320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas Martin


    Tra. ma pole sellel hooajal väljakukohtunike kohta ühtegi halba sõna öelnud ja isegi pigem kiidaks, kuid see, mis täna toimus, oli ikka liig. Täielik liig.

    Pole ammu nii närvis olnud vile pärast. Tra. küll.
    Eh, rahune maha sünnipäevalaps
    asi polnud üldsegi nii nagu sa omale ette kujutad

    FLORA FOREVER!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Kui Flora fännid hakkavad kodumaale jõudma, siis võiksite pajatada reisist Emajõe Ateenasse ka

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        ülihea reis oli! suuured tänud Kunnile organiseerimast!
        mäng oli jah väga pingeline, kuid Flora ikka võitis. Eriti põnevaks tegi mängu Tammeka mingid seitsme aastased \"fännidd\",kes meie taga siblasid ja meid oma kriitikaga noolisid. \"Flora sakib\" oli nende suult koguaeg kuulda, aga näed sa, flora sakib, aga ikka võidab Sen oli ka paras peoloom Küll sa jõuad Inglismaa mängul paljalt väljakule joosta
        Neljas võit järjest! muud pole öelda. Seda võibolla veel, et Flora Fännid On Parimad!


        FLOOOOOOOOOOOOOOORA!!!!
        Pilt kus trumm on?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          No, tänane päev jääb küll kauaks meelde Uhke on olla Flora fänn!
          Suured tänud Kunnile reisi organiseerimise eest ja loomulikult aitäh vahvale reisiseltskonnale!

          Mõned pildid panin ka üles. Mängu ajal ununes fotokas päris ära ja kahjuks tegin vaid paar pilti. Needki suht halva kvaliteediga.. Nii, et üles ei hakanud panema.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Algselt postitas Diana


            No, tänane päev jääb küll kauaks meelde Uhke on olla Flora fänn!
            Suured tänud Kunnile reisi organiseerimise eest ja loomulikult aitäh vahvale reisiseltskonnale!

            Mõned pildid panin ka üles. Mängu ajal ununes fotokas päris ära ja kahjuks tegin vaid paar pilti. Needki suht halva kvaliteediga.. Nii, et üles ei hakanud panema.
            jep, Floral on parimad fännid eestis
            järgmine reis narva

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Mis Pasi head rääkis siis ka peale mängu? :P

              Aga muidu, miks peab flora teema nimi olema FC Flora kohtumised? Niisama FC Flora oleks normaalsem sest siin käib ju muud juttu ka ju
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas daywalker


                Mis Pasi head rääkis siis ka peale mängu? :P
                Tal tundus päris kiire olevat ja ei jõudnudki eriti midagi rääkida. Aga mulle jäi meelde lause, mis Pasi ütles meie bussijuhile. Tõlkes siis: \"Sõitke ettevaatlikult, nad on väärtuslikud.\"

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas daywalker


                  Mis Pasi head rääkis siis ka peale mängu? :P

                  Aga muidu, miks peab flora teema nimi olema FC Flora kohtumised? Niisama FC Flora oleks normaalsem sest siin käib ju muud juttu ka ju
                  Pasi oli tulemusega rahul, mänguga mitte.
                  riietusruumis olid poisid kõik väga häppi ja tänasin meid toetamise eest...

                  Parim kuidas fänne tänatakse oli 2 aastat tagasi kui Arno tänas meid peale Merkuuri mängu. See ei lähe mul iial meelset. See oli mu parimatest parim hetk...
                  Olime 1:3 taga ja meid oli vaid 5 fänni kes suutsid ka 600 inimest üle karjuda ja me võitsime 5:3.... see oli tõesti mega ja midagi unustamatut...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas Sen

                    Olime 1:3 taga ja meid oli vaid 5 fänni kes suutsid ka 600 inimest üle karjuda ja me võitsime 5:3.... see oli tõesti mega ja midagi unustamatut...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Algselt postitas Sen


                      Algselt postitas daywalker


                      Mis Pasi head rääkis siis ka peale mängu? :P

                      Aga muidu, miks peab flora teema nimi olema FC Flora kohtumised? Niisama FC Flora oleks normaalsem sest siin käib ju muud juttu ka ju
                      Pasi oli tulemusega rahul, mänguga mitte.
                      riietusruumis olid poisid kõik väga häppi ja tänasin meid toetamise eest...

                      Parim kuidas fänne tänatakse oli 2 aastat tagasi kui Arno tänas meid peale Merkuuri mängu. See ei lähe mul iial meelset. See oli mu parimatest parim hetk...
                      Olime 1:3 taga ja meid oli vaid 5 fänni kes suutsid ka 600 inimest üle karjuda ja me võitsime 5:3.... see oli tõesti mega ja midagi unustamatut...
                      Mismoodi Arno tänas?
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Mismoodi Arno tänas?
                        tema juhendatav meeskond võitis
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          oi oi mis nunnud sünniaastad siin on inimestel 89 ja 91 jne. ma ei ole haledamat wannabe fänne veel näinud. see ongi siis kogu suure flora fännibuss...see väike saiaauto??
                          Teil on palju õppida, kuidas saada inimesed endale a le coqile.
                          MU FCUK

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            ole ükskord vait ja saa üle sellest, et tammeka kaotas!
                            Pilt kus trumm on?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              see ei ole 81a syndinud TÄISKASVANUD inimese jutt..masendav idioot..v6i profiil vale..m6lema eest v6ix ju anda banni

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                mida ma valesti ütlesin. tammeka kaotas tugevamale, ma pole selle pärast vihane. te ise lõõbite tammeka publiku kallal, vähemasti tulevad inimesed kohale ja austavad sellega oma klubi. õppige parem tartlastelt. teie klubi peaks olema eesti esindusklubi, samas olete te aind ju pooleli staadioniga ja elujõuetu oma 26 miljoniga. keegi ei nori teiega tüli, te ei kannata kriitikat oma süsteemi osas. ja kõik mu profiilis on õige.
                                MU FCUK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X