320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Kusjuures Ü täpid on puudu , see pole eksitus. Siinne lüütik on kirjas luutikuna.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Tere tulemast luutik!
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Algselt postitas 17


        Algselt postitas mart44


        Kuulge leidsin Pressifotost ühe pildi Kuresaare fännide kohta. Tahaksin teada kas see kes seal suu ammuli trummi taob ongi meie armas-kallis 17??
        Jamh.... See pilt oli Päevalehes ka muideks
        Hea siis...Vägev

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas mart44


          Täna siis see päev kui jälle Levadia käest peksa saame aga loodame muidugi kõige paremat. Ennustan Lev2-1Flo(Kuigi sooviks enamat).
          Noh mehed ja naised. Panin päris täppi või mis. :P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Algselt postitas og


            Järgmisena hakatakse õhupallidest metoodilist möödahüppamist \"viikmäe tegemiseks\" nimetama?
            kusjuures vaatasin eile õhtul eesti-slovakkia mängu ning herr pohlak ütles operi tegutsemise kohta \"viikmäed tegema\". ehk siis... viikmäed tegema=sellest kuradi kaitsjast mõõda triblama .
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Algselt postitas Kebab


              Tere tulemast luutik!
              Tere ise ka.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas Bianconera


                Algselt postitas Jaan


                Algselt postitas Bianconera


                Vähe ei olnud siis või? Paaril korral olid Flora omad ikka päris süütutest kokkupuudetest murul ja kohe kõlas vile, aga kui Levadia omadele viga tehti (Meenub Zelinski), siis ta küll ei vilistanud. Mängu lõpp kiskus küll väga hulluks-kõigepealt Rüütli, siis Nahk ja sii Zelinski.
                Mida sa teeksid kohtunikuna kui mängija saadab sind otse ja ropult pikalt. Punane kaart äkki? Zelinski kaart - kui hästi mäletad, siis see vend, kes just enne välja vahetati sai kohtunikult zhesti, mis osutas vajadust oma jäsemeid kiiremini liigutada. Pole siis ime, et Zelinski kaardi sai.

                Muuseas, eelmine aasta sai Alekal Flora-Levadia mängus Flora kaks punast.

                Lühidalt kokkuvõttes - saa üle!!
                Kas sa said aru, et ma toetasin Levadiat? Ma olen õnnelik, et ta nii vilistas, nagu ta vilistas
                Mina, n2iteks, sain aru, et sa Levadiat toetad.

                Aga sellest, et sa 6nnelik oled, et kohtunik nii vilistas, ma enam aru ei saa.
                Tekib kysimus, et mida sa siis ennem virisesid oma Naha, Ryytli ja Co p2rast?
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas Oll


                  Algselt postitas Bianconera


                  Algselt postitas Jaan


                  Algselt postitas Bianconera


                  Vähe ei olnud siis või? Paaril korral olid Flora omad ikka päris süütutest kokkupuudetest murul ja kohe kõlas vile, aga kui Levadia omadele viga tehti (Meenub Zelinski), siis ta küll ei vilistanud. Mängu lõpp kiskus küll väga hulluks-kõigepealt Rüütli, siis Nahk ja sii Zelinski.
                  Mida sa teeksid kohtunikuna kui mängija saadab sind otse ja ropult pikalt. Punane kaart äkki? Zelinski kaart - kui hästi mäletad, siis see vend, kes just enne välja vahetati sai kohtunikult zhesti, mis osutas vajadust oma jäsemeid kiiremini liigutada. Pole siis ime, et Zelinski kaardi sai.

                  Muuseas, eelmine aasta sai Alekal Flora-Levadia mängus Flora kaks punast.

                  Lühidalt kokkuvõttes - saa üle!!
                  Kas sa said aru, et ma toetasin Levadiat? Ma olen õnnelik, et ta nii vilistas, nagu ta vilistas
                  Mina, n2iteks, sain aru, et sa Levadiat toetad.

                  Aga sellest, et sa 6nnelik oled, et kohtunik nii vilistas, ma enam aru ei saa.
                  Tekib kysimus, et mida sa siis ennem virisesid oma Naha, Ryytli ja Co p2rast?
                  Palun vabandust, kui ma selgelt ei väljendunud. Ma ei virisenud \"OMA\" Naha ja Co pärast- mäng kiskus hulluks selles mõttes, et väga närviliseks

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas Bianconera

                    Kas sa said aru, et ma toetasin Levadiat? Ma olen õnnelik, et ta nii vilistas, nagu ta vilistas

                    Eston, mida tähenab see kaktuste värk?
                    Peaks nagu endale huumoripreemia andma siis...

                    Kaktused on venekeelses meedias ja fännide hulgas (viimaste seas muidugi rohkem) leviv Flora hüüdnimi.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      SLÕL.

                      FC Flora otsib uut treenerit. On see Pasi Rautiainen?
                      Andres Vaher

                      FC Flora president Aivar Pohlak kinnitas eile, et uuest hooajast juhendab klubi jälle välismaalasest treener. Kas see mees on Pasi Rautiainen või keegi teine, ei soostunud ta veel avalikustama.

                      Teatavasti töötas omaaegne Soome vutikuulsus Pasi Rautiainen hooajal 2001-02 toonase Maardu Levadia peatreenerina. Pidanud FC Floraga tulise duelli, kuid leppinud Eesti meistriliiga hõbemedaliga, soovis terava ja otsekohese ütlemisega persoon pere soovile viidates naasta kodumaale.

                      Vahepeal tüüris Rautiainen Helsingi Jokereid, kuid täna on jälle «vaba mees». SL Õhtulehe andmetel viibis ta üle-eelmisel nädalavahetusel Tallinnas, vaatas kohtumist Flora - Levadia ning pidas Floraga läbirääkimisi.

