320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Vb oli mingi eriüritus? A la, et sissepääs tasuta ja vaheajal Brainstorm tegi paar hitti?
    Ei midagi seesugust.
    Riia derbi . Tundub, et RFC- l on rohkem venekeelseid poolehoidjaid vs RFS-l rohkem lätlastest poolehoidjaid

    Skonto staadioni , muruväljak, mahutavus ca 8000+
    2022 - reede , 27.05. kell 20.00 - 4258 pv
    2022 - laupäev, 12.11 kell 13.00 - 2875 pv. (sügisilm, varajane kellaaeg ja pool publikust kadunud)

    2023 - laupäev, 18.03, kell 17.00, - 720 pv (kunstmurul)
    2023 - reede, 30.06. kell 20.00 - 4752 pv.

    2024 - laupäev, 27.04. kell 19.00 - 5314 pv.
    2024 - pühapäev, 25.08, kell 20.00 -

    Mängupäevad ja kellaajad on eelduseks jalgpalli suurmänguks (Skontol) sobivad.

    Kommentaar


      Läti pealtvaatajad on ka noorteturniiridel suurte lippude, trummidega ja teevad kõva lärmi. Alati imestan, et kuidas 2 naaberriiki nii erinevad saavad olla. Üli äge kui juba lapsed saavad õiget mängu atmosfääri kogeda.

      Kommentaar


        Kindlasti kiitus lätlastele! Samas peab kainestavalt ära märkima, et liiga keskmine publikunr on Eestil ja Lätil võrdne.

        Kommentaar


          Esineja siiski sellel mängul oli, kohalik räppar Ozols, no midagi meie Genka sarnast võib-olla.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr Vaata postitust


            Alati võib Aivar Pohlak Mart Võrklaevaga pivotida Saaks Eesti riigi eelarve ka paika!

            Kommentaar


              3014 pealtvaatajat on ikka üle ootuste suur arv. Mega töö Floralt!

              Kommentaar


                Algselt postitas trk Vaata postitust
                3014 pealtvaatajat on ikka üle ootuste suur arv. Mega töö Jalgpalli Liidult!

                Parandatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas tudeng Vaata postitust


                  Parandatud
                  Jah, ka liidult. Aga kas midagi oli pahasti?

                  Kommentaar


                    Lepik läheb vigastusepausile või tegi komejanti, et vahetus kauem aega võtaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                      Lepik läheb vigastusepausile või tegi komejanti, et vahetus kauem aega võtaks?
                      Mis asi seal komejandi või vigastuse moodi oli? Tundus pigem täiesti tavaline aasta esimese murumängu lihaskramp.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                        Lepik läheb vigastusepausile või tegi komejanti, et vahetus kauem aega võtaks?
                        Ma usun samuti, et tõmbaski päriselt krampi ja kuna varasemalt vigastustega palju tegu olnud, siis ehk olid ka hirmul suured silmad?

                        Algselt postitas trk Vaata postitust
                        3014 pealtvaatajat on ikka üle ootuste suur arv. Mega töö Floralt!
                        Ma arvan, et tubli töö Floralt ja liidult ning kes kõik veel sinna panustasid, võivad eilse üle uhked olla küll. Samas ma nüüd ise päris üle ootuste tulemuseks ka seda ei peaks. Promomisega nähti vaeva, ilm oli ilus ja oli ka intriigi, nii et kõik elemendid olid justkui olemas. Kuigi endalgi oli dilemma, et kas soovin Florale piletiraha loovutada, aga lõpuks sai tahtmine vastasseisu kohapeal kogeda võitu + heategevuslik aspekt aitas asja seeditavaks mõelda.

                        Kui mõni artist juurde lisada ja sotsiaalmeedias reklaami osta, siis ilmselt oleks ruumi veelgi suuremaks publikunumbriks.

