320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Mul oli endal tulenevalt SN ülekannetest sama küsimus ja vastuseks sain, et tüüpkalender ei näe sügisel üldjuhul nädalavahetuseti ette õhtul algavaid mänge ja pühapäeva õhtu on lastega publikule ebamugav.
    Ma jäin mõtlema hetkel ja ei suuda nagu otsest seost/põhjust leida miks see peaks ebamugav olema. Valmistutakse uueks nädalaks kodus või mis. Ehk keegi EJL, kes analüüsiga rohkem kursis oskaks selle lahti kirjutada, sest täitsa huvitav oleks lugeda.

    Kommentaar


      Aga ma nii huvi pärast küsiks vastu, et miks on P kl 13 kehv aeg? Pannkoogid söödud, kohv joodud, paras aeg õue minna ja jalkat vaadata. Enne õhtut tagasi kodus ja hea vedeleda. Tõsi, võõrsilfännidele Tartust või Viljandist on see küll kehvake aeg.

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Aga ma nii huvi pärast küsiks vastu, et miks on P kl 13 kehv aeg? Pannkoogid söödud, kohv joodud, paras aeg õue minna ja jalkat vaadata. Enne õhtut tagasi kodus ja hea vedeleda. Tõsi, võõrsilfännidele Tartust või Viljandist on see küll kehvake aeg.
        Miks on võõrsilfännile kehv aeg? Hommikul saab mõistlikul ajal sõitu mingi 10 paiku ja õhtul saab normaalseks ajaks koju.

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Aga ma nii huvi pärast küsiks vastu, et miks on P kl 13 kehv aeg? Pannkoogid söödud, kohv joodud, paras aeg õue minna ja jalkat vaadata. Enne õhtut tagasi kodus ja hea vedeleda. Tõsi, võõrsilfännidele Tartust või Viljandist on see küll kehvake aeg.
          Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
          Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
          Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
          See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

          Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....

          Aga kui vutipubliku peamiseks sihtgrupiks on sügissumedatel nädalavahetustel õhtuti peeruvalgel lapsi põlvelt põlvele hüpitavaid kanaisasid, siis pole teha midagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
            Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
            Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
            See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

            Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....

            Aga kui vutipubliku peamiseks sihtgrupiks on sügissumedatel nädalavahetustel õhtuti peeruvalgel lapsi põlvelt põlvele hüpitavaid kanaisasid, siis pole teha midagi.
            Arusaadav. Aga samas see on olukord kus 50le fännile istub õhtune aeg P, aga 500 kanaisast vaatajale sobib kl 13.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Arusaadav. Aga samas see on olukord kus 50le fännile istub õhtune aeg P, aga 500 kanaisast vaatajale sobib kl 13.
              Aga meeleolu pole, ka "aramis" ei aita. Kas meeleolu on oluline, minu arvates on.

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
                Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
                Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
                See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

                Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....
                Aga sa käi juba laupäeva õhtul Selveris ja osta küttematerjal ära. Pühapäevaks pane äratus kella kuueks ja hakka ennast kütma. Usu mind, küll sa oled kella üheks piisavalt kuum, et jalgpalli vaadata.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Aga sa käi juba laupäeva õhtul Selveris ja osta küttematerjal ära. Pühapäevaks pane äratus kella kuueks ja hakka ennast kütma. Usu mind, küll sa oled kella üheks piisavalt kuum, et jalgpalli vaadata.
                  Et, siis varakult jooma. Ja siis saab ka kenasti esmaspäevaks sirgeks magada.
                  Genjaalne ju.

                  Minu meelest on pühapäev 13.00 täitsa ok kellaaeg. Laupäeval ei ole. Ma olen ilma joomatagi zombi veel sellel ajal.
                  Teen tapeeti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tpx Vaata postitust
                    Aga meeleolu pole, ka "aramis" ei aita. Kas meeleolu on oluline, minu arvates on.
                    Muidugi on oluline. Minu poolest võiks mängud ka P õhtul kl 22 olla. Noor lastetu inimene. Aga siis lepime ka sellega, et publikunumbrid mitte ei kasva vaid langevad. Ja see hakkab siis omakorda jälle meeleolu pihta

                    Kommentaar


                      Jalgpallikultuur hakkab pihta peale kasvavatest noortest. See tähendab, et kui me tahame, et 20 aasta pärast oleks meil rohkem jalgpallikultuuri kui täna, peavad tänased noored hakkama statal käima juba praegu. See tähendab, et mäng peab toimuma noorele kättesaadaval ajal. Näiteks selle sama klubi 10 aastasele lapsele. Selle paratamatu kaudne mõju aga on, et see üksik, (minu jaoks arusaamatul põhjusel eksisteeriv) 30-40 aastane tulihingeline fänn peab oma pohmaõlud tegema staadionil, mitte kodus. Mitte nii, et 19:00 lefitatakse oma lipuga ja järgnev päev on sinine. Kui me tahame progressi, siis selline see reaalsus täna kahjuks on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
                        Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
                        Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
                        See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

                        Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....

