320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas ballack


    Algselt postitas Kaspy


    Algselt postitas ROOTSI KUNN


    Pühapäevasele Flora fännibussile on veel mõned kohad saada.
    Huvitatutel paluks ühendust võtta. Edasi tagasi sõit Tartusse maksab 150.-

    Väljasõit Estonia parklast pühapäeval kell 13 - 13.15 ja tagasi kohe peale mängu.

    Maksta saab kohapeal sularahas.
    Palju teid selle bussiga tulemas on siis ?

    näha on et pisike paanika on Tartus kuna kardetakse et Flora fännid karjuvad üle vähemuses?
    Eiei,ise ma ei ela üldse Tartuski ja pole eriline Tammeka pooldaja,lihtsalt huvi pärast tahaks näha mida need Flora fännid suudavad siis ka,nagu soccernetis juttu on olnud pidevalt.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      FC Flora noore poolkaitsja vigastus ei ole tõsine
      30.03.2006


      FC Flora 20-aastane poolkaitsja Kert Kams sai kolmapäeval toimunud liigamängus Viljandi JK Tulevikuga vigastada ning vahetati välja juba 5. mänguminutil.

      Peapõrutuse saanud pallur toimetati haiglasse, kus tehtud kompuuteruuring peaajus verevalumeid ei tuvastanud. Treeningutest peab Kams eemale jääma nädalaks
      Õnneks saab noormees siis varsti platsile.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Ega Koerust p2rit mehi mingi peap2rutus rivist v2lja nyyd kyll ei l22!!!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas budulojus


          Ega Koerust p2rit mehi mingi peap2rutus rivist v2lja nyyd kyll ei l22!!!
          20 aastane pole mees vaid poisike.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Slava Zahovaikost SL Õhtulehes väike artikkel.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Ühe Flora II mängijaga sai siin räägitud. Ütles, et Zaho on ikka väga vormist väljas, mängis masendavalt duubelmeeskonna eest. Seega nii pea veel tagasitulekut oodata pole, vist?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Flora paneb ka tsõuki oma kodukal esimese aprilli puhul
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Palun kas keegi seletaks mulle kuidas ma Annelinna kunstmuru väljaku täna üles leian Kaunase pst?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas Sen


                    Palun kas keegi seletaks mulle kuidas ma Annelinna kunstmuru väljaku täna üles leian Kaunase pst?
                    Helista mulle, ma juhatan hea meelega

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      No tuli see võit lõpuks ära. Värav Kuresoolt küll suht lõpus, see tegi äravaks. Aga peamine et 3 punkti tabelis.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Näha oli et flora oli kohtuniku ka kaasa võtnud tartusse ainult et rohelise särgi asemel oli kogemata kollase selga tõmmanud. Kahju et koondise meestele kaarte ei jagata. Aga muidu jah flora surus rohkem ja lõi oma võimaluse ära .
                        pall on ümmargune

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Tra. ma pole sellel hooajal väljakukohtunike kohta ühtegi halba sõna öelnud ja isegi pigem kiidaks, kuid see, mis täna toimus, oli ikka liig. Täielik liig.

                          Pole ammu nii närvis olnud vile pärast. Tra. küll.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            eks aivar m22rab neid kohtunike,aga lohutame end sellega et flora ei saa medalit ka see hooaeg.tammekast t2esti kahju
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              See on hea, et Tammeka ei saanud esimest korda suurte vastu punkte just Flora vastu punnitamisest. Nüüd võtke julgelt järgmine ette. Maag ja Levadia võiksid esimesed ohvrid olla.
                              Suured ülemused võivad siin topelt ropendada, ega neil pole ju korrektoreid karta.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Õnnitlused Flora võidu puhul.
                                Vähemalt peale Tuleviku kaotust tegi natukenegi tuju paremaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X