320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas Neevitser


    oi oi mis nunnud sünniaastad siin on inimestel 89 ja 91 jne.
    and damn proud of it!
    see ei tee meist veel \"wannabe\" fänne

    arvad, et oled sellepärast meist parem, et oled lihtsalt vanem?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      ok alustame uuesti.....flora fännid pidasid ennast paremaks reisides tartusse ja kritiseerides siinseid inimesi. milles asi on?
      MU FCUK

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Algselt postitas Neevitser

        oi oi mis nunnud sünniaastad siin on inimestel 89 ja 91 jne. ma ei ole haledamat wannabe fänne veel näinud. see ongi siis kogu suure flora fännibuss...see väike saiaauto??
        Teil on palju õppida, kuidas saada inimesed endale a le coqile.
        vähemasti tulevad inimesed kohale ja austavad sellega oma klubi. õppige parem tartlastelt. teie klubi peaks olema eesti esindusklubi, samas olete te aind ju pooleli staadioniga ja elujõuetu oma 26 miljoniga.
        ok alustame uuesti.....flora fännid pidasid ennast paremaks reisides tartusse ja kritiseerides siinseid inimesi. milles asi on?
        see 89 ja 91 aasta mainimine on äkki vanuseline diskrimineerimine? ja mida kurat see vanus loeb kui inimene tuleb kohale ja TOETAB oma klubi??? saiaauto.......millega TEIE siis tulete Tallinnasse....kas mitte pole tavalised pisikesed sõiduautod....need ju veel väiksemad kui see \"saiaauto\". kust otsast sa seda võtad et Flora PEAB olema esindusklubi??? kus see KIRJAS on??? pooleli staadioniga....nii teeme väikese rehkenduse.......arvuta palju maksab alecoq arena koos kõrval väljakutega ja kui suur on sissetulek ja siis vaata kui palju maksis TEIE PISIKE staadion seal tartus ja kui suur on TEIE klubi rahakott............järeldus on selline et alecoq arena koos kõrvalväljakutega peaks olema PAAAAAALJU väiksem, seega ära vigise kurat siin. ja mis tähendab elujõuetu??? Flora panustab noortesse ja noortesüsteemi ja raha läheb sinna pluss veel raha läheb staadionitesse ja erinevatesse projektidesse. ja tee mulle copy paste sellest kohast kus Flora fännid pidasid ennast sellepärast paremaks et nad reisisid Tartusse!!! kus kohas Flora fännid kritiseerisid teid ah? nad ütlesid välja selle mis tegelikult toimus ja oli ja kui sa ei suuda seda taluda siis palun ole vait. ja kui keegi siin kritiseerima ja mölisema tuli siis oled see sina! siit küsimus miks enamus mölisejaid on manu fännid? teete oma klubile häbi sellega äkki? vähemasti minule on jäänud millegipärast silma ainult manu fännid......küll tahtsid CL\'s vastaseks milani et kui saavad siis on manu 100% kindlalt edasi aga tulemus oli et mõlemad mängud kaotati 1:0.....siis veel lihtsalt lambist on kommentaaride all manu glory glory või midagi muud sarnast.....ei saa enam aru lihtsalt ja ajab südame pahaks. võiks võtta vähe vaiksemalt ja rahulikumalt ja kui ei suuda rahulikult olla siis pange oma browseris soccerneti blokeering peale et te ei saaks seda lehte külastada. rikute sellega teiste inimeste närve lihtsalt. vabandan nende manu fännide ees kes ei ole sellised. aga selle neevitsale võiks küll bänni panna. terve õhtu on nüüd jälle sitt tuju mingi ilkuja pärast.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Kriitika on alati ebameeldiv. Võrreldes varasemate aastatega on flora oma süsteemi koomale tõmmanud ning paljuski ei eralda raha oma noorteklubidele nii palju kui seda tehti eelmistel aastatel. Ning osad nn filiaalid on suletud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Hee , kired on lõkkele löödud , igivana Tallinna ja Tartu vaen ei ole maha maetud
            Mõned võtavad ikke asju kole isiklikult. Aga teemast ka , reis oli vägev , mäng just nii vägev ei olnud aga punktid tõime ära. Mõned pildid ka üleval.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              olen ma manu kohta midagi rääkinud w?
              MU FCUK

