320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas waluswend


    Rautiainen sai kyll peatreeneriks, aga TV3 uudistes öeldi, et Kivisild sai tehniliseks direktoriks. Kas siis Kristal lasti lahti?
    eftseefloraeeee andmetel on Kristal \'treener\'.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Algselt postitas pillureinger


      flora 3-1 tammeka!
      hea mäng , super väravad ! mõnus
      skoor v2ljendas umbes flora uleolekut (mida edasi m2ng edenes, seda parem koostoo oli Reimil-Lindperel),
      mis ei t2henda nagu poleks vastasel olnud v6imalusi,
      n2it. viigistada 2.poolaja algul, kui v2rava eest \'tehti neemelot\'
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Võitle, Flora, võitle! Meie, Eesti, jalgpalli viljakandev puu!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Jess! Peale ETV uudisteklippi tahan öelda seda: jess!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Algselt postitas Jyrka
            Jess! Peale ETV uudisteklippi tahan öelda seda: jess!
            Nagu tavaliselt annavad uudistelood fantaseerimiseks hea pinnase. Mind huvitab väga see tulevikunägemus, mis oli Pasit inspireerinud, aga näe kurat... uudis jäi ju poolikuks jälle, sest Osila hakkas vahele mölisema, nagu mingis politseisaates. Pmst ma kujutan ette Pohlaku nägemust, ning see meeldib mulle, aga uudislugu oli imho poolik.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Hetkel ei viitsi eriti pikalt pajatada aga lühidalt öeldes jättis Pasi hea mulje. Samasugune hull(heas mõttes jalgpallihull) nagu Aivar. Kutsus oma lõppsõnas Flora fänne mitte loobuma klubi toetamast ja lubas uuel hooajal omalt poolt ilusat mängu.
              Ja ma olen kindel ,et Flora toetajad võtavad Pasil sõnasabast kinni ning keeravad klubi fänluse ajaloos uue lehekülje. Kaarte avama ei hakka aga alates uuest hooajast tahame saada taas parimaks fännklubiks Eestis. Olime seda kindlasti aastatel 1990-1995 . Need ajad on möödas .Vahepeal on FC Florast saanud suurim spordiklubi Eestis.
              Nüüd on meie kord saada suurimaks ja paremini organiseeritud fännklubiks Eestis.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Lisa ju võib igaüks ise lugeda sport.etv\'st.
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas Juunior


                  Pasi Rautiainen .
                  Miks te üldse spekuleerisite siin,et kas Teitur,Jelle jne...Septembri lõpp oli teada juba,et Pasi,ma oleks võinud väikse summa eest teie uudishimu rahuldada kuigi pärast mu vihjavat postitust Juunior nime välja käis
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    jah päris hea mäng oli Tammekaga pole tegelt viimasel florakatelt nii kena mängupilti näinud. Hea et Reim ikka terve on. Saab meeskonda toetada. Kas keegi võiks öelda mulle mängu koosseisu, ei leia kusagilt.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Miks Berge viimasel ajal mänginud pole? Aa ja kes teab mis Ugla-ga on? Mees oleks nagu maa alla vajunud. Mina pole tast kuu aega ühtegi \"elumärki\" saanud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas mart44


                        Kas keegi võiks öelda mulle mängu koosseisu, ei leia kusagilt.
                        FC Flora: Jürgen Veber, Teet Allas, Tomas Sirevicius, Alo Bärengrub, Martin Taska, Ott Reinumäe (67. Mihhail Ištšuk), Kert Haavistu (88. Enver Jääger), Martin Reim, Kristen Viikmäe (79. Alfred Berge), Joel Lindpere, Jürgen Kuresoo.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Algselt postitas mart44


                          Miks Berge viimasel ajal mänginud pole? Aa ja kes teab mis Ugla-ga on? Mees oleks nagu maa alla vajunud. Mina pole tast kuu aega ühtegi \"elumärki\" saanud.
                          Mina alles nägin teda, mulle ei tule meelde kus, aga kindlasti ma nägin teda.....
                          Võimalik, et see oli eelmisel mängul....

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Hee , rahu olen elus-terve , lihtne laiskus on kallal et pole viimasel ajal pilte üles pannud. Tegelikult pole viimastelt mängudelt ka normaalseid pilte suurt saanud - ilm pime ja märg.
                            Aga eks ma püüan ennast parandada.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas ugla


                              Hee , rahu olen elus-terve , lihtne laiskus on kallal et pole viimasel ajal pilte üles pannud. Tegelikult pole viimastelt mängudelt ka normaalseid pilte suurt saanud - ilm pime ja märg.
                              Aga eks ma püüan ennast parandada.
                              tore

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Kahju et see aasta neil nats halvasti läeb aga uus coach ja noore3d mängijad on ju muidugi alati head,vaieldamatud lemmikud eestis on nad mulle!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X