320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Pärtel, A Le Coq ei ole sinu maitse. Piltide järgi oli kõva reis.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      seal särgi peal oli siis seoses midagi Duraceli jänesega jah? teksti kahjuks ei paista piltide pealt eriti.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Fännide kinost saab lähemalt lugeda siit!

        Oli õnn kuuluda nende väheste hulka, kes seda legendaarset etendust pealt nägid. Suur respekt Flora fännidele!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          nii, sattusin ise ka sinna ning sain selle teksti teada mis särgi peal on aga ikkagi on õhus küsimus mis siin teemas eelpool on küsitud - mille eest sai Reim kollase kaardi minut peale värava löömist?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas elx


            nii, sattusin ise ka sinna ning sain selle teksti teada mis särgi peal on aga ikkagi on õhus küsimus mis siin teemas eelpool on küsitud - mille eest sai Reim kollase kaardi minut peale värava löömist?
            Mängusituatsioonis. Suhteliselt karm viga, õigustatud kaart.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Niih nüüd kui starman ja net korda saadud, siis võib tunnistada, et reis oli vahva. Kaasas olnutele \"Suured tänud\" une rikkumise ja meeldiva õhkkonna tekitamise eest. Minu pooltki mõned fotod nii fännidest, kui ka mängust enesest.
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                see debiil kes anonüümselt kommenteeris ja sõimas meid piltide põhjal siis sa võiks vaadata nüüd wuppi pilte ja kui ta nüüd ütleb et staadionil käis lausjoomine siis sorry aga see tüüp peaks kiiremas korras seewaldisse viidama. ja kurat seleta ära ka mis kuradi asi on \"kõhulahtisusega\" piltide tegemine! julge ennast nüüd foorumis ka näidata kes sa sõimad kõiki flora fänne. kus sa elad üldse? tuled äkki mõnele mängule ja tahaks kohe väga näha milline näeb välja sinu fänniks olemine! sita ajab keema selline delfilik anonüümne kommenteerimine

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Eriti lahe oli vaadata ka neid fotosid, mida sa oled teinud sellel pea 30km pikkusel üleskaevatud asfaltee jupil, mis teistesõnadega hullem kui kuumaastik. Ültse ei kipu imestama, miks meil selliseid pubeka ealisi komentaatoreid igale poole kus vaja oma nina topivad.

                  PS! se valgete varrukatega Flora särgis ja pearätiga olen mina, kellest enamus fotodel tundub pilves või unine nägu olevat. Antud juhtudel juhtusin lihtsalt tööväsimust välja puhkama ja sedagi, et pea pooled olid kained ja ei puutund alkoholi.
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas Wuppi


                    Niih nüüd kui starman ja net korda saadud, siis võib tunnistada, et reis oli vahva. Kaasas olnutele \"Suured tänud\" une rikkumise ja meeldiva õhkkonna tekitamise eest. Minu pooltki mõned fotod nii fännidest, kui ka mängust enesest.
                    Väga head pildid Wuppilt Alati meeldivad mulle tema mängupildid, mil mängijad kohe suurelt peal. Katsu igast mängust kus käid ja pilte teed, siis netti üles riputada

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Mina võin seletada, mis on see salapärane \"kõhulahtisus\". See on see, kui noor inime saab esimese digikaamera ning arvab, et kõik peavad tema tehtud kõike pilte nägema. Fotograafilise kõhulahtisusega inimene ei kustuta põhimõtteliselt mitte kunagi ühtegi pilti, sest need on ju kõik nii head, Igal inime, kes sellega ei nõustu, on suur oht vastu hambaid saada Vaata, kallis bollocks, nüüd need ülesriputatud pildid üle ja ole natuke kriitilisem. Ühtlasi katsu edaspidi teha mõni pilt ka jalgpallist.
                      Wuppi pildid on ilusad, olen nõus.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Algselt postitas mart44
                        Katsu igast mängust kus käid ja pilte teed, siis netti üles riputada
                        Sellega on lood tiba keerulisemad, käin küll igalmängul kaameraga pilte tegemas, kuid ütlen ausalt, siis mitmelgi põhjusel ei lae ma kõikidest mängudest fotosid üles. Esiteks on antud lehel piiratud mälumaht igale kasutajale ja sellega seoses valin mida laen. teiseks kuna oma netileht on ülesehitamise algstaadiumis olnud juba septembrist saati ja kuhugi sellega jõudnud ei ole, siis antud lehte hoian rohkem vajalike dokumentide ja erinevate klientide jaoks tehtavate tööde hoidmisega. ning kolmandaks on osa paremaid palu vaja hoida aastalõpus valmiva eriprojekti tarbeks. Mida projekt kujutab, seda ütlema ei hakka, las teavad ainult need, kes on sellega kursis.

