320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Meil on meestega maha istumine toimunud, küsimused küsitud ja konkreetsed vastused saadud.



    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Kahju Flora uuest kogukonnajuhist.

      Floral rekordiliselt vähe kodumänge A.Le Coq Arenal - 11 vs Sportlandil 7
      Flora rekordiliselt hilja läheb Sportlandilt A.Le Coq Arebale - 27 mai
      Floral rekordiliselt ainult 1 publikumäng A.Le Coq Arenal - Levadiaga ja see alles 3.09, mil septembrist publikuarvud hakkavad traditsiooniliselt langema.
      Flora rekordiliselt mõlemad kodumängud Kaljuga on Sportlandil, Esimene kodumäng pühapäeval, 7.05 veel tagatipuks kell 14.30, , keskpäeval, mil publikut traditsiooniliselt vähem kui pealelõunastel aegadel.

      Prognoosin publikuarvu tugevat langust.
      Kui hooaja lõpus on Flora keskmine publik 400+, on hästi tehtud.
      28 juuni Levaga alecoqil võõrsilmänguks pidada veits palju. Kõik Sportlandi mängud ka pigem kodumängud, aga see selleks. Võib-olla saavad pubikumängudeks hoopis Paide, Harju või Pärnuga mängud?

      Kommentaar


        Algselt postitas dnb Vaata postitust

        28 juuni Levaga alecoqil võõrsilmänguks pidada veits palju. Kõik Sportlandi mängud ka pigem kodumängud, aga see selleks. Võib-olla saavad pubikumängudeks hoopis Paide, Harju või Pärnuga mängud?
        Publik läheb Levadia statistikasse, ka korraldus on nende teha.
        Piletimüük, nende taskusse.

        Sportland pole enam ammu Flora kodustaadion.
        igal klubil peab ideaalis olema oma usk ja kirik.,
        Sportlandist on saanud oikumeeline kirik, tema suhe Floraga on lahustunud erinevate ususektide vahel.
        Ka A.Le Coqi Levadiaga jagamine on Flora identiteedile negatiivselt mõjunud.
        Paide, Harju, Pärnuga on väga optimistlik oodata selliseid publikumänge kui ajalooline linnaderbi Levadiaga ja ka linnarivaliteet vihatud Kaljuga
        Seda enam, et Paide, Harju, Pärnu jt-ga pole Floral erilist kana kitkuda, need mängud ei kõneta leigemat Florale kaasaelajat ja tavahuvilist just väga staadionile tulema.
        Mis ei välista muidugi kõigi publikut soodustavate tegurite (aeg, ilm, tabeliseis jne.) ja ideaalse mängukorralduse korral üksikuid publikusähvatusi ka teiste klubidega.

        Kommentaar


          Kas Vassiljev ja Zenjov on vabandunud putinistiga pidutsemise pärast? Või endiselt vabandavad, et meie seda kohtumist ei mõista?

          Kommentaar


            Algselt postitas Supelman Vaata postitust
            Kas Vassiljev ja Zenjov on vabandunud putinistiga pidutsemise pärast? Või endiselt vabandavad, et meie seda kohtumist ei mõista?
            Ootame endiselt Fcfloraforeveri vastuseid aga ta põikleb millegi pärast..Tahame näha logisid jne.

            Kommentaar


              See millest täpselt laua taga räägiti jääb laua taha. Kes vähegi Flora fänne teab saab aru, et siin ei saa teisiti mõtlemist olla kui sõja ja tiblade vastu olla.
              Oleme seda ka väljendanud häälekalt ja Ukraina toetuseks oksjonigi korraldanud.
              Meie oma selged vastused sõjale ja olukorrale saime.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                See millest täpselt laua taga räägiti jääb laua taha. Kes vähegi Flora fänne teab saab aru, et siin ei saa teisiti mõtlemist olla kui sõja ja tiblade vastu olla.
                Oleme seda ka väljendanud häälekalt ja Ukraina toetuseks oksjonigi korraldanud.
                Meie oma selged vastused sõjale ja olukorrale saime.
                Nooh siiamaani ma arvasin, et klubi Flora on samuti eestimeelne, aga need väärtused lendasid väga kergelt aknast välja. Te praegu enda mainele head ei tee. Kui Kostja ja Zenjov avalikult ainult kordavad terroristliku riigi jutupunkte ja teile salaja ütlevad et ei jaa ärge muretsege, siis sorry, teid tõmmatakse ninapidi. Ma oleks oodanud, et Flora fännid nõuavad Flora klubilt ja nendelt mängijatelt, et nad ikka avalikult ei kahjustaks Eesti jalgpalli mainet ja klubi mainet.

                Inimesele, kes Flora siseringi ei kuulu, paistab ikka, et Floral on tiimis 2 tibla ja Flora fännid ikka toetavad neid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  See millest täpselt laua taga räägiti jääb laua taha. Kes vähegi Flora fänne teab saab aru, et siin ei saa teisiti mõtlemist olla kui sõja ja tiblade vastu olla.
                  Oleme seda ka väljendanud häälekalt ja Ukraina toetuseks oksjonigi korraldanud.
                  Meie oma selged vastused sõjale ja olukorrale saime.
                  Pole miskit muud kosta peale selle, et eks fännid olegi klubi nägu ja vastupidi.

