320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Kaht esikinnast hoida pole kõige parem mõte mõlema mängija arengu ja klubi eelarve vaatenurgast. Seega ilmselt esimene variant, irvhambad ennustavad Maardut, Narva Transi või mõnd ehitusfirmat.

    Muposse võib ka minna

    Kommentaar


      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
      Muposse võib ka minna
      sfot: (endine vist) muponaut Lepmets muidu Sakus ja Lasnamäel annab fitnessrühmakaid.

      Kommentaar


        Mis see Flora hektesaldo kollkipritega nüüd on? Esikinnas Igonen, hooaeg esikindana alustanud Paplavskis, Tuleviku esikinnas Nõmm, u21 koondislane Lapa, sügisel Kalevist napsatud ja Kalju vastu premmi debüüdis nullimängu teinud Raider, esiliigas trobikond matše saanud Veelmaa ning... eem... mis see Karofeldi lepinguline staatus üldse on? Korralik

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Mis see Flora hektesaldo kollkipritega nüüd on? Esikinnas Igonen, hooaeg esikindana alustanud Paplavskis, Tuleviku esikinnas Nõmm, u21 koondislane Lapa, sügisel Kalevist napsatud ja Kalju vastu premmi debüüdis nullimängu teinud Raider, esiliigas trobikond matše saanud Veelmaa ning... eem... mis see Karofeldi lepinguline staatus üldse on? Korralik
          Lapa läheb kaitseväkke ja temaga arvestad ei saa. Raider oli mu meelest laenul aga võin ka eksida. Paplavskist on mingi müstiline vigastus vaevanud, mis seal täpselt tal katki on, ei oska ma kommenteerida.
          Jäävadki Igonen, Nõmm, Veelmaa ja küsimärgiga Paplavskis.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Lapa läheb kaitseväkke ja temaga arvestad ei saa. Raider oli mu meelest laenul aga võin ka eksida. Paplavskist on mingi müstiline vigastus vaevanud, mis seal täpselt tal katki on, ei oska ma kommenteerida.
            Jäävadki Igonen, Nõmm, Veelmaa ja küsimärgiga Paplavskis.
            Karofeldi ostis Kure välja v mis keiss temaga on?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Karofeldi ostis Kure välja v mis keiss temaga on?
              Duubel ei pea ju mängijaid ostma
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Lapa läheb kaitseväkke ja temaga arvestad ei saa. Raider oli mu meelest laenul aga võin ka eksida. Paplavskist on mingi müstiline vigastus vaevanud, mis seal täpselt tal katki on, ei oska ma kommenteerida.
                Jäävadki Igonen, Nõmm, Veelmaa ja küsimärgiga Paplavskis.
                Kas siis tõesti hakkavad Nõmm või Igonen pinki nühkima? Oleks väga kurb kui nii läheks. Või tegelt saab Flora Nõmme iga kell Tulevikule laenata.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Kas siis tõesti hakkavad Nõmm või Igonen pinki nühkima? Oleks väga kurb kui nii läheks. Või tegelt saab Flora Nõmme iga kell Tulevikule laenata.
                  See viimane vist pole teema. "Esmajoones tegeleme praegu Floraga liitunud Karl-Romet Nõmmele asendaja leidmisega," kõneles Mutle.

                  Ma personaalselt loodan ka, et Nõmme uudis tähendab, et Igonen on välismaale tagasi siirdumas. Vastaselt juhul on Eesti ühes klubis riigi teine ja neljas number väravavahipositsioonile, mis oleks päris kummaline. Flora fännid võivad rahul olla ja Flora klubina vaieldamatult tubli, sest nende asemel nopiks samamoodi mängijad. Aga suures pildis ei tunduks see hea mängijate arengu ega liiga seisukohalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Karofeldi ostis Kure välja v mis keiss temaga on?
                    Minu arust temaga sai leping ammu läbi jah.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Üleminekusummast ka kõlakaid on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Aga suures pildis ei tunduks see hea mängijate arengu ega liiga seisukohalt.
                        Nende üleminekute juures kiputakse unustama, et mängijad on ka inimesed. Oma eesmärkide, soovide, tunnete ja kõige muuga. Ma arvan, et tänasest Premiumliigast vähemasti pooled mängijad, ilmselt veelgi rohkem, soovivad mängida Floras. Osad pääsevad marjamaale, enamus jääb karjamaale.

                        Ambitsioonika mängija jaoks on Flora üks vähestest võimalustest üldse. Head treeningtingimused, kõva konkurents (hooaja lõpu põhjal trennis ehk isegi suurem kui mängudes), klubi on viimastel aastatel küllalt hästi suutnud mängijaid arendada jne. Floras on täna enamikel positsioonidel välisklubidele sarnane konkurents. Kui lööd läbi, on lootust ka välismaal hakkama saada, kui ei, siis ei.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Üleminekusummast ka kõlakaid on?
                          Mitme Eesti mängija eest aastas üldse üleminekutasu makstakse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas trk Vaata postitust
                            Mitme Eesti mängija eest aastas üldse üleminekutasu makstakse?
                            Flora on Eesti sisestel üleminekutel ikka maksnud. Noorte eest kopikaid maksnud, valmis mängijate eest viie kohalisi, mõni vist isegi kuuekohalisi (?) numbreid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Flora on Eesti sisestel üleminekutel ikka maksnud. Noorte eest kopikaid maksnud, valmis mängijate eest viie kohalisi, mõni vist isegi kuuekohalisi (?) numbreid.
                              Jah, ilmselt midagi sellist. Kuna aga Orgla ei näinud Karofeldis perspektiivi, siis pigem ehk oldi rõõmsad kui ei pea enam ise palka maksma. Loota üleminekutasu oli ehk liiast. See oleks põnev lugemine, kui keegi avaks veidi rohkem üleminekute rahalist poolt, seni on riigisiseste üleminekusummade osas kõigil suu vett täis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas trk Vaata postitust
                                Jah, ilmselt midagi sellist. Kuna aga Orgla ei näinud Karofeldis perspektiivi, siis pigem ehk oldi rõõmsad kui ei pea enam ise palka maksma. Loota üleminekutasu oli ehk liiast. See oleks põnev lugemine, kui keegi avaks veidi rohkem üleminekute rahalist poolt, seni on riigisiseste üleminekusummade osas kõigil suu vett täis.
                                Kuuekohalisi siis vist vaid Eesti kroonides Ausalt öeldes ei mäleta, kas Saviaugu üleminekusumma rekordi keegi Eestis on ületanud. Ehk siis 150 000 krooni maksis Florale TVMK aastal 2005. Sama summa eest 2005 aasta lõpuski vennad Haavistud liikusid Flora süsteemist TVMK'sse.
                                Kahtlen, et ületatud see rekord, kuna Lepmetsa eest nõuti eestisiseselt ca 15000 eurot.
                                Tavaliselt meil vahetavad klubisid mängijad nn lepingu lõppedes, kõik arveldamised toimuvad aga PL-ELB juhendis sätestatud summade alusel, mis, jah, suured sugugi pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X