320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Seekord läks siis nii Loodame, et Juki väga tõsiselt vigastada ei saanud.(kui sai üldse muidugi)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Faaak kuradima vineeriõgijad raisk
      Meie mäng oli päris hea, kuid mingi sibul lõi lõpu eel ära...
      masendav...veenid läbi

      üks kõik mis juhtub FLOOOOORA!!!!!
      Pilt kus trumm on?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Mnjah , mäng oli tõesti pingeline ja nagu viimasel ajal on kombeks saanud siis Flora ründas ning vastane lõi värava. Krt, ehe näide ütlusele - kui ei löö ise siis lüüakse sulle. Oma osa mängis ka Juki varajane väljavahetus. Kahju poistest , mängisid tõesti innuga. Samas kasutaks võimalust tervitada kohtunike brigaadi , kes ei näinud kuidas Telesh pall käes paar meetrit karistusalast väljas ringi kooserdas.Teisest küljest on see arusaadav kuna jooned olid platsil tõesti vaevunähtavad - krt karikafinaaliks võiks ikka platsi korda teha. Natuke pildimaterjali ka üleval.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Algselt postitas Pilt


          Faaak kuradima vineeriõgijad raisk
          Meie mäng oli päris hea, kuid mingi sibul lõi lõpu eel ära...
          masendav...veenid läbi

          üks kõik mis juhtub FLOOOOORA!!!!!
          Kui su enda sibulad ei löö, siis löövad teiste omad.
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Gabovs on muide lätlane, seega oleks kiluvaras korrektsem. Muidugi kui nimede lõpust \"s\" ära võtta, siis annaks sibula välja küll.

            Üldiselt ootaks sinusuguselt kõvalt fännilt siiski miskit ülevaatlikku mängukommentaari/analüüsi, mitte suvalist möga. Mäng ei olnud küll absoluutselt põnev, aga ehk midagi jäi ikka silma?
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas oku


              Üldiselt ootaks sinusuguselt kõvalt fännilt siiski miskit ülevaatlikku mängukommentaari/analüüsi, mitte suvalist möga. Mäng ei olnud küll absoluutselt põnev, aga ehk midagi jäi ikka silma?
              sorri. Ma olin lihtsalt nii pettunud, et jah...
              Meil oli selge võimalus see hooaeg midagi suurt võita, nüüd jääb lootus, et Ljevadiale järgi saame. Kahju jah, et Slava ja Jarts oma võimalusi ära ei löönud, muidu oleks karikas meie käes Aga meie poistelt oli hea mäng. Ise ootasin, et Vineer on terve mängu vältel domineerivam meeskond, kuid Flora oli selglt aktiivsem ja see mulle meeldis. Kindlasti oli Juki vigastus väga valus löök meie meeskonna mängule Nagu eelnevalt siin on öeldud:kui ise ei löö lüüakse sulle
              nii nüüd tagasi eksamiks õppima

              FLOOOORA!!!!!!
              Pilt kus trumm on?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Toredad tropid olete küll kui nime järgi hakkate inimese rahvust määrama.


                Kui ma ütleks, et Zahhovaiko ja Sahharov on tiblad, siis kiunuksite kõik kooris, et nad on EESTLASED!!!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  http://www.eki.ee/cgi-bin/sl_dic/?19 ja rohkem mitte väga palju vaielda sellel tibla teemal :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas Pilt

                    Kahju jah, et Slava ja Jarts oma võimalusi ära ei löönud, muidu oleks karikas meie käes
                    eriti kurvad olid need 2 olukorda, kui Slava mängis ennast 1.poolajal heale löögipositsioonile, aga siis kadus jõud jalgadest ja vajus põlvili!?! ok Slava tuli alles vigastusest tagasi. :P
                    aga no Ahjupera, tegi spurdi keskjoonelt värava suunas ja trahvikasti juurde jõudnuna oli jõud otsas, jaksas palli ainult Teleshi sülle lükata!?! masendav!!!

                    ja Vineeri värav puhtalt noorte töövõit - Gussev+Gabovs.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Algselt postitas ballack


                      http://www.eki.ee/cgi-bin/sl_dic/?19 ja rohkem mitte väga palju vaielda sellel tibla teemal :P
                      Tõeministeeriumi kodukas?
                      vaata, et Sa kogemata 70-ndate ENE-t lugema ei satu.
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Algselt postitas uvv


                        Algselt postitas ballack


                        http://www.eki.ee/cgi-bin/sl_dic/?19 ja rohkem mitte väga palju vaielda sellel tibla teemal :P
                        Tõeministeeriumi kodukas?
                        vaata, et Sa kogemata 70-ndate ENE-t lugema ei satu.
                        nii halba varianti ma küll ei loe. ma loen ikka selliseid tõemasinaid nagu kroonika ja SL õhtuleht

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Super Flora!Super Flora!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            See pole võimalik. Ahju skooris? Kas keegi lõi vastu teda palli või mis? Asjaosalised kommiga olukorda

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas PraS


                              See pole võimalik. Ahju skooris? Kas keegi lõi vastu teda palli või mis? Asjaosalised kommiga olukorda
                              Ma arvan et Reim lõi kogemata sööduna mõeldud palli posti ja siis Ahjupera libastus ja kukkus,mille järel pall talle vastu pead lendas ja sealt juba Kaalmaa jalgade vahelt sisse

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas Kaspy


                                Algselt postitas PraS


                                See pole võimalik. Ahju skooris? Kas keegi lõi vastu teda palli või mis? Asjaosalised kommiga olukorda
                                Ma arvan et Reim lõi kogemata sööduna mõeldud palli posti ja siis Ahjupera libastus ja kukkus,mille järel pall talle vastu pead lendas ja sealt juba Kaalmaa jalgade vahelt sisse
                                Ma nüüd ütlen kohe ära, sa ei oska nalja teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X