320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Reim eile innustas poisse küll ja kui see korner välja jätta siis oli igati silmapaistev(positiivses mõttes) tegelane,võitis isegi õhulahinguid.
    Kus Kosemets on üldse?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Kosemets peaks olema Tulevikus.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Kas Kosemets mitte Tulevikus ei ole?
        e: oku jõudis ette

        Need Flora norrakad pole tõtt-öelda enamikus siin läbi löönud, v.a. Hamre. Larsenist ja Solbergist on varemgi juttu olnud, aga mäletab keegi üldse, kui kaua näiteks Alsaker ja Haugland siin püsisid? Mitte väga pikalt minu mälu järgi. Ja ei ole nad kuhugi edasi ka eriti liikunud, juttude järgi pidi iga uue näol kõva tulevikumehega tegu olema, aga ei muud kui back to Norway ja vsjoo...
        Ja muuseas tuli veel ka selline nimi meelde nagu Simon Fossum - kas ta mitte Lelles ei mänginud pool hooaega millalgi 90ndate lõpus? et oskab keegi selle mehe kohta ka midagi kosta?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Algselt postitas mart44


          Algselt postitas Oll


          Algselt postitas vaanaatik


          Algselt postitas mart44


          Algselt postitas Rein


          Algselt postitas ROOTSI KUNN


          Kritiseerida võib ka omasid,selles ei näe ma midagi halba.
          Aga ,kui Transist rääkida siis on nad üsna sageli just nõrgemate vastu ebakindlust näidanud. Arvestage ,et Flora pink on väga pikk ja hooaeg samuti.
          Pikk ta ju võib olla, aga kõik on ühtne hall mass. Florale oleks vaja liidrit kes suudaks noori poisse innustada. Kahjuks (õnneks) Reim sellega enam hakkama ei saa.
          Ma ei saa aru miks te Flora fännid kõik Reimi vihkate!? Minu arust on ta Flora üks parimaid mängijaid ja tal on suur kogemustepagas ning miks ta ikka siis veel mänguaega saab ja kaptengi on kui ta nii s**t on te arust Issand kuidas ma selliseid inimesi vihkan
          Mitte,et Reimi vihatakse nii väga,vaid pigem on mõte siin selles,et Reim ei ole see mees,kes suudaks noori mängijaid innustada ja neile eeskuju pakkuda.
          Tegelikult on tal tõesti väga suured kogemused ja oskused ja kui Pasi talle mänguaega annab ja isegi kapteniks paneb,siis ei saa ta s**t mängija olla.
          Pigem väidaks, et Reimi sugune professionaal peaks olema igale noorele ideaalne eeskuju.
          Täisti nõus
          Olen ka nõus sellega ,et Reim on proff ja eeskuju.
          Eelmises tsitaadis lihtsalt püüdsin eelnevate postitajate vahelisi ebakõlasid sobitada.Üks väitis,et Martin ei ole eeskujuks teistele,seejärel mart44 pidas teda reimi vihkajaks.Vahet pole.
          Ühesõnaga Reim on tegija ja kõik.Edu talle

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Sorry, mitte Kosimets, vaid ANNISTE.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas Sats1


              Sorry, mitte Kosimets, vaid ANNISTE.
              No Anniste jutu järgi teeb ta Honefoss kõigile Eesti klubidele ära,nii et vaevalt et tal siia asja on,kuigi see jutt tundub ikka väga imeline

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Algselt postitas vincent


                Kas Kosemets mitte Tulevikus ei ole?
                e: oku jõudis ette

                Need Flora norrakad pole tõtt-öelda enamikus siin läbi löönud, v.a. Hamre. Larsenist ja Solbergist on varemgi juttu olnud, aga mäletab keegi üldse, kui kaua näiteks Alsaker ja Haugland siin püsisid? Mitte väga pikalt minu mälu järgi. Ja ei ole nad kuhugi edasi ka eriti liikunud, juttude järgi pidi iga uue näol kõva tulevikumehega tegu olema, aga ei muud kui back to Norway ja vsjoo...
                Ja muuseas tuli veel ka selline nimi meelde nagu Simon Fossum - kas ta mitte Lelles ei mänginud pool hooaega millalgi 90ndate lõpus? et oskab keegi selle mehe kohta ka midagi kosta?

