320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mina ei esinda Florat kohe kindlasti ja seda olekski absurd mõelda. Lihtsalt kokkulepe oli, et küll asjaosalised ise avaldavad oma seisukohti ja arvamusi nagu ise tahavad ja õigeks peavad ning täpsemad jutud jäidki laua taha, sest ma olen sõna andnud. Lihtsalt ainus, mis ma öelda saan, et tibladeks ma neid ei pea. Edu ei ole vaja soovida. Minu arvamuse ümberkujundamine nagunii ei muuda midagi ja see ongi asjaosaliste enda asi, et kas ja kuidas.
    Täiesti ebaloogiline vastus probleemile/teemapüstitusele süsteemselt mõeldes. Ja sinu arvamuse muutmine ei olegi eesmärk.

    fcfloraforeveri ja sinu vastustest jääb mulje, et kuskil on mingi ingroup, kes on saanud oma vastused. See on jumala fine. Mul, Sul ja kõigil teistel võib ka erinevatel teemadel olla vastuseid küsimustele, mis kedagi juhtuvat X olukorras vaevavat, eksole. Neid vastuseid tõepoolest ei peagi avaldama. Pahatihti ei saada neist vastustest kompetentsi mitteomavatel teemadel isegi aru.

    Aga kui me räägime konkreetsest juhtumist, siis see hülgemöla, kuidas keegi kuskil on saanud kokku vendadega, ja "küsimusi enam ei ole" jätab sita mulje nii sinust, fcfloraforeverist kui ka florast.

    Ja see on teie enda otsus ning voli olla sellele teemal omast arust kõvad vennad oma "kes teab, see teab" mentaliteediga. Minu otsus ja voli on öelda, et selline suhtumine on täiesti debiilne klubi ja selle (võimaliku) fännibaasi arendamise perspektiivist. Antud teema kontekstis. Rääkimata klubi imagost üldsusele. Jõudu tegemistes klubile ning koosolekutel olijatele.

    Kommentaar


      Algselt postitas nimastain Vaata postitust
      Selle keissi puhul on huvitav see, et need tüübid otsustasid teha kohtumise flora fännide ja veel paari inimesega. Aga need kes vastuseid ootavad, on tegelikult koondise poolehoidjad laiemalt. Kes neid on kätel kandnud ja kellele võiks selgitusi jagada. Aga no tibladele see sinine särk ongi pigem poogen.

      igatahes saab karpini sugustega rahus edasi fapida ja sõprade seltsis saab ka kõva vend olla, sest nemad flora fänne ei tea ning nende jaoks russki mir on endiselt teemas.
      fcfloraforever ja nasfal said vastused ära. probleemi ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic Vaata postitust

        Täiesti ebaloogiline vastus probleemile/teemapüstitusele süsteemselt mõeldes. Ja sinu arvamuse muutmine ei olegi eesmärk.

        fcfloraforeveri ja sinu vastustest jääb mulje, et kuskil on mingi ingroup, kes on saanud oma vastused. See on jumala fine. Mul, Sul ja kõigil teistel võib ka erinevatel teemadel olla vastuseid küsimustele, mis kedagi juhtuvat X olukorras vaevavat, eksole. Neid vastuseid tõepoolest ei peagi avaldama. Pahatihti ei saada neist vastustest kompetentsi mitteomavatel teemadel isegi aru.

        Aga kui me räägime konkreetsest juhtumist, siis see hülgemöla, kuidas keegi kuskil on saanud kokku vendadega, ja "küsimusi enam ei ole" jätab sita mulje nii sinust, fcfloraforeverist kui ka florast.

        Ja see on teie enda otsus ning voli olla sellele teemal omast arust kõvad vennad oma "kes teab, see teab" mentaliteediga. Minu otsus ja voli on öelda, et selline suhtumine on täiesti debiilne klubi ja selle (võimaliku) fännibaasi arendamise perspektiivist. Antud teema kontekstis. Rääkimata klubi imagost üldsusele. Jõudu tegemistes klubile ning koosolekutel olijatele.
        Sellepärast ma ei teagi, miks see kohtumise olemasolu ja niimoodi päevavalgele väga kiiresti tuli ju siis kuskil mainiti. Ma ei tea, kas ma võin siin FcFloraforeveri, eest ka ühiselt sõna võtta, aga ma usun, et ta ei pahanda, aga ma arvan, et me jagame sama väärtushinnangut, et kui on eelnevalt lubatud, et on kinnine kohtumine, siis on kinnine kohtumine ja sõna on sõna. Selle kohtumise eesmärk ei olnudki ju ilmselgelt mingi laia inimeste hulga ümberveenmine.

