320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    No jäigi siis 2:2. Kas keegi käis ehk mängul ja oskab hästi väravaid kirjeldada? Just florakate omasid. Aa ja Reim sai lõpus kollase, kas tal oli ka varasemast kollane all. Nii, et peaks siis järgmise matshi vahele jätma.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      homme kõik vaatama kuidas Flora lihtsa veavaga Kalevist jagu saab!
      ehk siis minu kampaana: kõik staadionile!
      Pilt kus trumm on?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Algselt postitas Pilt


        homme kõik vaatama kuidas Flora lihtsa veavaga Kalevist jagu saab!
        ehk siis minu kampaana: kõik staadionile!
        selles, et Flora lihtsa vaevaga Kalevit võidab ma eriti kindel pole, lähen hoopis vaatan kuidas TVMK Warriorist üle sõidab.. väheke lähemale minna.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Homme siis näeb, kuidas Flora Kalevilt süütuse võtab, kui kiiresti - seda otsustab Kalev

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas Sir Brazza


            Homme siis näeb, kuidas Flora Kalevilt süütuse võtab, kui kiiresti - seda otsustab Kalev
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Pervert nagu ma olen, mõtlen paratamatult sellele, kellena Flora võiks esineda, isase või emase isendina? Kahe isase üksteiselt süütuse võtmise tranglit läheks küll huvipärast vaatama

              (Need on need kuramuse Sarapi laused - panevad noore poisi pea pulki täis )

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Algselt postitas Sir Brazza


                Pervert nagu ma olen, mõtlen paratamatult sellele, kellena Flora võiks esineda, isase või emase isendina? Kahe isase üksteiselt süütuse võtmise tranglit läheks küll huvipärast vaatama

                (Need on need kuramuse Sarapi laused - panevad noore poisi pea pulki täis )
                Üldiselt on ju teda, et Flora jumalana oli naine (nagu ka Flora embleemil näha) ja Kalev ilmselt ju meie eepilise kangelase isa, seega meessoost. Loogika järgi peaks ikka Flora süütuse kaotama.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  No kes see süütust seksistki ära ütleks

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas Amadeus


                    Algselt postitas Sir Brazza


                    Pervert nagu ma olen, mõtlen paratamatult sellele, kellena Flora võiks esineda, isase või emase isendina? Kahe isase üksteiselt süütuse võtmise tranglit läheks küll huvipärast vaatama

                    (Need on need kuramuse Sarapi laused - panevad noore poisi pea pulki täis )
                    Üldiselt on ju teda, et Flora jumalana oli naine (nagu ka Flora embleemil näha) ja Kalev ilmselt ju meie eepilise kangelase isa, seega meessoost. Loogika järgi peaks ikka Flora süütuse kaotama.
                    Vot selline loogika mulle juba meeldib, et just FLORA on see, kes Kalevile oma süütuse kaotab. Täna kõik siis staadionile..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      No kurja.. olgu Flora siis naistsoost, kuid temale kaotasid süütuse juba Ajaxi, Tuleviku ja Vapruse poisid on Florast saamas järgmine Eesti turismimagnet? Tulevad kõik meite seksiaaret kaema? Vaatab, kas Kalev suudab süütuse alles hoida

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Pole enne tähele pannud aga... wtf??

                        Miks on Flora lehel uudis Michale Schumacherist ja Läti hokikoondisest?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Algselt postitas Oll


                          Algselt postitas Sir Brazza


                          Homme siis näeb, kuidas Flora Kalevilt süütuse võtab, kui kiiresti - seda otsustab Kalev
                          Tundub et saadi 3 minutil hakkama

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas 17


                            Pole enne tähele pannud aga... wtf??

                            Miks on Flora lehel uudis Michale Schumacherist ja Läti hokikoondisest?
                            Sellega püüab Flora luua spordihuvilistele võimaluse leida kõikide alade uudised ühelt lehel. Karta on, et varsti hakkab seal ka poliitilisi uudiseid ilmuma. Kuid kui vaadata, siis ju on se üks kindel rubriik \"Erinevaid nopeid\", mida u. kord nädalas tehakse.


                            Mängu seis lõppes Flora 5:0 võiduga. Esimene poolaeg oli suht mannetu, 3. minutil teenitud karistuslöögi realiseeris Post ilusti väravaks. Korra sai ka reim üsnagi ohtlikult peale lüüa, kuid paraku raksatas pall väravavahi seljataga latis. Teine poolaeg aga võttis Flora kõik ohjad enda kätte ning enamik ette toimetatutest pallidest ka ära löödi. Kusjuures vahetusest sekkunud Slava, kes näitas suht head mängu, triblas väravavahiga 1-1e vastu olukorras ilusti mööda ja 93. minutil löödud väravaga ka mõned kümned sekundid hiljem ka mäng lõpetati. Kahju oli kohtuniku poolt valesti mõistmisest, kus Kalevlased mängisid käega ja kollase sai antud hetkel just Zahovaiko, kui proovis kohtunikule olukorrast teada anda.
                            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                            http://runplus.wordpress.com

                            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Mida Pasi Koplis tegi?Treener viib mängijaid koju või?:P Just väitis nelose pealt,et autos ja sõidab koplist kadrioru poole.
                              Igatahes oli ta väitnud sommidele,et kui täna kaotus tuleb siis teda telefoni teel kätte ei saa kuna ta läänemere põhjas betoonsapad jalas
                              Aga mängu kohta olid sõnad,et \"Karmea peli\"
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Juhtub ka parimates perekondades

                                tsitaat Kalevi lehelt:

                                --- Sellest andis tunnistust ka koomiline seik, et nende noor mängumees Gert Kams väljakule vales võistlusvormis jooksis ning rohesärkidel esimestel minutitel platsi peal koguni kaks number kümmet oli.---

                                Kommentaar

                                Working...
                                X