320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Mario sai teada, et on võimalus Flora võrku väravat lüüa, paranes ta tervis väga kiirelt.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Heade inimeste kasvatamisest üks väga huvitav lugemine:
      Arizona ülikooli korvpallitiimi peatreener Tommy Lloyd (47) polnud paljude Wildcatsi – niimoodi kutsutakse kooli spordivõistkondi – poolehoidjate eelisvalik, ent esimese hooajaga on kõik kohalikud teda toetama asunud. Henri Veesaare ja Kerr Kriisa juhendajana on ta ka Eesti korvpallifännide kõrgendatud tähelepanu all ning uskudes ligemale 21aastase kogemusega treeneri sõnastatud ootusi uueks hooajaks, tasub meie koondise tulevikutähtedel silma peal hoida ka ookeani taga.

      Kommentaar


        Palun tooge tugevaid täiendusi järgmiseks hooajaks. Välismaalt. Palun.

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Palun tooge tugevaid täiendusi järgmiseks hooajaks. Välismaalt. Palun.
          nii kaua kui Norbert on spordidirektor, siis ei toodi ka kodumaalt tugevdusi järgmiseks hooajaks

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Palun tooge tugevaid täiendusi järgmiseks hooajaks. Välismaalt. Palun.
            Pigem on lahkujaid: Transfermarkt'i andmetel on Pürg-i leping lõppemas ja kuna uut pole sõlmitud, tekib küsimus kas ta lahkub vabaagendina.

            Kommentaar


              Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

              nii kaua kui Norbert on spordidirektor, siis ei toodi ka kodumaalt tugevdusi järgmiseks hooajaks
              Noh, kodumaalt oleks tugevdusi tuua kuskilt?

              Kommentaar


                Krestinin teab ,küsige temalt!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Tammekast ikka leiab kellegi duublit tugevdama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas käbi Vaata postitust

                    Noh, kodumaalt oleks tugevdusi tuua kuskilt?
                    Saarma (kellest jäädi eelmine hooaeg ilma - valis Flora asemel Paide). Nüüd tuleb rohkem maksta.

                    Reinkort (ma tean, et paljudele ta ei meeldi aga Kures on ta stats parem kui Flora enda ründajatel ehk Floras oleks ta ilmselt veel rohkem väravaid löönud).

                    Pauri leping peaks Nõmme Kaljuga ära lõppema see hooaeg (Transfermarkt andmetel "Contract expires: Dec 31, 2022") - kui ta välismaale ei lähe siis saaks vabaagendina tuua.

                    Ivanov, Yakovlev (selles osas kahtlen - seal on Ojamaa ja Kuraksin ees ehk suurt point poleks tuua teda - pigem NK, Leva või Paide võiks endale tuua), Nikita Mihhailov mängib ülihästi Transis (noortekoondislane), Virgo Vallik (vapruse alla langemisega - potentsiaali on minu arust palju tal ja oma kiirusega peaks Florale sobima küll), Flora enda poiss Männilaan.

                    Esiliigas on ka kindlasti huvitavaid mängijaid (kui Saarma pandi otse esiliigast tulles mängima 4-5 kuuga, siis miks mitte), Käblik Tammekast (tuleviku vaatega).

                    Ja praegu ma rääkisin ainult ründavamatest mängijatest.

                    Kommentaar


                      Šapovalov esiründajaks? Oleks nagu aeg ehk, kui talvel kõvasti tööd teeb. Kuraksini statistika on selline, et võiks isegi kuhugi välismaa akadeemiasse pääseda. Pürg ja välismaa? Kurat...Soome või Rootsi esiliiga aga ei rohkemat.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Ise usun et Pürg läheb välismaale, kuhugi sobitub kindlasti. Tegi väga head mängu siin teises hooaja pooles, koondiseski. Šapovalov ehk üritab kuhugi jälle? Noortetiimidesse vist enam mitte. Kuraksinit tasub veel jälgida aga ka väga lubav vend. Lahkujaid tuleb kindlalt 2-3, kostjal ka ikka vaikselt tõmbab koomale ma usun

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                          Saarma (kellest jäädi eelmine hooaeg ilma - valis Flora asemel Paide). Nüüd tuleb rohkem maksta.

                          Reinkort (ma tean, et paljudele ta ei meeldi aga Kures on ta stats parem kui Flora enda ründajatel ehk Floras oleks ta ilmselt veel rohkem väravaid löönud).