                      Fakt: välistreener tuleb. Veel küsimus: kes?

                      Et Rautiaineniga ei õnnestunud ühendust saada, tuleb esialgu piirduda FC Flora presidendi Aivar Pohlaku ütlustega.

                      «Olen kah sellist kuulujuttu kuulnud. Ma ei tea, kas ta oli siin või mitte. Võib-olla juhuslikult oli. Igatahes ei viibinud me mängul koos,» lausus Pohlak hakatuseks.

                      Küsimusele, kas Rautiainen on Flora vaateväljas, vastas Pohlak olukorra selgitusega: «Klubi arengus oleks loogiline, et 2006. aastal on meil uus peatreener. See pole saladus. Ka tänavune treener Janno Kivisild teab, et uue mehe otsingud käivad. Veel enne selle hooaja lõppu peab leping sõlmitud olema, et mängijad teaksid puhkusele minnes, kellega nad edasi lähevad.»

                      Kõigile Rautiainenit puudutavatele küsimustele kostis ta vastuseks: «Ma ei tule ühegi spekulatsiooniga kaasa. Ei taha ega saa nimedest veel konkreetselt rääkida.»

                      Ning lisas: «Seda võin ütelda, et kindlasti on uus treener välismaalane. Nii nagu tõime Arno Pijpersi siia pärast pikki otsinguid, oleme ka praegu terve aasta ehk pärast Pijpersi lahkumist otsinud sobilikku tüüpi. Peame silmas kolme-nelja meest ja nad on kindlas paremusjärjestuses. Aga nimekirjast lähemalt ma loomulikult ei kõnele.»

                      Pohlak ei süüdista Kivisilda, vaid pakub uut tööd

                      Viis vooru enne Eesti liiga eesriide langemist on Flora lähedal kõigi aegade altminekule: medalita jäämisele. Pohlak möönis, et on hooajas väga pettunud, aga on kaugel Janno Kivisilla süüdistamisest.

                      «Teadsime ette, et võtame riski. Aga kuidas teisiti saanuksime teada, kas Eesti noored treenerid veavad välja või veel mitte?» küsis klubijuht. «Meil on Jannoga jätkuvalt vastastikune usaldus. Oleme kokku leppinud, et ta jätkab klubis tähtsal positsioonil. Millisel, saab õige pea teada. Ja ma ei välista sugugi, et ühel päeval võib temast saada jälle Flora peatreener.»

                      Kivisild: «Mul pole veel piisavalt kogemusi.»

                      Janno Kivisild , kus sa uuel hooajal töötad?

                      Oleme klubis need asjad kokku leppinud, aga veel pole õige aeg muutuste avalikustamiseks.

                      Sa oled ikka kursis, et Flora otsib uut peatreenerit?

                      Loomulikult. See on õige otsus.

                      Miks?

                      Tänavune tulemus pole see, mida mängijad, mina ise ja juhtkond ootas. Õppisin selle aastaga väga palju, sain teada, et mul pole veel piisavalt kogemusi, oskusi ja teadmisi. Tagantjärele targana teeksin mõnegi asja teisiti.

                      Kas teadsid sisuliselt esimesest päevast, et see hooaeg jääb sulle peatreenerina esialgu ainsaks?

                      Viinuks ma Flora meistriks, olnuks jätkamine võib-olla mõeldav.

                      Ilmselt tunned end praegu üsna sandisti.

                      Muidugi tunnen. Aga kõik see pole maailma lõpp, olen kümme aastat Floras töötanud ja jään klubile lojaalseks.

                      Alustasime ju korralikult, aga juulis ja augustis tuli mitu valusat tagasilööki. Vigastustelaine lõi meid rööpast, eriti valusalt mõjus Vjatšeslav Zahopvaiko trauma. Jäime liidrita. Tegelikult polegi mängupildil väga viga olnud, aga mis kasu sellest on, kui tabelisse punkte ei tule? Kõigest hoolimata: me võitleme pronksi nimel endiselt lõpuni.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Janno tegi tööd korralikult aga üle oma varju ei hüppa. Ilmselt ikkagi kogemused ja autoriteet ei ole veel tasemel. Siiski on hea ,et treenerivahetus toimub vastastikusel arusaamisel ja Janno jätkab klubi juures.
                        Põdra-Pasi on küll värvikas kuju aga kas selline jäär on just klubile parim variant. Tema Meistrite Liiga kommentaarid Nelose pealt on päris naljakad aga Soomes pole ta oma treeneritööga eriti silma paistnud. Ja huvitav oleks ikkagi teada ,millised kandidaadid veel arvesse lähevad.
                        Igatahes Jannole suur tänu !
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Algselt postitas ROOTSI KUNN


                          Janno tegi tööd korralikult aga üle oma varju ei hüppa. Ilmselt ikkagi kogemused ja autoriteet ei ole veel tasemel. Siiski on hea ,et treenerivahetus toimub vastastikusel arusaamisel ja Janno jätkab klubi juures.
                          Põdra-Pasi on küll värvikas kuju aga kas selline jäär on just klubile parim variant.
                          Polegi nagu midagi lisada.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Algselt postitas Martin
                            Vigastustelaine lõi meid rööpast, eriti valusalt mõjus Vjatšeslav Zahopvaiko trauma.
                            Kahju jah, et Zahopvaiko viga sai.
                            Algselt postitas tank
                            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Võib-olla juhuslikult oli
                              Pohlak unustas ära kelle autos Pasi staadionile tuli:P
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Pasi tulek oleks päris geniaalne. Vähemalt lisaks vürtsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X