320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mu küsimus on muidugi meelevaldne.

    Mitmel puhul on välja toodud, et peaksime olema õnnelikud, et meil staadion olemas on ja seda sa vist pidasid ka eesmärgi all silmas.
    Ma arvan, et kui eesmärk on staadion, siis selle eesmärgi oleks saanud ka ilma abinõuta täidetud. Ilma "abinõuta" oleks liidul 12 milli rohkem, mille eest oleks võinud hakata näiteks halle 12 aastat varem ehitama.

    Kommentaar


      Algselt postitas sanderk Vaata postitust
      Mu küsimus on muidugi meelevaldne.

      Mitmel puhul on välja toodud, et peaksime olema õnnelikud, et meil staadion olemas on ja seda sa vist pidasid ka eesmärgi all silmas.
      Ma arvan, et kui eesmärk on staadion, siis selle eesmärgi oleks saanud ka ilma abinõuta täidetud. Ilma "abinõuta" oleks liidul 12 milli rohkem, mille eest oleks võinud hakata näiteks halle 12 aastat varem ehitama.
      kas ma muidu rääkisin kordagi staadionist?

      Kommentaar


        Sina tõesti ei rääkinud staadionist.

        Mis siis see eesmärk on? Eestis jalgpalli mängimine? ja abinõu? Vesti talumine?

        Kommentaar


          Algselt postitas sanderk Vaata postitust
          Sina tõesti ei rääkinud staadionist.

          Mis siis see eesmärk on? Eestis jalgpalli mängimine? ja abinõu? Vesti talumine?
          Sa tsiteerisid mu jutu ühte lauset. Kas lugesid ka järgnevat?

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Sa tsiteerisid mu jutu ühte lauset. Kas lugesid ka järgnevat?
            Ma saan aru, et sul on laias laastus savi, teised teevad ka jne.
            Kui kolm tüüpi tegelevad kahtlaste asjadega, siis nende jaoks on kõigil oma eesmärgid ja abinõud. Seega ma püüangi aru saada, et kas sa kirjutasid seda Flora fännina? Kui mitte, siis mis on see kasu, mida sa Eesti jalgpallile laiemalt antud asjas näed?

            Kommentaar


              Algselt postitas sanderk Vaata postitust
              Ma saan aru, et sul on laias laastus savi, teised teevad ka jne.
              Kui kolm tüüpi tegelevad kahtlaste asjadega, siis nende jaoks on kõigil oma eesmärgid ja abinõud. Seega ma püüangi aru saada, et kas sa kirjutasid seda Flora fännina? Kui mitte, siis mis on see kasu, mida sa Eesti jalgpallile laiemalt antud asjas näed?
              Maru keeruline on tegelikult arutelu jätkata kui umbes 4 postitust on eelnevalt su sõnu väänatud, mõtteid eeldatud või olematut sisu juurde omistatud. Et pigem las jääda teiseks korraks.

              Kommentaar


                Me oleme siin foorumis vist pea 15 aastat sel teemal jahunud ja probleem on endine- jalgpalliliidu juht ei saa olla samaaegselt seotud ühegi klubiga. Jah, Pohlak on end Florast taandanud, kuid mis vahet seal on kas on tema või siis ta poeg klubi presidendiks?
                Me võime siin diskuteerida milline oleks Eesti jalgpall kui Jalgpalliliidu president poleks Pohlak, kuid võib suht kindlalt öelda, et Flora ei oleks hetkel see mis ta hetkel on
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  Me oleme siin foorumis vist pea 15 aastat sel teemal jahunud ja probleem on endine- jalgpalliliidu juht ei saa olla samaaegselt seotud ühegi klubiga. Jah, Pohlak on end Florast taandanud, kuid mis vahet seal on kas on tema või siis ta poeg klubi presidendiks?
                  Me võime siin diskuteerida milline oleks Eesti jalgpall kui Jalgpalliliidu president poleks Pohlak, kuid võib suht kindlalt öelda, et Flora ei oleks hetkel see mis ta hetkel on
                  Nõus!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Mina ei loo kriteeriume. Usaldan siinkohal Õhtulehte: https://sport.ohtuleht.ee/346672/aiv...ste-esisajasse
                    ÕL artikkel pärineb 10+ aasta tagusest ajast. Selle alusel oli varade teoreetiline väärtus ~25M eurot. Kas need varad ka likviidsed olid? Kas seda keegi üldse teab? Võttes arvesse kõiki neid keerulisi skeeme, siis pigem on tegu hookus-pookusega. Juhul kui tõesti oli vara sellises mahus, siis tekib küsimus, et milleks sellised skeemid

