320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Olen ka mina Romario mõtetega täiesti nõus. Aga siiski kuklas see väike Machiavelli kostab, et ega eesmärk mitte pühitse seda va abinõud...?
    Eks seda on võimalik väga erinevate nurkade alt vaadata, kasvõi selliselt, et Flora on ja ilmselt mingil määral ka jääb Eesti koondise baasklubiks, kelle toimimise edukusest sõltub olulisel määral ka Eesti koondise edu, mille kergeid vilju tänavuselgi aastal näha on saanud. Kuna alaliidu suurim sportlik väljund on rahvuskoondis, siis sihtotstarbeline toetus koondisemängijate ettevalmistamisel ja neile vastavate tingimuste loomisel on ju justkui asjakohane. Või vähemalt selliselt oleks seda võimalik "maha müüa". Kui minu jaoks seisneks Eesti jalgpall paar korda aastas sinine sall kaelas ja jäägripudel põues "võitle, Eesti, võitle" karjudes, siis oleks ilmselt täitsa rahul isegi, kui tulemusi ka selle najal veel tehtaks. Seniks kuni minus on usk, et kodusel meistrisarjal on ka suurem eesmärk, kui vaid koondise huvides tegutseda, ei saa ma sellise vaatenurgaga päris nõustuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      ... et ega eesmärk mitte pühitse seda va abinõud...?

      ...
      Flora fänni vaatepunktist? Või sa usud, et huiates ja skeemitades on lõpptulemus kogu Eesti jalgpalli jaoks tervikuna parem?

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderk Vaata postitust
        Flora fänni vaatepunktist? Või sa usud, et huiates ja skeemitades on lõpptulemus kogu Eesti jalgpalli jaoks tervikuna parem?
        See on vaatenurga küsimus ja ma viskasin teistsuguse mõtte õhku lihtsalt. Et ei maksa liigselt kinni haarata. Mul ei ole siin mingit vastust sellele, küll aga on sellised ebalevad mõtted/küsimused.

        p.s. su küsimus on meelevaldne.

        Kommentaar


          Mu küsimus on muidugi meelevaldne.

          Mitmel puhul on välja toodud, et peaksime olema õnnelikud, et meil staadion olemas on ja seda sa vist pidasid ka eesmärgi all silmas.
          Ma arvan, et kui eesmärk on staadion, siis selle eesmärgi oleks saanud ka ilma abinõuta täidetud. Ilma "abinõuta" oleks liidul 12 milli rohkem, mille eest oleks võinud hakata näiteks halle 12 aastat varem ehitama.

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderk Vaata postitust
            Mu küsimus on muidugi meelevaldne.

            Mitmel puhul on välja toodud, et peaksime olema õnnelikud, et meil staadion olemas on ja seda sa vist pidasid ka eesmärgi all silmas.
            Ma arvan, et kui eesmärk on staadion, siis selle eesmärgi oleks saanud ka ilma abinõuta täidetud. Ilma "abinõuta" oleks liidul 12 milli rohkem, mille eest oleks võinud hakata näiteks halle 12 aastat varem ehitama.
            kas ma muidu rääkisin kordagi staadionist?

            Kommentaar


              Sina tõesti ei rääkinud staadionist.

              Mis siis see eesmärk on? Eestis jalgpalli mängimine? ja abinõu? Vesti talumine?

              Kommentaar


                Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                Sina tõesti ei rääkinud staadionist.

                Mis siis see eesmärk on? Eestis jalgpalli mängimine? ja abinõu? Vesti talumine?
                Sa tsiteerisid mu jutu ühte lauset. Kas lugesid ka järgnevat?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Sa tsiteerisid mu jutu ühte lauset. Kas lugesid ka järgnevat?
                  Ma saan aru, et sul on laias laastus savi, teised teevad ka jne.
                  Kui kolm tüüpi tegelevad kahtlaste asjadega, siis nende jaoks on kõigil oma eesmärgid ja abinõud. Seega ma püüangi aru saada, et kas sa kirjutasid seda Flora fännina? Kui mitte, siis mis on see kasu, mida sa Eesti jalgpallile laiemalt antud asjas näed?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                    Ma saan aru, et sul on laias laastus savi, teised teevad ka jne.
                    Kui kolm tüüpi tegelevad kahtlaste asjadega, siis nende jaoks on kõigil oma eesmärgid ja abinõud. Seega ma püüangi aru saada, et kas sa kirjutasid seda Flora fännina? Kui mitte, siis mis on see kasu, mida sa Eesti jalgpallile laiemalt antud asjas näed?
                    Maru keeruline on tegelikult arutelu jätkata kui umbes 4 postitust on eelnevalt su sõnu väänatud, mõtteid eeldatud või olematut sisu juurde omistatud. Et pigem las jääda teiseks korraks.

                    Kommentaar


                      Me oleme siin foorumis vist pea 15 aastat sel teemal jahunud ja probleem on endine- jalgpalliliidu juht ei saa olla samaaegselt seotud ühegi klubiga. Jah, Pohlak on end Florast taandanud, kuid mis vahet seal on kas on tema või siis ta poeg klubi presidendiks?
                      Me võime siin diskuteerida milline oleks Eesti jalgpall kui Jalgpalliliidu president poleks Pohlak, kuid võib suht kindlalt öelda, et Flora ei oleks hetkel see mis ta hetkel on
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Me oleme siin foorumis vist pea 15 aastat sel teemal jahunud ja probleem on endine- jalgpalliliidu juht ei saa olla samaaegselt seotud ühegi klubiga. Jah, Pohlak on end Florast taandanud, kuid mis vahet seal on kas on tema või siis ta poeg klubi presidendiks?
                        Me võime siin diskuteerida milline oleks Eesti jalgpall kui Jalgpalliliidu president poleks Pohlak, kuid võib suht kindlalt öelda, et Flora ei oleks hetkel see mis ta hetkel on
                        Nõus!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Mina ei loo kriteeriume. Usaldan siinkohal Õhtulehte: https://sport.ohtuleht.ee/346672/aiv...ste-esisajasse
                          ÕL artikkel pärineb 10+ aasta tagusest ajast. Selle alusel oli varade teoreetiline väärtus ~25M eurot. Kas need varad ka likviidsed olid? Kas seda keegi üldse teab? Võttes arvesse kõiki neid keerulisi skeeme, siis pigem on tegu hookus-pookusega. Juhul kui tõesti oli vara sellises mahus, siis tekib küsimus, et milleks sellised skeemid

                          Kommentaar


                            See vara ju ongi MTÜd ehk Flora jms.

                            Kommentaar


                              Ajaloos toimunu ei pruugi kõige ilusam olla, aga ega see alternatiiv just oluliselt parem ole Leedu matemaatika näitel: hinnanguliselt maksab uue staadionikompleksi ehitamine 93 miljoni euro ringis, ent kuna Vilniuse võimud on valinud maksete jaotamise 25 aasta peale, ennustatakse kogukuluks tervelt 156 miljonit eurot.

                              Ehk siis tasud erasektorile on 63 miljonit eurot, mis teeb 985 miljonit kroonis.
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                See on nii vale mindset. Me ei saa leppida sellega, et sul on onu kes sind 3 korda nssis on parem sest äkki oleks olnud onu kes 5 korda. Saage üle sellest mõttemaailmast, see hoiab tagasi. Olen nõus et ei pea inimest põrgusse saatma kohe aga no nahhui edasi kuskil juhtimises ei ole ju võimalik, et selline isik on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X