320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas trk Vaata postitust

    Võib-olla pikad juhtmed, aga ma ei saa vihjest aru. Kui mõtled kohtunikku, siis samuti staadionil olles tekkis mulje, et mäng ei olnud talle lihtsalt jõukohane. Õnneks olid mõlemal pool enam-vähem terve närvikavaga inimesed (va ehk Ojamaa) ja mäng ei läinud päris käest ära.
    Ojamaaga tundus selline, et kui oleks punase saanud, poleks eriti midagi kobiseda olnud ja et ei saanud, pole ka nagu eriti kobiseda. Jah, mängis munnilt, aga platsil toimubki võitlus ja võidu peale andmine. Veits selline Ramose tüüpi, et vastastele on räige pihkur, aga omadele seni väga abiks, kuni punast ei teeni.

    Kommentaar


      Ega Ojamaa eilne tantsupartner Babitšev palju parem polnud, seal oli ka punane selgelt õhus.

      Kommentaar


        Ojamaa on nagu püha lehm keda hoitakse. Ma eelmine hooaeg kommeneerisin ka, et kui ta Transi särki kannaks, siis pooled mängud vahiks kodust.

        Kommentaar


          Ajalooliselt kriitikat saanud Alliku ongi vaikselt esiründaja kohta sisse võtmas. Kuidagi selline Benzema vibe, et justkui ei hinnata, aga tegelt on väärt mängija.

          Kommentaar


            Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
            Ajalooliselt kriitikat saanud Alliku ongi vaikselt esiründaja kohta sisse võtmas. Kuidagi selline Benzema vibe, et justkui ei hinnata, aga tegelt on väärt mängija.
            kuigi alliku ei ole suutnud end senini koondises tõestada, võiks äkki uuesti temaga katsetada.

            Kommentaar


              Järgmine värav Premium Liigas on Rauno Alliku 100-s värav Flora esindusmeeskonna eest Meistri/Premium Liigas.

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Järgmine värav Premium Liigas on Rauno Alliku 100-s värav Flora esindusmeeskonna eest Meistri/Premium Liigas.
                Ja tuli ära.

                Kommentaar


                  Palju õnne tiitli puhul.

                  Kommentaar


                    Nonii, mis muudatused kalendris tulevad Kiievi Dinamo mängu tõttu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Nonii, mis muudatused kalendris tulevad Kiievi Dinamo mängu tõttu?
                      Mõned ajad tagasi oli täpselt sarnane juhtum, kus FCF keset liigahooaega leppis endale kokku täiesti suvalise sõprusmängu täiesti suvalises kohas (kodust kaugel eemal). Kogu austuse juures Kiievi Dinamo vastu ja mõistes seda ettevõtmist puhtalt oma sisult, kui vähimat, mida me saame Ukraina heaks ja toetuseks teha, on siiski kohalik korralduse pool taas küsimusi tekitav. Miks ei sobi näiteks 20. või 21. nädal? Kas samuti on võimalik käituda ka mõnel teisel meistriliiga klubil, organiseerides hooaja keskel, enne enda mängu (mis lükatakse edasi) sõpruskohtumine?

                      Ma eeldan, et Leegion on siin sellega taas "nõus" nagu viimati oli sarnases juhtumis "nõus" Tulevik

                      Krt, see korraldus ja asjade ajamine on ikka täiesti p#€%&s!

                      Kommentaar


                        Olenemata väga üllast üritusest peaks Premium Liiga olema igasuguste sõprusmängude ees siiski ülimuslik. Covid, muud haigused, euromängud jms tõttu on niigi raske leida auke kuhu mänge lükata ning sõprusmäng peaks olema täielik no-go Premium Liiga mängu edasilükkamiseks. Mängigu see mäng mõnel sellisel nädalal kus nädalasisest mängu ei toimu.

                        Kommentaar


                          Floral ikka täiesti idiootne omavoli
                          tumblr_inline_ozjozpALag1rhojmw_540.jpg

                          Kommentaar


                            Mu arust täiesti jabur hetkel mingi Premium liiga mängu edasilükkamise pärast saag käima tõmmata.

                            Mängu toimumise aeg sõltub vast pigem ukrainlastest, mitte Flora ei pistnud selle meelega Legioni mängu asemele? Kui selline variant mänguks on, siis peaks ukrainlaste abistamisele ei ütlema, sest samal ajal on liigamäng Legioniga? See on suurepärane mäng, et Eesti jalgpalli täiesti olematut mainet veidigi parandada ja näidata oma solidaarsust ja abi ukrainlaste suhtes. Tõenäosus, et ma Flora-Legion mängu vaatama läheks, on üsna madal. Tõenäosus, et ma Flora-Dinamo Kiev mängu lähen vaatama, on üpris suur. Ja ma arvan, et ma pole ainus, kes nii mõtleb. See on ilmselt kõige tugevam meeskond, kes üldse see aasta A le Coq arenal mängib. Kui ma saan lisaks tugeva vastase vaatamisele (hunnik EM veerandfinaliste) anda ka oma panuse ukrainlaste toetuseks, siis mingi liigamängu edasilükkamise virin tundub erakordselt nõme.

                            Kommentaar


                              Jalgpallimatši Flora-Dünamo Kiev ajal väga soovitan Dünamo mängija Mykola Shaparenko (№ 10) lähemalt vaadata. Kolm aastat tagasi eeldati, et temast saab üks parimaid Euroopa playmakers. Ta on Reimi/Vassiljevi moodi pallur.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                                Mu arust täiesti jabur hetkel mingi Premium liiga mängu edasilükkamise pärast saag käima tõmmata.

                                Mängu toimumise aeg sõltub vast pigem ukrainlastest, mitte Flora ei pistnud selle meelega Legioni mängu asemele? Kui selline variant mänguks on, siis peaks ukrainlaste abistamisele ei ütlema, sest samal ajal on liigamäng Legioniga? See on suurepärane mäng, et Eesti jalgpalli täiesti olematut mainet veidigi parandada ja näidata oma solidaarsust ja abi ukrainlaste suhtes. Tõenäosus, et ma Flora-Legion mängu vaatama läheks, on üsna madal. Tõenäosus, et ma Flora-Dinamo Kiev mängu lähen vaatama, on üpris suur. Ja ma arvan, et ma pole ainus, kes nii mõtleb. See on ilmselt kõige tugevam meeskond, kes üldse see aasta A le Coq arenal mängib. Kui ma saan lisaks tugeva vastase vaatamisele (hunnik EM veerandfinaliste) anda ka oma panuse ukrainlaste toetuseks, siis mingi liigamängu edasilükkamise virin tundub erakordselt nõme.
                                +1
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X