                  Seda vestlust tahaks tõepoolest kuulda, kus eestimeelne inimene istub nende mängijatega ühe laua taga, saab enda jaoks 100% ammendavad vastused... Aga teistega seda lihtsalt ei jaga/ei tohi. Jõudu tööle klubi fännibaasi suurendamisel.

                  Kommentaar


                    Ma võtan seekord sõna

                    Mina olen oma vastasmeelsust Venemaa riigile ja Ukraina sõjale siin foorumis ikka väga jõuliselt ja selgelt näidanud. Ma osalesin Zenjovi, Kostja , Operi, Pohlakuga jne vestlusel ühise laua taga ja tookord eelmainitud FcFloraForEverit ei olnud. Sain küsida, selgitata (miks Eesti fännide reaktsioon ja arusaam jne on sellised nagu nad on). Oli huvitav vestlus ja mina ei pea Kostjat,Zenjov ja Operit kohe kindlasti tibladeks, aga ütlen ka, et see mis laua taga räägiti jääb laua taha.

                    Kommentaar


                      Kes teab, see teab.
                      Aju pesti puhtaks.
                      Kui ei meeldi, ära sõna võta ja kõik jääb laua taha.
                      Kui laua taha ei jää, siis on hapu.

                      Sorry, aga need on esimesed mõtted, mis inimestel tekivad ju. Palun läbipaistvust neis tundlikes teemades

                      Kommentaar


                        Tõsi ta on, et tervislikel põhjustel ma ise osaleda ei saanud küll aga sain hiljem põhjaliku ülevaate osalejalt kes küll foorumis aktiivne ei ole ning mul ei ole vajadust kahelda Papa poolt antud ülevaates.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          aa no siis on teema maas. Mängijad soovivad avalikkuse ees olla tiblad ja Venemaa pooldaja mainega, aga suletud üritustel räägivad valitutele mis nad tegelt arvavad.
                          makes sense

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma võtan seekord sõna

                            Mina olen oma vastasmeelsust Venemaa riigile ja Ukraina sõjale siin foorumis ikka väga jõuliselt ja selgelt näidanud. Ma osalesin Zenjovi, Kostja , Operi, Pohlakuga jne vestlusel ühise laua taga ja tookord eelmainitud FcFloraForEverit ei olnud. Sain küsida, selgitata (miks Eesti fännide reaktsioon ja arusaam jne on sellised nagu nad on). Oli huvitav vestlus ja mina ei pea Kostjat,Zenjov ja Operit kohe kindlasti tibladeks, aga ütlen ka, et see mis laua taga räägiti jääb laua taha.
                            Siis kehtib sulle sama vastus näiteks minu puhul. Edu klubile.

                            Oper muidu nüüd Flora süsteemis? Vabandused ette kui on, ma nii ei jälgi kõikide töötajate liikumisi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust

                              Siis kehtib sulle sama vastus näiteks minu puhul. Edu klubile.

                              Oper muidu nüüd Flora süsteemis? Vabandused ette kui on, ma nii ei jälgi kõikide töötajate liikumisi.
                              See kohtumine, kus ma käisin ei olnud ilmselgelt ainult Flora fännide ja asjaosaliste vahel. Seal oli esindatud Flora fännid paari lugupeetud nimega, aga seal oli ka sõltumatuid inimesi. Igastahes oli see esimene selline kohtumine peale seda intsidenti ja ehk on tulevikus ka toimunud otsene kohtumine, kus ainult Flora fännid ja asjaosalised selle kohapealt jään ma vastuse võlgu, aga igastahes see kohtumine, mis oli siin mitmes kohas jutuks, siis seal FcFlora4Ever ei osalenud seega suht lamp teda suruda.

                              Mina ei esinda Florat kohe kindlasti ja seda olekski absurd mõelda. Lihtsalt kokkulepe oli, et küll asjaosalised ise avaldavad oma seisukohti ja arvamusi nagu ise tahavad ja õigeks peavad ning täpsemad jutud jäidki laua taha, sest ma olen sõna andnud. Lihtsalt ainus, mis ma öelda saan, et tibladeks ma neid ei pea. Edu ei ole vaja soovida. Minu arvamuse ümberkujundamine nagunii ei muuda midagi ja see ongi asjaosaliste enda asi, et kas ja kuidas.

                              Kommentaar


                                Selle keissi puhul on huvitav see, et need tüübid otsustasid teha kohtumise flora fännide ja veel paari inimesega. Aga need kes vastuseid ootavad, on tegelikult koondise poolehoidjad laiemalt. Kes neid on kätel kandnud ja kellele võiks selgitusi jagada. Aga no tibladele see sinine särk ongi pigem poogen.

                                igatahes saab karpini sugustega rahus edasi fapida ja sõprade seltsis saab ka kõva vend olla, sest nemad flora fänne ei tea ning nende jaoks russki mir on endiselt teemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X