320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Tibu tegi kaks head tõrjet. Suht võrdne mäng oli muidu.
    Ja kohtunik vilistas õrnalt mööda.
    Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

    http://lisaaeg.wordpress.com

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      21 august peab ka siis kohale roomama.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Berge võiks ikka algkoosseisus olla!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Mõned minutid hiljem mängis kahe värava autor löögile Vunki, ent see söök lendas selgelt üle värava.

          meistriliigas mängitakse söögiga kus mängijate lauakombed on??:P
          Pilt kus trumm on?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Eiko Saare vile oli nagu varasematelgi kordadel alla arvestust. Mitte, et Flora ainult tänu sellele võitis, kuid julgust said nad kindlasti. Mängustiililt meenutas Flora pigem kunagist Merkuuri, kus näis domineerivat koss puru ja särgid ribadeks stiil. Ega midagi see long ball kah eriti juurde andnud.

            Tammeka poolel oli Gomes väga vilets, Konsa vastupidiselt jube terav.

            Koondisemeestest ei säranud mitte ükski, Vungi kaasamine on näitek täielik müstika. Kaalma seisis vaid küllalt normilt.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Sellele Konsa väitele vaidleks küll vastu. Minu arust ei suutnud ta ei äärel ega ka hiljem keskel midagi eriti korda saata. Ta kuidagi kohe kartis palliga midagi ise ette võtta. Paar korda ta proovis üks-üks Koogast üle mängida, aga tolle toores stiil pani Konsat ikka väga ettevaatlikult tegutsema. Tundus et ta ikka kardab peale seda vigastust füüsilist kontakti. Ei tea ehk oli lihtsalt kehv päev.
              Marcelo oli jah sedapuhku väga nigel. Ei leidnud ta palli ega suutnud ka palli saades sellega midagi eriti ette võtta. Eelmistes mängudes on ta kõvasti aktiivsem olnud. Kuidagi tujutu tundus.
              Vellemaa varusse jätmine oli suhteliselt kummaline. Üks stabiilsemaid mängijaid minu arust sel hooajal.
              Vahetused olid Tammekal ka veidi nihu. Kui Vellemaa ja Jürgensoni sissetoomised olid põhjendatud, siis Hausenbergi sissevahetus ainult lõhkus mängu. Meerits liikus niikuinii pidevalt kuskile minema oma kohalt ja kui Hausenberg veel tema ette poolikusse pandi oli vasak serv neil praktiliselt tühi.
              Kohtunikutööst ei viitsi pajatama hakatagi. Kohati ei olnud ikka muud teha kui lihtsalt kätega peast haarata ja imetleda mehe julgust, aga noh eks neil olid ju personaalturvad ka platsiservas.

              Edit: see jutt oleks vist pidanud Tammeka teema alla minema. oops!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                on ainult üks marko kristaL!!!
                Pilt kus trumm on?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Jah, ja see üks on parem, kui reim.
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas Nuutu


                    Jah, ja see üks on parem, kui reim.
                    kunagi oli jah...a praegalt REIM mängib ja KRISTAL mitte
                    Pilt kus trumm on?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Mis vahet sel on. Kristal ikka parem.
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Minuarust on nii Reimist kui ka Kristalist raske paremaid mängijaid leida. Tublid mehed mõlemad
                        Money talks BS walks..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Nojah, okei,okei.





                          Kristal on siiski parem
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Minu arust te võiksite teemat vähem risustada.

                            Teemad a`la minu issi annab sinu issile peksa ja kõik mu selline argumendirohke värk postitage näiteks delfis vüi mängukoopas.
                            Algselt postitas tank
                            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas Oll


                              Minu arust te võiksite teemat vähem risustada.

                              Teemad a`la minu issi annab sinu issile peksa ja kõik mu selline argumendirohke värk postitage näiteks delfis vüi mängukoopas.
                              .
                              Money talks BS walks..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                kas koondise viimase mängu ajal lõppes siis see ajastu, kui Flora mängija platsile pääses? Saan aru küll, et tegemist on provokatsiooniga. Enamus meestest, kes platsil olid on ju varem Flora nn süsteemist.
                                Aga siiski. Vana kahurvägi - Reim, Zahho ja Zahha, Allas ja Lindpere on eemal, siis mis edasi? Kuskil on süsteemis väike häda, selgeid uusi staare, koondise tasemel, mina küll nimetada ei julge. Ka neid mitte, kellel oleks võimalusi. Kõik on natukene sellised, kui teised on katki, mehed.
                                Vaielge palun vastu. Muidu on tõesti kurb.
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X