        Ma võtsin siin lihtsalt sellepärast sõna, et muidu rünnatakse siin räigelt Florat ja nende fänne, mis on muidu ka mulle endale väga meeltmööda tegevus, aga antud puhul lihtsalt ei ole see õiglane, sest see kohtumine ei olnud ainult flora fännide ja osapoolte vahel. Minujaoks nad ei ole tiblad ja kõik. Ehk praegune teema näitabki, et ega vahet pole, mida nad oleks öelnud või kellele, siis ikka pööratakse asjad selles suunas, et saaks endale sobivat pilti maalida ja edasi paugutada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ehk praegune teema näitabki, et ega vahet pole, mida nad oleks öelnud või kellele, siis ikka pööratakse asjad selles suunas, et saaks endale sobivat pilti maalida ja edasi paugutada.
          Mida helli ohvrimängimine veel siia lõppu.

          Sa saad väga hästi aru teemast, seda ma usun tõepoolest. Kui sul nüüd on mingi eepiline inside info, mis pani su meelt muutma, siis täiesti debiilne on klubi ja koondise vaatepunktist selle mitteavaldamine. Kuna ise oled avaldanud ka juba, et see ei olnud mingi ekstreemne info ja päris laiale ringile jagati, siis jätkuvalt - te võite selle poosi mõlemad võtta. Isiklikult ütlen, et istuge sisse ja tundub, et ma ei ole ainus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

            Sellepärast ma ei teagi, miks see kohtumise olemasolu ja niimoodi päevavalgele väga kiiresti tuli ju siis kuskil mainiti. Ma ei tea, kas ma võin siin FcFloraforeveri, eest ka ühiselt sõna võtta, aga ma usun, et ta ei pahanda, aga ma arvan, et me jagame sama väärtushinnangut, et kui on eelnevalt lubatud, et on kinnine kohtumine, siis on kinnine kohtumine ja sõna on sõna. Selle kohtumise eesmärk ei olnudki ju ilmselgelt mingi laia inimeste hulga ümberveenmine.

            Ma võtsin siin lihtsalt sellepärast sõna, et muidu rünnatakse siin räigelt Florat ja nende fänne, mis on muidu ka mulle endale väga meeltmööda tegevus, aga antud puhul lihtsalt ei ole see õiglane, sest see kohtumine ei olnud ainult flora fännide ja osapoolte vahel. Minujaoks nad ei ole tiblad ja kõik. Ehk praegune teema näitabki, et ega vahet pole, mida nad oleks öelnud või kellele, siis ikka pööratakse asjad selles suunas, et saaks endale sobivat pilti maalida ja edasi paugutada.
            Vabandust, aga see osa jäi küll mõistmatuks.

            Pigem antud teema tõestab ju ilmselget, mille peale poleks olnud raske tulla ka enne ürituse orgunni. Kui on mingi valitud eliit, kellele suletud uste taga luuakse mingit eksklusiivsust ning teised jäetakse kõrvale, siis on ju eos lepitud selle segase tulemiga, kus otsad jäävad õhku, või siis ongi see lausa taotluslik. Meenutab natuke seda Pohlaku TV3 intekat, kus nentis, et tema jaoks on vastused olemas ja lisas, et Eesti jalgpalli üldsus lepib olukorraga. Pmst kumab läbi sama nagu ka kalendriga, mida ma tõlgendan kui et peaasi, et ise rahul ja kama teised.

            Lisaks ma ei mõista ka, et "vahet pole mis oleks öeldud". Kui oleks ikka tulnud siiras mõistmine ja kahetsuse väljendus, et Venemaa koondise peatreeneriga pole okei õlut libistada ja koos ühel pildil poseerida ning väljendanud avalikult selgelt Slava Ukraini ja muu sinna kaasnevaga, mida rahvas ilmselgelt Eesti rahvuskoondise kaptenilt ootab, siis oleks olnud täitsa teine foon. Aga seda ei tulnud ega tule. Jääbki vaid, et kas tõesti mingil ?? põhjusel ei saa seda öelda või siis hinges lihtsalt ei tunta nii. Jah, küllap tegu ei ole sihilikult Eesti vastu töötavate inimestega või kellegagi, kes sooviks siin näha lehvimas mõnd teist lippu, kuid see ei tee olukorrast ka seda, et 'vahet pole, mida oleks öeldud' ega jäta ka muljet, et koondislased tajuks mida neist oodatakse. Seda pole vahet mõtet kasutas ka EJL ning see ei mõjunud juba jaanuari alguseski veenvalt.

            Btw, pilt ehib jätkuvalt Stepanovi instagrami public profiili koos asjaosaliste täägidega (teiste inimeste pildilt saab enda märkimise kustutada, juhul kui häirib).