                    Kommentaar


                      See vara ju ongi MTÜd ehk Flora jms.

                      Kommentaar


                        Ajaloos toimunu ei pruugi kõige ilusam olla, aga ega see alternatiiv just oluliselt parem ole Leedu matemaatika näitel: hinnanguliselt maksab uue staadionikompleksi ehitamine 93 miljoni euro ringis, ent kuna Vilniuse võimud on valinud maksete jaotamise 25 aasta peale, ennustatakse kogukuluks tervelt 156 miljonit eurot.

                        Ehk siis tasud erasektorile on 63 miljonit eurot, mis teeb 985 miljonit kroonis.
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          See on nii vale mindset. Me ei saa leppida sellega, et sul on onu kes sind 3 korda nssis on parem sest äkki oleks olnud onu kes 5 korda. Saage üle sellest mõttemaailmast, see hoiab tagasi. Olen nõus et ei pea inimest põrgusse saatma kohe aga no nahhui edasi kuskil juhtimises ei ole ju võimalik, et selline isik on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            See on nii vale mindset. Me ei saa leppida sellega, et sul on onu kes sind 3 korda nssis on parem sest äkki oleks olnud onu kes 5 korda. Saage üle sellest mõttemaailmast, see hoiab tagasi. Olen nõus et ei pea inimest põrgusse saatma kohe aga no nahhui edasi kuskil juhtimises ei ole ju võimalik, et selline isik on.
                            +10000

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              See on nii vale mindset. Me ei saa leppida sellega, et sul on onu kes sind 3 korda nssis on parem sest äkki oleks olnud onu kes 5 korda. Saage üle sellest mõttemaailmast, see hoiab tagasi. Olen nõus et ei pea inimest põrgusse saatma kohe aga no nahhui edasi kuskil juhtimises ei ole ju võimalik, et selline isik on.
                              Reljeefselt aga täpselt öeldud, nõus!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                See on nii vale mindset. Me ei saa leppida sellega, et sul on onu kes sind 3 korda nssis on parem sest äkki oleks olnud onu kes 5 korda. Saage üle sellest mõttemaailmast, see hoiab tagasi. Olen nõus et ei pea inimest põrgusse saatma kohe aga no nahhui edasi kuskil juhtimises ei ole ju võimalik, et selline isik on.
                                Kui ainuke variant on 3 või 5 korda, siis pigem valiks 3x! Ja põrgusse võib ikka saata muidu.

                                Jättes need varjundid osaliselt kõrvale, siis ma natukene kalduks sinna maailmavaatesse, et igat asja tuleb vaadata omas ajas.

                                Kas ja kui suur on siinsete tunnetuslik tõenäosus sellele, et kui ei oleks AP-d, siis oleks olnud inimene, kes käitunuks jalgpalli ülesse ehitades puhtast altruismist. Ilma, et oleks omakasule mõelnud või enda rahakotti täitnud?

                                Et kuigi 90% olen nõus käbi mõttega, siis see 10% siiski tõstatab asjaolu, et sul ei olnud alates 90ndatest valida armastava onu ja mittearmastava onu vahel, vaid oli valida onu, kes...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X