide

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  https://youtu.be/zDuKOnDjkCM?t=212

                  Raudmees Kuuse stiilinäide

                  Aga ta on ju tegelikult heaks inimeseks kasvatatud

                  Kommentaar


                    Kas Välja on fantoomvigastuse ülesse korjanud või oleme saavutanud juba uue taseme, et ostetud investeeringuid tõestagu ennast duubli pingil?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Kas Välja on fantoomvigastuse ülesse korjanud või oleme saavutanud juba uue taseme, et ostetud investeeringuid tõestagu ennast duubli pingil?
                      Tra tõmba normiks. Üle viskab su nutt ja hala. On teada, et väga harva tuled Florasse põhisse kohe. Anna aega. Iga jumala mäng on sul midagi kobiseda. Äkki peaks mõne veinipudeli vahele jätma?
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Tra tõmba normiks. Üle viskab su nutt ja hala. On teada, et väga harva tuled Florasse põhisse kohe. Anna aega. Iga jumala mäng on sul midagi kobiseda. Äkki peaks mõne veinipudeli vahele jätma?
                        Õigus Bräntz, jätame veini tõesti vahele, sest hetkel vesi maitseb liiga hästi. Aga küsimus jääb siiski samaks, kas ta on vigastatud või ei? Kui Väljale tulebki aega anda PL mängitamise puhul, siis antud hetkel me räägime ikkagi duubli mängu pingil olemisest ja sellest tuletatud ka küsimus, sest minu andmete puhul ei tohiks ta vigastatud olla, aga kui sul on teised andmed, siis ole hea, paranda mind

                        Kommentaar


                          Huvitav, kas mõne nõrgema meeskonna vastu võiks näha millalgi ka platsil Lepik-Sappinen dout või jääb Flora siiski 1 ründajaga ja 4-2-3-1 hooaja lõpuni kindlaks? Mõeldes just, et kui Euromängud on 1 kohtumise baasil, siis võib tekkida olukord, kus on väravat vaja ja seal oleks natukene liiga hilja katsetama hakata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            https://youtu.be/zDuKOnDjkCM?t=212

                            Raudmees Kuuse stiilinäide
                            Ilmselt mitte populaarne arvamus, aga minu meelest võiks kõik sellised tegevused nii Eesti kui muu maailma jalgpallis olla mängujärgselt disiplinaarkomisjonis, millele järgneksid ka karistused. Võiks rohkem tegutseda selle neymaaritsemise tegevuse peatamisega. Tõsi muidugi, et seda piiri seal raske paika panna, Kuuse puhul siin muidugi kahtlust poleks. Rivaldo ja Neymar juba kahekesi on jalgpalli mainet maailmas sellise tegevusega maailmas kahjustanud.
                            reisisell.ee

                            Kommentaar


                              Floppimisega võiks teha tõesti mingi konkreetse reegli. Kuna mängu otse ei vaadanud, siis ei tea ka, kas Kuuse flopile järgnes mingi karistus Kalju vastu. Igaljuhul mõne fänni seas ta tegi end lolliks, nii et äkki see on juba piisav karistus.

                              Kommentaar


                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                                Eesti oma VAR tegutseb. See oleks ikka väga häbiväärselt lamp penalti olnud. Ehk Tarajev oleks andnud nagu see tänane Paide vastu antud naljapenalti.
                                Last edited by purgeenius; 25.07.20, 21:30. Põhjus: edit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X