            Kommentaar


              See olukord on ikkagi nii loll kui loll. Nasfal ja FcFloraForEver on kindlasti väga toredad kutid ja väga hea, et nad suutsid sellise kohtumise korralda - aga see ei lahenda ju mitte midagi. Ainus ammendav vastus oleks reaalselt nende inimeste poolt kes selle jama suutsid korraldada:

              Vabandust, et meie sotsiaalmeedia postitus ning sellele järgnenud kehvalt formuleeritud sõnavõtt jättis teile vale mulje. Me oleme kõik terroristliku Venemaa tegevuste vastu ega tolereeri kedagi, kes üritab nende tegevusi legitimiseerida!
              Слава Україні!
              Nende ridade avalikustamisega oleks see teema kohe laualt maha lennanud ja kõik korras. Hetkel aga..

              Kommentaar


                Pööbliga ei ole mõtet rääkida, pööbel ei saa niikuinii aru.

                Kommentaar


                  Seniks kuni AVALIKULT välja ei ütle, et:

                  1. veremaa/putler on terrorist
                  2. slava ukraini
                  3. nahhui kõik putinistid

                  seniks jäävad nad rašistideks. Nii on ja nii jääb!

                  Kommentaar


                    Natuke mötteharjutust, aga antud Illusioon illustreerib olukorda hästi d10c63dae4167400f29c46635d475a49.jpg
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      See on moraalselt eriti nõme käitumine Nasfali ja FcFloraForeveri poolt. Isegi kui teie saate ammendavad vastused peaks ikkagi võitlema selles eest, et see asi saab üldiselt lahenduse. Need mängijad on rikkunud Eesti jalgpalli mainet kogu ühiskonnas - seal hulgas koondise mainet ja ka Flora mainet. Teie arust on see ok? Peaasi et mina saan öösel magada ja oma klubisid/koondist edasi fännata.

                      Ja see jutt et vahet pole mis nad ütlevad ei anta andeks on täiesti jura. Ma oleks päeva pealt asja ära unustanud kui vähegi normaalne tekst tuleb. Ma arvan, et paljud ootavad seda. Te lihtsalt oma kinnise koosoleku ja selles toimunud jutuajamisega aitate kaasa probleemile.

                      Kommentaar


                        Aga koosolek polnud ju kinnine, kui koosolekul mitteosalenud FcFloraForeverile räägiti edasi, mis koosolekul räägiti.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Aga koosolek polnud ju kinnine, kui koosolekul mitteosalenud FcFloraForeverile räägiti edasi, mis koosolekul räägiti.
                          Kuna Katari võõrtöölised on nüüdseks päästetud, siis on peatoimetajal ehk paras aeg kätte võtta uus projekt ning koostada üks õige ustavusvanne. Selle siis loevad kõik Eestis mängida soovijad (vähemalt tippliigades), sh Zenjov ja Vassiljev, üksteise järel Soccerneti kaamera ees linti ja ongi teema maas. Praegune mängudevaba periood sobiks selle tegemiseks ideaalselt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Aga koosolek polnud ju kinnine, kui koosolekul mitteosalenud FcFloraForeverile räägiti edasi, mis koosolekul räägiti.
                            Ja kas sulle pandi siis NDA nina alla või?

                            Võib öelda küll et see kohtumine mis iganes mõttega oli, tõmbas pigem Flora poolelt pingeid maha sest neil justkui vastused antud nüüd. Ja sellist salatsemist ja ümber põõsa käimist ei ole Eesti jalgpallile vaja, seda korraldab meie enda jalgpalliliit ka üpris hästi.

                            Kommentaar


                              Venemaa jalgpallikoondise peatreener Valeri Karpin sattus aasta alguses skandaali, kui sõi õhtust mitme endise ja praeguse Eesti koondislasega. Narvast pärit jalgpallitreener oli puhkenud tülist jahmunud.

                              "«Seal Eestis toimunud õhtusöögil oli ainult kaks jalgpallurit. Seal oli ka endisi mängijaid. Keegi ei läinud sinna jalgpalluri või treenerina. See oli lihtsalt vanade sõprade kogunemine. Maailm oleks nagu täiesti hulluks läinud,» sõnas Karpin intervjuus Venemaa Youtube’i kanalile Fabrika Futbola."

                              juttude järgi räägiti ainult jalgpallist ja Karpin ei ole kellegi sõber/tuttav varasemast. Karpin räägib vastupidist juttu.

                              ma ei tea mis juttu seal kinnisel kohtumisel räägiti, aga see et seda avalikult ei kannata rääkida pigem ikka viitab sellele, et pigem veetakse inimesi ninapidi.

                              Kommentaar


                                lol mis pe*ses meie jalgpall ikka on praegu ja järgnevad 15 aastat, mängitakse viiele inimesele seda ala.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X