                        Aga kui vutipubliku peamiseks sihtgrupiks on sügissumedatel nädalavahetustel õhtuti peeruvalgel lapsi põlvelt põlvele hüpitavaid kanaisasid, siis pole teha midagi.
                        keegi võiks öelda, kas see on irooniline või päriselt

                        Kommentaar


                          Publikunumbrid seda keelt küll ei räägi, et kella ühestele mängudele hirmus tung lastega perede poolt oleks. Mu arust ka kella ühesed mängud on halb lahendus (ja küsimus ei ole ainult selles, et kindlasti märjukese alla saaks võtta) ja ega ausaltöeldes jalgpallifännide seast ka kedagi ei tunne, kes neid hindaks. Eriti jabur tundub see olukorras, kus me üritame mänge hajutada ja siis kaks mängu Tallinnas on pühapäeval kell 1. Mu teada ei ole jalgpallifännide seas sellelaadset uuringut tehtud, et mis mängupäevi ja kellaaegasid huvilised eelistaksid. Kui tõesti jalgpallirahvas neid sooviks, siis oleks see igati fine ka minu poolt, aga kahtlen, kas see oleks just eelistatud mänguaeg.

                          inimene, kes ajas end kella üheks Kadriorgu kaks nädalavahetust järjest, et vaadata riigi kõrgeimat jalgpalliliigat olukorras, kus staadionil oli alla 100 pealtvaataja, mis aastal 2020 isegi covid ajastul on kurb tõdemus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Publikunumbrid seda keelt küll ei räägi, et kella ühestele mängudele hirmus tung lastega perede poolt oleks. Mu arust ka kella ühesed mängud on halb lahendus (ja küsimus ei ole ainult selles, et kindlasti märjukese alla saaks võtta) ja ega ausaltöeldes jalgpallifännide seast ka kedagi ei tunne, kes neid hindaks. Eriti jabur tundub see olukorras, kus me üritame mänge hajutada ja siis kaks mängu Tallinnas on pühapäeval kell 1. Mu teada ei ole jalgpallifännide seas sellelaadset uuringut tehtud, et mis mängupäevi ja kellaaegasid huvilised eelistaksid. Kui tõesti jalgpallirahvas neid sooviks, siis oleks see igati fine ka minu poolt, aga kahtlen, kas see oleks just eelistatud mänguaeg.

                            inimene, kes ajas end kella üheks Kadriorgu kaks nädalavahetust järjest, et vaadata riigi kõrgeimat jalgpalliliigat olukorras, kus staadionil oli alla 100 pealtvaataja, mis aastal 2020 isegi covid ajastul on kurb tõdemus.
                            okei, Romario. ma küsin su käest otse, et kui võtaksime kõiki (noh, sinu hinnangul) eksisteerivaid muutujaid arvesse, siis milline oleks +EV käitumine? Võttes arvesse tänast konteksti ja et me ei võrdle riikidega, mis ei ole samas faasis kus meie oleme. Kas long term +EV on pidada mängu P kellaaegadel:

                            13:00
                            15:00
                            17:00
                            19:00
                            21:00

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              okei, Romario. ma küsin su käest otse, et kui võtaksime kõiki (noh, sinu hinnangul) eksisteerivaid muutujaid arvesse, siis milline oleks +EV käitumine? Võttes arvesse tänast konteksti ja et me ei võrdle riikidega, mis ei ole samas faasis kus meie oleme. Kas long term +EV on pidada mängu P kellaaegadel:

                              13:00
                              15:00
                              17:00
                              19:00
                              21:00
                              Kevadel ja sügisel ideaalsed mänguajad minu hinnangul oleks 15-17 algusega. Suvel 19:00. Laupäeval kui tingimused lubavad, siis 17-19. Rohkem kasutada reedeõhtuseid mänge ja argipäevadel ei tohiks Tallinnas alata ükski mäng enne 19. Väiksemates kohtades 18.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Kevadel ja sügisel ideaalsed mänguajad minu hinnangul oleks 15-17 algusega. Suvel 19:00. Laupäeval kui tingimused lubavad, siis 17-19. Rohkem kasutada reedeõhtuseid mänge ja argipäevadel ei tohiks Tallinnas alata ükski mäng enne 19. Väiksemates kohtades 18.
                                Ma ei osanud siin varem mõelda nii, aga ma olen tammale sattunud viimase 2 kuu jooksul vist mingi 4 korda perega. Jalka meeldib, oleks mäng. Aga need hetked on päeval.

                                ja mu küsimus sulle tegelt ei olnud eesmärgiga saada teada su eelistet kelllaegi vaid kaasuvaid põhjendusi, võttes arvesse olemasolevat olukorda. Et noh, kui Flora tänasele fännklaabile on P kell 13 lappes, siis kas noh, Eesti jalgpalli jaoks ei oleks ehk long term kasulik see 13:00 aeg? Kesa jutt, tahaks kajaka panna, aga ei julge, sest äkki on iroonia ikkagi

                                Ilmselt jah, mingile klaabi vennale on see lappes ja tekitab foorumis frustratsiooni. Aga me ei ole välismaa tippklubid, kus huvi seos kellaajaga on väike. Me kasvatame täna peale uusi poisse ja no kui mu tatt tahaks P kell 19 minna statale, siis ma ei lubaks Sest homme on koolipäev. 30 aastasele fännile on see jah muidugi fun.

                                Aga me vist ei ole Eesti jalgpallis selles faasis, kus me peaksime mõtleme 30 aastasele fännile. või? Lihtsalt mõtterendus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X