320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marf Vaata postitust
    kord ei sobi kl 22, siis ei sobi kl 17.30. kui üks kord ka ei anna orgunnida, et saaks 17.30 mängul olla, siis tasuks äkki töökohta vahetada. väga okei aeg võrreldes kl 22, kõik lapsed ja pered kaasa ja jõuab normaalsel ajal kojugi. ka kaugemalt tulijad.
    Veits jah Eestlased said klubile euroopa vuti ja juba virisevad kellaaegade üle Igatahes, need on kõigest 3 mängu hetkel ja mitte järjestikustel nädalatel ja enamus kes väga tahab, peaks saama oma aega planeerida.

    Kommentaar


      Loodame siis, et vähemalt playoffi ei pääse, nende kellaaegasid muuta ei saa!

      #eestlaselonalatiraske

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Loodame siis, et vähemalt playoffi ei pääse, nende kellaaegasid muuta ei saa!

        #eestlaselonalatiraske

        Kommentaar


          Ban on away fans attending UEFA competition matches not extended; decision remains subject to any requirements imposed by the relevant national/local authorities


          Lõpuks ometi.
          Suurklubide ja fänniorganisatsioonide surve mõjus. Võõrsilfännid lubatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas marf Vaata postitust
            kord ei sobi kl 22, siis ei sobi kl 17.30. kui üks kord ka ei anna orgunnida, et saaks 17.30 mängul olla, siis tasuks äkki töökohta vahetada. väga okei aeg võrreldes kl 22, kõik lapsed ja pered kaasa ja jõuab normaalsel ajal kojugi. ka kaugemalt tulijad.
            see virisemine virisemise üle on eriti nextlevel. loomulik ju, et on erinevaid arvamusi ja ideaalne aeg oleks kuskil keskel.

            Kommentaar


              vaatasin kogu nädala vältel Piletilevist, et millal need piletid müüki tulevad ja siis lugesin oma promotional meili ning avastasin, et Flora lehe kaudu saab juba(veel viimast päeva) pakette osta. Super mugav on muidugi 10 paketti osta ja iga nime ja kuupäeva kolm korda sisestada, teisel katsel mahtusin 15 mindi sisse isegi.

              Kommentaar


                Tuleb tunnistada, et tõesti ei olnud see kolme mängu piletite ostmine mugav- võttis aega, et aru saada, kas on ikkagi kõik õigesti tehtud. Samas ei midagi hullu.

                Kas kellelegi on silma jäänud info testimise osas? Eelmistel Flora ja koondise mängudel sai testida kohapeal ning confidos sooduskoodiga normaalse hinna eest. Nüüd ei suuda sellist teavet kuskilt leida.

                Kommentaar


                  Flora tegi vahepeal Twitteri kasutaja endale. Paar päeva oldi aktiivsed. Siis kustutati ära. Kas see oli feik? Kui oli päris, miks kinni pandi?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Euroopa mängude ootuses harjutatakse väravate löömist 🔥

                    Kommentaar


                      Keegi teab kas neljapäevasel mängu eel kohapeal saab selle neetud covid testi ka teha või mitte?

                      Kommentaar


                        Saab küll

                        Kommentaar


                          Kas mu vaktsineeritud Läti kolleeg pääseb mängule või öeldakse väravate, et ainult eestlased saavad?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Kas mu vaktsineeritud Läti kolleeg pääseb mängule või öeldakse väravate, et ainult eestlased saavad?
                            Kuna võõrsilfännid on ka nüüd lubatud, siis ma olen kindel et ei teki probleemi.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Täitsa aus küsimus, et ma tõesti ei saanud Omonia ja Shamrocki mängule ja tahaks teada, et mis oleks see soovitatav aeg enne mängu statkal olla, et jõuaks veel legendaarsest Ampsust läbi käia jne? Ma sain aru, et Legia oli lihtsalt ühekordne kasjakk, aga ka teistel kordadel oli rohkem aega läinud? 19.00 olek okei?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Täitsa aus küsimus, et ma tõesti ei saanud Omonia ja Shamrocki mängule ja tahaks teada, et mis oleks see soovitatav aeg enne mängu statkal olla, et jõuaks veel legendaarsest Ampsust läbi käia jne? Ma sain aru, et Legia oli lihtsalt ühekordne kasjakk, aga ka teistel kordadel oli rohkem aega läinud? 19.00 olek okei?
                                Ma arvaks, et 19.00 aegu on okei.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X