                          Pauri leping peaks Nõmme Kaljuga ära lõppema see hooaeg (Transfermarkt andmetel "Contract expires: Dec 31, 2022") - kui ta välismaale ei lähe siis saaks vabaagendina tuua.

                          Ivanov, Yakovlev (selles osas kahtlen - seal on Ojamaa ja Kuraksin ees ehk suurt point poleks tuua teda - pigem NK, Leva või Paide võiks endale tuua), Nikita Mihhailov mängib ülihästi Transis (noortekoondislane), Virgo Vallik (vapruse alla langemisega - potentsiaali on minu arust palju tal ja oma kiirusega peaks Florale sobima küll), Flora enda poiss Männilaan.

                          Esiliigas on ka kindlasti huvitavaid mängijaid (kui Saarma pandi otse esiliigast tulles mängima 4-5 kuuga, siis miks mitte), Käblik Tammekast (tuleviku vaatega).

                          Ja praegu ma rääkisin ainult ründavamatest mängijatest.

                          Tule paari aasta pärast selle postituse juurde tagasi ja vaata, kui täpselt ma ennustasin.

                          Šapovalov - finished, temast ei tule mängumeest. Tööeetika null; 90% otsustest, mille ta väga olulistel hetkedel vastu võtab, on valed. Minu silmis väga halb üleminek juba hooaja eel, täpselt nagu Koskor. Iga kord, kui ta mängib, kriibivad ta otsused ja liikumised mu silma. Ei ole praegu ja ei hakka kunagi ka Flora esiründajat temast saama.

                          Yakovlev - tase veab kuni Premium liiga 5. kohani välja, see ongi ta lagi. Fun to watch, aga jalgpalli mängitakse ka peaga.

                          Käblik - temast ei tule mängumeest. Lihtsalt ülehaibitud kõikide poolt, täpselt nagu Veelma pärast seda, kui ta Transi vastu 25 aastat tagasi risti lõi. Fun fact: Käblik löönud siiani igas mängus pallist mööda. Teen ehk alles 17-aastasele mängumehele hetkel liiga, kuid olen sellegipoolest täiesti veendunud, et temast ei tule kunagi Flora tasemel mängumeest.

                          Paur - meh.

                          Ivanov - meeletu potentsiaal. Jääb mulje, nagu oleks suhtumisprobleemidega (miskit peab viga olema, et ta endiselt Eestis on)? Mängulugemise, tehnika ja löögi poolest täielik Eesti tipp juba praegu, tööeetika annab tugevalt soovida. Kui keegi üldse, siis Flora oleks võimeline temast väga hea mängumehe tegema. Paides oleks tal samuti väga lõbus igasuguste Kalevite ja Vapruste vastu.

                          Mihhailov - veel paar aastat tagasi olin täiesti veendunud, et temast tuleb väga hea mängumees. Enam ei ole nii kindel, kuid endiselt tegu väga huvitava mängijaga.

                          Vallik - meh. Täpselt sama meh nagu Käblik.



                          Kolobov - juba Legionist ära võetud. Temast tuleb väga-väga hea keskkaitsja, kes võimeline ka kaitsva poolkaitsjana mängima. Paistab, et on valitud keskkaitsja tee.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Šapovalov esiründajaks? Oleks nagu aeg ehk, kui talvel kõvasti tööd teeb. Kuraksini statistika on selline, et võiks isegi kuhugi välismaa akadeemiasse pääseda. Pürg ja välismaa? Kurat...Soome või Rootsi esiliiga aga ei rohkemat.
                            Huvitav oleks teada,mille alusel sa arvad, et kevadel 20-aastaseks saav mängija voiks kuhugile akadeemiasse pääseda? Ja mida ta teeks seal?

                            Huvitav oleks teada,mille alusel sa arvad, et ükski Soome klubi oleks huvitatud Pürgist peale seda partiid mida ta Seinäjoel esitas.Kes iganes Pürgiga tegeleb siis kerge tal ei tule olema, suuruselt väike, kiirust pole, ühtegi konkreetset tugevust tal ka pole. Võib olla hea tööeetika on, aga üks teine eestlasest keskkaitsja kes viimati Veikkausliigas lepingu sai oma hea tööeetikaga mängis duubliga kolmonenis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LegeVend Vaata postitust
                              üks teine eestlasest keskkaitsja kes viimati Veikkausliigas lepingu sai oma hea tööeetikaga mängis duubliga kolmonenis.
                              Ma midagi vist maha maganud. Keda silmas pead?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                                Ma midagi vist maha maganud. Keda silmas pead?
                                Ehk mõtleb Silver Graubergi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X