320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas Rein


    Algselt postitas rauno


    Algselt postitas arvaja


    Algselt postitas ugla


    Kulla mees ehk räägid mis meeskonna fänn sa ise oled ja mitut mängu see aasta külastanud oled , siis teaks kui tõsiselt sinu õpetussõnu (mis iseenesest on väga õige) võtta.

    Kui aus olla siis see aasta pole tõesti õiget fänni mänginud.Liiga kiire aasta olnud kahjuks.Muidu toetan florat.Kui ikka aega on sisi olen kohal.See pühapäev näiteks olen kohal.

    see aasta pole ÕIGET fänni MÄNGINU?
    liivakastis saab ntx mängida...sry nokkimise ja offtopicu pärast,ma ei teadnud lihtsalt et fänni ka mängitakse mujal kui mõnel stiilipeol ntx

    Et sinu arvates on rannajalgpall nagu liivakastis mängimine?!
    peaagu nagu a kuna see kohatu võrdlus siis kustutan ära et mitte kellegi tundeid riivata
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Minu arust on jälle see mäng mida Flora viljeleb üks liivakastis mängimine:P

      Enamus poiste käest küsitakse poes õlut ostes dokumenti
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Algselt postitas Rein


        Minu arust on jälle see mäng mida Flora viljeleb üks liivakastis mängimine:P

        Enamus poiste käest küsitakse poes õlut ostes dokumenti
        Heh

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Nii,kes siis homme staadionile ilmuvad?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            meie kolm oleme kohal..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              täiesti kohal!
              ja loodan, et tuleb ilus mäng rohkete Flora väravatega:P
              tulge kõik kohale ja ka häält tegema
              Pilt kus trumm on?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Olen sammuti kohal.
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Väga mannetu mäng oli täna Algul ei saanud oma mängu üldsegi käima ja parim võimalus oli hoopis Valgal. Teine poolaeg oli täpselt samasugune me lihtsalt ei mänginud oma mängu, ääred puudusid, absoluutselt kõik mehed olid keskel. Viimased mingid 15min olid nii pingelised, ainult meie ründasime, aga igale meie löögile jäid Valga mängijad ette . Häid võimalusi skoori avamiseks oli kõvasti, aga ikka MITTE MIDAGI. Õnneks päästis meid taas Jumal Slava oma kahe väravaga!!!!! Närvid täiesti läbi:P Esimene värav: Slava mängis ilusti Valga kaitsjast mööda ja lõi kastijoonelt ilusti sisse ja teise värava eeltöö tegi Gert Kams, kes mängis ilusti ka väravavahist mööda kuid viimane puude jäi nii pikaks, et ise Gert väravat lüüa ei suutnud, vaid Slava lõi ühe puutega puhtalt ristnurka.

                  FLOOOOOORA!!!!
                  Pilt kus trumm on?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Jõudsin just koju.Pole nii halba mängu Floralt veel näinud:S
                    Kui aus olla sisi lõpus ei uskunud enam võitu õnneks siiski Zaho päästis.Ilus töö!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Antud mäng oli tõesti jube kohutav. Palli valdas enamjaolt Flora, kuid Sõdalastel oli ka paar ohtliku kontrarünnakut, kuid õnneks suutis sünnipäeva laps Pavel Londak oma puurisuul nulli mängu teha ja seda kuni lõpuni. Valgal aga nii hästi ei läinud, vähe sellest, et olid juba esimesel poolajal tegema 2 sunnitud vahetust, raatsisid nad ka teatritükke teha ja mis siis veel teha, kui kohtunik sellele kõigele kaasa aplodeerib. Siiski peab tänama Slava supper tööd, kes üsna nukrast olukorrast kastanid tulest välja tõi.

                      Väike valik ka minu fotodest sellelt ja mõnelt varasemalt Flora mängult.
                      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                      http://runplus.wordpress.com

                      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Ohjah mäng oli tõesti närvesööv. Uuendusena on Floral nüüd nimega särgid. Üle tüki aja mängis platsil Sirevicius , seekord ründes. Üldse oli Flora taktika suht eksperimentaalne , loodan et Pasi enam nii ei tee :P Mõned pildid ka üleval.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Algselt postitas ugla

                          Ohjah mäng oli tõesti närvesööv. Uuendusena on Floral nüüd nimega särgid.
                          Nimed olid särkidel juba viimase liigamängu ajal Tartus, vähemalt algkoosseisu mängijatel... vahetusmeeste särkidega siis nii kaugele veel jõutud polnud. Aga muidu on tore, nii peab!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas Wuppi


                            Antud mäng oli tõesti jube kohutav. Palli valdas enamjaolt Flora, kuid Sõdalastel oli ka paar ohtliku kontrarünnakut, kuid õnneks suutis sünnipäeva laps Pavel Londak oma puurisuul nulli mängu teha ja seda kuni lõpuni. Valgal aga nii hästi ei läinud, vähe sellest, et olid juba esimesel poolajal tegema 2 sunnitud vahetust, raatsisid nad ka teatritükke teha ja mis siis veel teha, kui kohtunik sellele kõigele kaasa aplodeerib. Siiski peab tänama Slava supper tööd, kes üsna nukrast olukorrast kastanid tulest välja tõi.

                            Väike valik ka minu fotodest sellelt ja mõnelt varasemalt Flora mängult.
                            Kuidas sul need pildid no nii ilusad on kas mingi üliprofikaamera v?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas mart44


                              Väike valik ka minu fotodest sellelt ja mõnelt varasemalt Flora mängult.
                              Kuidas sul need pildid no nii ilusad on kas mingi üliprofikaamera v?
                              Ma ei ütleks, et just üli, pigem lihtsalt profikaamera, kuid eks ma olen viimase kolme aasta jooksul harjutada ka saanud Arenal ja teistelgi väljakutel.
                              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                              http://runplus.wordpress.com

                              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Täna kahjuks ei olnud võimalik staadionile tulla.Loodame omadesse
                                Loodan,et Lindpere viga ei saanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X