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                kle jah. Ballack sinu post kuulub hetkel valdkonda, et teeme mõttetuid üldistusi kõige ja kõigi kohta. Samas pole kummaltki poolelt eriti viisakas minna teise meeskonna teemasse rääkima, et kui haledad teise fännid on. Sellise käitumise peale pole imestada, et mõni keksmiselt kurjemaks saab.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Tartu publik oli tuim nagu lestakala ei ühtegi piiksu omade toeks.Mingid võllid üritasid teravat rebida ,et Flora teeb head shampooni..... ma vastu ,et teie ei tee sedagi
                  Kümnekesi laulsime need 400 viltulõuga lahedalt üle.


                  siin on copy paste ja flora fännide esimene rünnak.

                  ps! nad tegid 2 korda häält, ma mõtlen flora toetajat...kordan....2 korda.
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Hee nojah ikka 2 korda , terve esimene poolaeg ja siis terve teine poolaeg. Huumorisoont võiks ikka natuke olla.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Noh ma olin ju 20 meetri kaugusel, ju siis ma ei kuulnud
                      MU FCUK

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Algselt postitas Neevitser


                        ps! nad tegid 2 korda häält, ma mõtlen flora toetajat...kordan....2 korda.
                        ja siis algabki see värk...
                        me tegime ikka palju häält, küsi Mazz`ilt või kelleltki ja poolajal mõtlesime välja ka uue laulu mida esitasime ka mingi 3-4 korda. Niiet võiks jätta selle üksteise sõimamise.
                        Flora võitis, Tammeka pakkus hea partii ja meil vedas, et värava ära lõime. Kindlasti saab kõigil vastastel tartus raske olema ja edu teile.

                        Kõik!
                        Pilt kus trumm on?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Algselt postitas Neevitser


                          olen ma manu kohta midagi rääkinud w?
                          sa ei ole manu kohta midagi rääkinud kuid ma lihtsalt ütlesin et see paistab silma lihtsalt millegipärast et kui keegi lihtsalt tuleb ülbama või kelkima siis on kippunud olema ikka manu fänn aga eks see üks või kaks inimest ole sellised kes manu mainet alla tõmbavad. ma ei ütlegi et sa kiidaks manut praegu või midagi sellist.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            ma tegin sulle copy paste ju........ma pole tra kellegiga ülbanud, vaid ma ei kannata, kuidas ei hinnata seda, et kuskil mujal kui tallinnas on 400 inimest statal ja suvel pea 1000. Ja siis tullakse max 10 in-ga. ja arvatakse et see ongi toetus ja tartu oma on täielik lestahunnik. Sa ära hakka niisama tõmblema, vaid natuke loe eelnenud postitusi jne.
                            Ja manu koha pealt võtan ma vähe sõna ja see ei ole mingi glory glory jutt, ma ei kannata seda.
                            MU FCUK

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas Neevitser


                              Tartu publik oli tuim nagu lestakala ei ühtegi piiksu omade toeks.Mingid võllid üritasid teravat rebida ,et Flora teeb head shampooni..... ma vastu ,et teie ei tee sedagi
                              Kümnekesi laulsime need 400 viltulõuga lahedalt üle.


                              siin on copy paste ja flora fännide esimene rünnak.

                              ps! nad tegid 2 korda häält, ma mõtlen flora toetajat...kordan....2 korda.
                              esiteks see EI OLE copy paste.....kas sa ei tea mida tähendab copy paste või? märgistad txti ära siis parem klikk hiirega ja vajutad copy ja siis vastamise lahtris jälle parem klõps ja sealt paste.....lihtne kahjuks ka suurema otsimise peale ei leidnud selliseid sõnu nagu tuim või lestakala või shampoon või viltulõug jne. aga ok kui sa ei teinud copy paste\'i siis ma küsin teisiti: kus öeldi et me 10kesi laulsime need 400 VILTULÕUGA üle? sellest lausest \"teie ei tee sedagi\" ei saanud ma küll ehk siis mille kohta see oli? ja see et neid 2 korda kuulsid......osta endale palun kuuldeaparaat.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                selle teksti postitas : 02-04-06 23:00:50 rootsi kunn tammeka teemasse.
                                MU FCUK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X