                Kas Palatu nüüd Tuleviku tagasi peale sellist prohmakat
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Algselt postitas vaanaatik


                  Algselt postitas mart44


                  Algselt postitas Oll


                  Algselt postitas vaanaatik


                  Algselt postitas mart44


                  Algselt postitas Rein


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN


                  Kritiseerida võib ka omasid,selles ei näe ma midagi halba.
                  Aga ,kui Transist rääkida siis on nad üsna sageli just nõrgemate vastu ebakindlust näidanud. Arvestage ,et Flora pink on väga pikk ja hooaeg samuti.
                  Pikk ta ju võib olla, aga kõik on ühtne hall mass. Florale oleks vaja liidrit kes suudaks noori poisse innustada. Kahjuks (õnneks) Reim sellega enam hakkama ei saa.
                  Ma ei saa aru miks te Flora fännid kõik Reimi vihkate!? Minu arust on ta Flora üks parimaid mängijaid ja tal on suur kogemustepagas ning miks ta ikka siis veel mänguaega saab ja kaptengi on kui ta nii s**t on te arust Issand kuidas ma selliseid inimesi vihkan
                  Mitte,et Reimi vihatakse nii väga,vaid pigem on mõte siin selles,et Reim ei ole see mees,kes suudaks noori mängijaid innustada ja neile eeskuju pakkuda.
                  Tegelikult on tal tõesti väga suured kogemused ja oskused ja kui Pasi talle mänguaega annab ja isegi kapteniks paneb,siis ei saa ta s**t mängija olla.
                  Pigem väidaks, et Reimi sugune professionaal peaks olema igale noorele ideaalne eeskuju.
                  Täisti nõus
                  Olen ka nõus sellega ,et Reim on proff ja eeskuju.
                  Eelmises tsitaadis lihtsalt püüdsin eelnevate postitajate vahelisi ebakõlasid sobitada.Üks väitis,et Martin ei ole eeskujuks teistele,seejärel mart44 pidas teda reimi vihkajaks.Vahet pole.
                  Ühesõnaga Reim on tegija ja kõik.Edu talle
                  OK asi lahendatud. Miks Sirevicius ja Saharov ei mängi? Kas vigastatud?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas vincent


                    Kas Kosemets mitte Tulevikus ei ole?
                    e: oku jõudis ette

                    Need Flora norrakad pole tõtt-öelda enamikus siin läbi löönud, v.a. Hamre. Larsenist ja Solbergist on varemgi juttu olnud, aga mäletab keegi üldse, kui kaua näiteks Alsaker ja Haugland siin püsisid? Mitte väga pikalt minu mälu järgi. Ja ei ole nad kuhugi edasi ka eriti liikunud, juttude järgi pidi iga uue näol kõva tulevikumehega tegu olema, aga ei muud kui back to Norway ja vsjoo...
                    Ja muuseas tuli veel ka selline nimi meelde nagu Simon Fossum - kas ta mitte Lelles ei mänginud pool hooaega millalgi 90ndate lõpus? et oskab keegi selle mehe kohta ka midagi kosta?
                    Fossum on 1972 südind ja läks peale sk lellet (14mängu/5väravat) Honefoss mängima ja nüüd mängib norra amatöör klubis Baerum.....

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Ärge palun tsiteerige sadant postitust korraga. Saharovist tean niipalju, et ta reigstreeriti Tuleviku nimekirja ning on vigastatud ja ei pruugi see hooaeg üldse väljakule tulla.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Esmaspäeval nägin Sassi Lillekülas, treenimas väikseid jalgpallilootusi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          tundub et Slava hakkab ka vaikselt vormi koguma. On ta ju nii mõnegi palli puuri pannud Flora duubli eest.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas mart44


                            tundub et Slava hakkab ka vaikselt vormi koguma. On ta ju nii mõnegi palli puuri pannud Flora duubli eest.
                            no duublite ja esiliiga taset ei tasu nyyd kyll v6rrelda k6rgliiga omaga,see et ta seal m6ne kolli on l66nud ei t2henda et nyyd v6iks sama edukalt kohe fc florat aidata.T2na teil siis Narvas saunap2ev.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas budulojus

                              T2na teil siis Narvas saunap2ev.
                              pärast võitu saunast läbi astuda on jah päris lõõgastav...
                              Pilt kus trumm on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Jess Reim lõi jälle värava. Siis ei ole kellegil plõksimist et ta nii vähe kolle lööb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X