                        -----

                        Seda ka, et digiseepikaga ei ole kellegil kohustust teha fotot millestki mida ta armastab, kui selleks on juhuslikult mõni spordiala, sest seal pole ju eriti näha, mis toimub ja pärast ei pruugi oma tulemusega rahule jääda. Sest pilt mis sealt välja tuleb on rohkem üldvaade kõigele platsil toimuvale, eriti kui sel aparaadil eesolev objektiiv ei luba lähemale suumida, parema tulemuse saamise nimel. Minu õnneks sain oma esimese digika sel hetkel, kui hakkasin tõsisemalt fotosid tegema zeniidiga ja digi kasutasin just nimelt läbude tarvis. olude sunnil ostsin aga suurema ja parema pilli, mille tulemusi võite ju vähem kriitilisemalt hinnata, kui kedagi teist, kuid siiski on hea vaadata ka teiste tehtud fotosid, mis ei kajasta küll mängu ennast vaid seda kõike ümbritsevat melu.

                        Ballack on inimene kes soovib teha võibolla just kaadreid rohkem sellest melust, kus ta parasjagu viibib, et pärast tagant järgi endal meenutada mida kõike ta teinud on. Me ei saa ju öelda, et me vanemad pole kunagi midagi sellist teinud, sest nende ajal ei pruukind selliseid võimalusi olla, jne...

                        Samas on just Ugla see, kes eelistab mängudel käies teha rohkem neid ülevaatlikumaid pildikesi, et oleks parem hiljem vaadata, kes kus mängis ja mida oleks pidanud tegema. Ehk siis võib nimetada kui hiljem analüütkute ja statistikute tarvis piltniku iseloomuga inimene.

                        Mina aga teen just seda mida teha tahan ehk siis võimalikult ilusaid ja tabavaid fotosid, mida me soovime leida ka värskest lehest spordirubriigis artikli parema kirjelduse juurde. Miks ma ei kritiseeri ballacki või mõne teise tehtud fotosid, sest neil kõigil on omad head ja vead. olen minagi neid teinud ja enamus on neist jäädavalt pilt.ee kadunud maailma unustatud.
                        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                        http://runplus.wordpress.com

                        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Nii ,suurepärane reis üle elatud ja nüüd vaja kõigil neljapäeval Lillekülla end vedada. Kõigil kel võimalik tulge kindalalt, sest Floral on kõvasti toetust vaja! Neljapäeval näeme siis! Tõesti loodan, et Flora suudab kodus positiivse mängu mängida ja edasi minna.

                          FLORA!!
                          Pilt kus trumm on?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            kas m istsuk on toppama jäänd et enam ei ole tast juttu? või eelmise aasta vigastus segab teda nii palju et ta nii tagasihoidlik see hooaeg?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas eestimees


                              kas m istsuk on toppama jäänd et enam ei ole tast juttu? või eelmise aasta vigastus segab teda nii palju et ta nii tagasihoidlik see hooaeg?
                              Pole veel ihtsalt taastanud oma 2a. tagust vormi, kuid on selle poole teel. Seegi juba argument, et Pasi teda juba ML mängudele kaasa tarib.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas PraS


                                Algselt postitas eestimees


                                kas m istsuk on toppama jäänd et enam ei ole tast juttu? või eelmise aasta vigastus segab teda nii palju et ta nii tagasihoidlik see hooaeg?
                                Pole veel ihtsalt taastanud oma 2a. tagust vormi, kuid on selle poole teel. Seegi juba argument, et Pasi teda juba ML mängudele kaasa tarib.
                                sellelt vennalt ootan küll tegusid juba

                                Kommentaar

                                Working...
                                X