                        Korralduslikult on mul ainult üks etteheide, et lõpuks toimis puhvetis vaid üks makseterminal. Ja kuna oli aimata, et pigem on rahvast tulemas üle keskmise, siis oleks võinud rohkem müügipunkte avatud olla. Isegi jätsin mõne ostu tegemata kuna järjekord oli liiga pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas trk Vaata postitust

                          Jah, ka liidult. Aga kas midagi oli pahasti?
                          Flora ei teinud eraldi suuremat reklaami kui iga teise mänguga. Kõik need videod olid liidult. Poleks koguaeg mingit jama ejl, flora ja ka varasemalt teistega, siis arvestades praegusi spordivaatamise trende eestlastega, siis oleks võinud vabalt 5-8k normaalne olla. Aganoh vaja koguaeg jalgatulistada ja elada kuskil karuaugus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            Kuigi endalgi oli dilemma, et kas soovin Florale piletiraha loovutada, aga lõpuks sai tahtmine vastasseisu kohapeal kogeda võitu + heategevuslik aspekt aitas asja seeditavaks mõelda.
                            Ootamatu avaldus. Ükskõik mida ma ei arva näit Kuno Tehvast, siis Kalju mängudel käies ostan ikka kohapealt selle "kalli" pileti. See on vähim millega saan meistriliiga tasemel jalgpalli jätkumisele Eestis kaasa aidata. Ütleme kui Flora sai pealtvaatajatelt keskmiselt 5 euri, siis kokku oli tulu 15000. Mis on täielik naljasumma. Isegi kui kõik kodumängud oleks sellised, siis teeks see aastas 270000, mis on samuti pisike summa. Lisaks veel ebareaalne ka. Nii et väga pikk tee minna. Aga igaüks saab kasvõi oma 10 euro kaupa kaasa aidata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas trk Vaata postitust

                              270000, mis on samuti pisike summa.


                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas trk Vaata postitust

                                Ootamatu avaldus. Ükskõik mida ma ei arva näit Kuno Tehvast, siis Kalju mängudel käies ostan ikka kohapealt selle "kalli" pileti. See on vähim millega saan meistriliiga tasemel jalgpalli jätkumisele Eestis kaasa aidata. Ütleme kui Flora sai pealtvaatajatelt keskmiselt 5 euri, siis kokku oli tulu 15000. Mis on täielik naljasumma. Isegi kui kõik kodumängud oleks sellised, siis teeks see aastas 270000, mis on samuti pisike summa. Lisaks veel ebareaalne ka. Nii et väga pikk tee minna. Aga igaüks saab kasvõi oma 10 euro kaupa kaasa aidata.
                                Tubli! Endalgi on ette tulnud, kus mõnele mängule oleks olnud võimalus tasuta pääseda, aga olen otsustanud ikkagi pileti osta, et kohalikku toetada. Aga kui minu personaalküsimus huvi pakub, siis ega mul on Kaljugagi sama dilemma olnud nagu Floraga, et kas ma tahan oma tillukese panuse nende tegemiste toetuseks anda või mitte. Ja asi pole summas vaid selles, et kas midagi tundub mulle toetamist väärt või on hoopis piisavalt vastumeelne, et otsustada millegi muu kasuks. Ega lihtsa jalkahuvilisena polegi väga muud varianti oma meelsuse näitamiseks kui hääletada jalgadega (rahakotiga) ja/või elada end sotsiaalmeedias/foorumis välja. Isegi kui see on vaid piisk ookeanis.

                                Aga kui pühapäevane toetussumma number tõesti oli kokku vaid 1168€ (Tribüünist käis läbi ja endalegi jäi midagi sarnast kõrva) ja kui iga teine euro oli sponsorilt, siis sellest võib tuletada, et piletiostjaid oli kolmest tuhandest kõigest 584. Kuigi küllap hooajakaardid jäid siit arvestusest välja ja ei saa väita, et kõik ülejäänud täitsa tasuta olid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X