320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina panustan täna Frank Liivaku rehbilitatsioonile ja game winnerile.

    Kommentaar


      lamp jU
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Teine poolaeg oli kehvem kui esimene. Sellist praaki, mida selles mängus näidatud on, ei mäletagi nagu Flora esituses, isegi Kostja arvele jääb trobikond valesööte.

        Kaitse on vähemalt päris korralikult hakkama saanud. Lukka on kaitsefaasis isegi päris meeldiv üllatus olnud. Kokkuvõttes on vastastel suht-koht sama, et ründefaasis on selgelt nõrgemad oldud kui kaitses.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Igaks juhuks mainin ära, et kui Florast keegi foorumisse satub, et nüüd saab 2 vahetust teha veel lisaajal .

          Kommentaar


            Liivak tuleb ja teeb lisaaja lõpus ära rsk! Pange tähele, luuavarrest tuleb ka pauku! Kannatame nüüd rsk!

            Kommentaar


              Nii vähe kui mulle Liivak meeldib, siis mulle selline lahendus meeldiks. See oleks talle hea enesekindluse tõuge ja ka poeetiliselt ilus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Mina panustan täna Frank Liivaku rehbilitatsioonile ja game winnerile.
                Rohkem sõnu pole vaja.

                Kommentaar


                  Tuli ära rsk! Palju õnne! Mega!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Liivak tuleb ja teeb lisaaja lõpus ära rsk! Pange tähele, luuavarrest tuleb ka pauku! Kannatame nüüd rsk!
                    Lisaaja lõpus ei teinud just, aga otsustava penalti lõi küll ära.

                    Kõige tähtsam tehtud ja edasi on saadud. Kuigi täna poleks vaja olnud mingit eneseületust ega über mängu, et see mäng normaalajal koju tuua.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Liivak tuleb ja teeb lisaaja lõpus ära rsk! Pange tähele, luuavarrest tuleb ka pauku! Kannatame nüüd rsk!
                      juhtustki


                      aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..

                      mis puudutab sappineni siis ilma temata oleks lootusetu Zagrebi vastu aga eks UEFA vaatab punase üle. Muideks top 5 2020 scorers on sappinen jagamas viiendat/neljandat kohta.
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                        juhtustki


                        aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..

                        mis puudutab sappineni siis ilma temata oleks lootusetu Zagrebi vastu aga eks UEFA vaatab punase üle. Muideks top 5 2020 scorers on sappinen jagamas viiendat/neljandat kohta.
                        Sappinen sai teise kollase mitte punase. Seega edukalt apelleerida peaks võimatu olema.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                          juhtustki


                          aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..

                          mis puudutab sappineni siis ilma temata oleks lootusetu Zagrebi vastu aga eks UEFA vaatab punase üle. Muideks top 5 2020 scorers on sappinen jagamas viiendat/neljandat kohta.
                          Kõik lendasid platsile ja Sappinen sai üksi kollase? St ma ei saa ikkagi pihta

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                            aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..
                            Eks kell oli ehk kommentaatorite jaoks hiline ka juba...
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Vägev Flora! See Sappineni jama lõpus on kibe. Eks tuleb nüüd siis loota Liivaku peale.
                              reisisell.ee

                              Kommentaar


                                Kas Flora on oma 2he võiduga toonud meile neljanda eurokoha tagasi ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X