320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

    Kui see klubi tegutseb umbes millise eelarvega, mis tundub küll täitsa müstika, siis ei ole neil võimalik üleminekuturul ka selliseid käike teha, mis kõiki osapooli rahuldaks.

    ja ma muidugi ei ole ka kindel, et kui kõrgelt jalgpalli tn-l Savici keskkonda ka hinnatakse.
    Vabandan, see jääb nüüd Flora teemast natukene kaugeks, aga teab ehk keegi, kas või mis summa eest aasta algul Bogdan Vaštšuk Poolast Iirimaale läks? Levadia poolakatele müües kindlasti midagi sai, aga Vaštšuki liikumine Iirimaalt Serbiasse jättis iirlased vist tühjade kätega?

    Transfermarkti vaadata, mille infot ei tasu kunagi liiga tõsiselt võtta, väidab, et tänavuse eest on Serbia klubi suutnud vähemalt mingit raha teenida. Samas sissetulevad mängijad (nii palju kui infot on) on olnud kõik tasuta. Kui neid oste ja müüke pikema perioodi jooksul vaadata, siis paistab, et ostu-müügi osakond teenibki neil plussi. Ja ise välja väga midagi ei käi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

      erinevad vaatenurgad on toredad asjad, aga ainult sel juhul kui vastaspool on maa peal. arka ulesse mees. nagu tosisiselt ka v
      Jep, võibolla olen ma vähem kriitiline Flora suhtes kui enamus teist - aga ma mõtlen lihtsalt nii, et kui ükskõik mis teisel Eesti klubil oleks 7* põhiraskust kandvat mängijat olnud Euro sarja mängudest eemal, kas te oleksite sama kriitilised olnud nende kehva tulemuse üle?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Jep, võibolla olen ma vähem kriitiline Flora suhtes kui enamus teist - aga ma mõtlen lihtsalt nii, et kui ükskõik mis teisel Eesti klubil oleks 7* põhiraskust kandvat mängijat olnud Euro sarja mängudest eemal, kas te oleksite sama kriitilised olnud nende kehvast tulemuse üle?
        Flora põhiprobleem on, et nad on oma mängijapoliitikaga selle augu endale ise kaevanud. Häid eesti mängijaid lihtsalt ei jagu niipalju, et stabiilselt aastast-aastasse eurosarja võimekust üleval hoida. Leegionärid oleks abiks, kuid kahjuks on pähe võetud, et selline filosoofia on saatanast.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

          Flora põhiprobleem on, et nad on oma mängijapoliitikaga selle augu endale ise kaevanud. Häid eesti mängijaid lihtsalt ei jagu niipalju, et stabiilselt aastast-aastasse eurosarja võimekust üleval hoida. Leegionärid oleks abiks, kuid kahjuks on pähe võetud, et selline filosoofia on saatanast.
          Nõustun, et see on riskantne poliitika.

          Kommentaar


            Mängija (jalgpall.ee)

            Nädal tagasi sulgus üleminekuaken. On keegi aru saanud, et mis klubi Paplavskis hooaja teises pooles tänavu siis esindab? Ühtegi ametlikku teadaannet ei ole, aga justkui välja laenatud, samas jätkuvalt ka Flora listis. Ma loodan, et asjaosalised vähemalt ise teavad. Võimalik, et Flora on leidnud ka uus mooduse nr 6 puudumist kompenseerida 6-7 väravavahiga esinduse ja duubli peale, kes sel tasemel mänguaega vajaks.​

            Kommentaar


              Paplavskise leping lõppeb 31 detsember. Nagu ka Karolfeldi oma. Ei pea just kristallkuuli vahtima, et aru saada kuhu Flora oma ülejäägid karjääri lõpetama saadab.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                "Ülemise hüppeliigese vigastus. Prognoos on hetkel pigem pikk – selline kuus nädalat," avaldas Flora peatreener Jürgen Henn Soccernet.ee-le. Lepikul ikka 0 õnne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eranio Vaata postitust
                  Lepiku tagasitoomine oli küll hea käik ja ei imestaks kui ta oleks aasta lõpuks Premium liiga top väravakütt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas enrito Vaata postitust



                    Sorry aga Lepiku jalad ei kannata lihtsalt jalgpalli välja. Ta on viimased 4-5 aastat konstantselt katki. Ma ei näe küll mille pealt suur läbimurre peaks tulema.

                    Kommentaar


                      No ffs, see võiks nii vabalt ka 2-2 olla. Selle Rakowiga võrreldes on see Farul väga mängitav sats.

                      Kommentaar


                        Euroopas ei ole Eesti klubidele praeguse seisuga mängitavaid satse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          No ffs, see võiks nii vabalt ka 2-2 olla. Selle Rakowiga võrreldes on see Farul väga mängitav sats.
                          No lõppskoor seda pigem ei näita. Vaatame ka statistikat Flora vs Farul - XG 1.23 vs 2.47, shots 9 vs 23, valdamine 41% vs 59%. Ainult nurgalööke Floral 7 Faruli 6 vastu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            No ffs, see võiks nii vabalt ka 2-2 olla. Selle Rakowiga võrreldes on see Farul väga mängitav sats.
                            Nõus, täiesti mängitav oli võrreldes Poola meistriga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust



                              Sorry aga Lepiku jalad ei kannata lihtsalt jalgpalli välja. Ta on viimased 4-5 aastat konstantselt katki. Ma ei näe küll mille pealt suur läbimurre peaks tulema.
                              Jah tunnistan, et eksisin. Ma arvasin, et ta mängustiil on muutunud rahulikumaks ja keskendub rohkem väravate löömisele kuid ta keskendus tarbetute kahevõitluste võitmisele. Tuleks imestada kui ta on terve, ilmselt on loomus selline.

                              Kommentaar


                                maailma tippklubisid peetakse tippkoondistest üldiselt vist tugevamaks, aga meie tippklubi on pmtslt Eesti C- koondis. mis selle mõte on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X