320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    otsisin ja otsisin aga ei leidnud seda kohta üles ju siis mälu eksis. Oli nagu meeles, et üks Pohlakutest on kunagi maha teinud klubisid, kellel hasartmängu sponsor aga ju siis pole.
    Tere uus peasponsor Optibet.
    ta vist otseselt pole kuskil seda öelnud aga üritab peenhäälestada ja vihjata pidevalt jep. aga eks ta ikka ole natukene naljakas, kui pidevalt on rõhutatud milliseid imelisi ühiskonna alustalasi jagav asutus on flora kui klubi. ja siis võetakse sponsoriks selline asutus, mis kindlasti ei jaga väga palju väärtust laiemalt ühiskonnale. samas oli see ainult ajaküsimus, kui flora juhatus pidi murduma rahapakkidele ja väärtused unustatakse kiirelt. aga eks ojamaa, kostja ja kallaste palgamaksmine vajabki kokkuvõttes natukene suuremat eelarvet. nalja peab ka saama, tänane nali tuleb aivarzzzilt.

    Kommentaar


      Visuaalse poolt pealt oli Tele2 logo märksa sobilikum. Optibeti oma rohelisel taustal mõjub üsna eemaletõukavalt.

      Kommentaar


        Senikaua kuni bettinguhaidel on võimalus ja reeglid lubavad sponnida, siis ainuõige otsus. Eeldatavasti on need diilid oluliselt mahlakamad kui mõne telko või vanakooli tööstusettevõttega. Lisab vürtsi juurde, hea töö!

        Kommentaar


          Lepikust on kuradi kuradi kahju
          Väga loodan, et taastumine laabub ja tuleb sellest tagasi.
          Eks Reinkortile langeb võibolla suurem roll kui algselt eeldanuks nüüd. Eeldusel, et Sappinenil õnnestub välismaale siirduda.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Lepikust on kuradi kuradi kahju
            Väga loodan, et taastumine laabub ja tuleb sellest tagasi.
            Eks Reinkortile langeb võibolla suurem roll kui algselt eeldanuks nüüd. Eeldusel, et Sappinenil õnnestub välismaale siirduda.
            Sa teed natuke nalja! Reinkort Flora järgmise hooaja esiründaja?
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Zenjov lukus, võimas värk. Kreidale ka mingi asendus leitakse?

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Zenjov lukus, võimas värk.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Sa teed natuke nalja! Reinkort Flora järgmise hooaja esiründaja?
                  Kas just esiründaja aga kui Lepik on väljas ja Sappinen peaks välismaale minema, siis mänguaega jagub talle kindlasti ka peale Zenjovi liitumist. Peamised valikud tipuründesse olekski hetkel (eeldusel, et Sapi pääseb välja) Reinkort, Zenjov ja ka Alliku on seal varem mänginud.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    On ju mõned nooremad ründajad ka võtta vajadusel. Männilaan näiteks.

                    Kommentaar


                      Hurt : "Sergei toob meie ründeliini juurde kiirust"
                      Kas leping õnnestus sõlmida 2012 aasta Zenjoviga?

                      Kommentaar


                        a on kindlasti kiire ka praegu. Ja on veel üks kiirus - mõtlemise kiirus platsil.

                        Kommentaar


                          Flora on nagu gateway, siit saab mujale ja siia saab tagasi. Samas tiitleid tuleb ka samal ajal edasi, all good.

                          Kommentaar


                            Kui Zenjov saab mängu Premium Liigas Flora eest kirja, tõuseb karjääri jooksul Florat mitteesindanute A-koondislaste TOP-3-me Tarmo Kink.

                            1. Dmitri Kruglov 115
                            F. Sergei Zenjov 87
                            2. Taijo Teniste 84
                            3. Tarmo Kink 82

                            Kommentaar


                              Unpopular opinion: Sinjavski ei saaks järgmisel tasemel hakkama. Ta jõuaks kiire ringiga tagasi Eestisse.

                              Ta on väga ohtlik mängija ja ta annab meeskonnale oma olemasoluga palju juurde, kuid ma olen näinud isegi Rasmus Saart ja Reinhard Reimaad teda oma taskusse pistmas.

                              Minu jaoks on arusaamatu, kuidas keegi pole talle selgeks teinud, et ta oleks sirgjoonelisema mänguga palju-palju ohtlikum. Selle asemel et iga kontrarünnaku ajal äärekaitsjat tippides 1vs1 ette võtma hakata - kusjuures lastes teistel positsioonidest väljas kaitsjatel rahumeeli oma positsioonid uuesti sisse võtta -, võiks ta juba enne söödu saamist väravat rünnata. Tal puudub see mänguomadus täielikult. Samas tõstaks see väga palju tema aktsiaid... ja resultatiivsuspunkte. Oleks ta siis metsikult hea realiseerija, kuid eelmisel hooajal löödud 5 väravat ja 5 antud söötu ei ole minu silmis piisavad. Liivak, kes tegi väga halva hooaja, sai kirja 3 väravat ja 6 söötu... mängides kaasa kaks korda vähem minuteid.

                              Välismaal ei ole tal vastas Premium liiga satside tasemel kaitsjaid. Seal võivad, ja pigem ongi, kõik kaitsjad Sannehid.

                              Minu silmis on Sinjavskil see x-faktor olemas, et kõrgemal tasemel läbi lüüa - ma olen näinud ilmselt kõiki ta säravamaid esitusi, kus ta on tõesti väga hea olnud -, kuid tal jääb sellest x-faktori stabiilsusest isegi Premium liiga tasemel vajaka.

                              Ma muidugi loodan, et ta tõestab vastupidist. Ma näen temas palju potentsiaali, kuid ta on juba 24-aastane.

                              Kommentaar


                                Just nimelt, ta on juba 24 ja saab see aasta 25. Selles vanuses pead sa juba tema positsioonis kunn olema.

                                2 Euroopa Liiga kvalifikatsiooni värava pealt ei saa.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X