320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas tank


    Mina võin seletada, mis on see salapärane \"kõhulahtisus\". See on see, kui noor inime saab esimese digikaamera ning arvab, et kõik peavad tema tehtud kõike pilte nägema. Fotograafilise kõhulahtisusega inimene ei kustuta põhimõtteliselt mitte kunagi ühtegi pilti, sest need on ju kõik nii head, Igal inime, kes sellega ei nõustu, on suur oht vastu hambaid saada Vaata, kallis bollocks, nüüd need ülesriputatud pildid üle ja ole natuke kriitilisem. Ühtlasi katsu edaspidi teha mõni pilt ka jalgpallist.
    Wuppi pildid on ilusad, olen nõus.

    sina oledki see salapärane kes kommenteeris meid? kui oled siis oled lihtsalt munn ja kui ei ole see siis võtan sõnad tagasi. ja esiteks kaamera on mul on ikka palju kauem olnud kui sa arvata oskad, teiseks pole see mitte esimene kaamera mis mul on, kolmandaks miks ma peaks tegema pilte mängust kui selleks on proffesionaal ja see segaks minu mängu jälgimist ja kaasa elamist, neljandaks why the fuck ma peaks pilte ära kustutama? võtan kaamerast välja ja panen kohe üles ja ei hakka ma midagi vaatama mis neist välja tuli......sorry aga ma olen liiga laisk lihtsalt selleks ja mis mõte on panna ainult paar üksikut pilti üles mis ei ütleks mitte midagi reisist enam? kui sulle ei meeldi pildid siis ära palun vaata ja kui vaatad siis see on juba sinu enda tragöödia kui šoki saad pilte vaadates.......järgmine kord siis panen hoiatuse ka et nõrganärvilistel ja neil kellele ei meeldi \"kõhulahtisuse pildid\" mitte vaadata ja vasta hambaid annaks mitte selle eest et kellelegi ei meeldi need pildid vaid selle eest et meid sõimati ja varsti on mul närvid sellistest debiilidest kes ainult anonüümselt sõimata oskavad kommentaarides nii läbi et kui keegi midagi meie kohta ütleb siis virutan kohe vasta hambaid ja vahet pole kas visatakse staadionilt välja või mitte aga mul on igatahes väga siiber sellest. ja kui sa mind bollocksiks sõimad siis sa oled lihtlabane debiil nii et paranda aga ära oma postitus!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas ballack


      Algselt postitas tank


      Mina võin seletada, mis on see salapärane \"kõhulahtisus\". See on see, kui noor inime saab esimese digikaamera ning arvab, et kõik peavad tema tehtud kõike pilte nägema. Fotograafilise kõhulahtisusega inimene ei kustuta põhimõtteliselt mitte kunagi ühtegi pilti, sest need on ju kõik nii head, Igal inime, kes sellega ei nõustu, on suur oht vastu hambaid saada Vaata, kallis bollocks, nüüd need ülesriputatud pildid üle ja ole natuke kriitilisem. Ühtlasi katsu edaspidi teha mõni pilt ka jalgpallist.
      Wuppi pildid on ilusad, olen nõus.

      sina oledki see salapärane kes kommenteeris meid? kui oled siis oled lihtsalt munn ja kui ei ole see siis võtan sõnad tagasi. ja esiteks kaamera on mul on ikka palju kauem olnud kui sa arvata oskad, teiseks pole see mitte esimene kaamera mis mul on, kolmandaks miks ma peaks tegema pilte mängust kui selleks on proffesionaal ja see segaks minu mängu jälgimist ja kaasa elamist, neljandaks why the fuck ma peaks pilte ära kustutama? võtan kaamerast välja ja panen kohe üles ja ei hakka ma midagi vaatama mis neist välja tuli......sorry aga ma olen liiga laisk lihtsalt selleks ja mis mõte on panna ainult paar üksikut pilti üles mis ei ütleks mitte midagi reisist enam? kui sulle ei meeldi pildid siis ära palun vaata ja kui vaatad siis see on juba sinu enda tragöödia kui šoki saad pilte vaadates.......järgmine kord siis panen hoiatuse ka et nõrganärvilistel ja neil kellele ei meeldi \"kõhulahtisuse pildid\" mitte vaadata ja vasta hambaid annaks mitte selle eest et kellelegi ei meeldi need pildid vaid selle eest et meid sõimati ja varsti on mul närvid sellistest debiilidest kes ainult anonüümselt sõimata oskavad kommentaarides nii läbi et kui keegi midagi meie kohta ütleb siis virutan kohe vasta hambaid ja vahet pole kas visatakse staadionilt välja või mitte aga mul on igatahes väga siiber sellest. ja kui sa mind bollocksiks sõimad siis sa oled lihtlabane debiil nii et paranda aga ära oma postitus!
      Mis sa tühja sita pärast ärritud.......sellised tegelased on ja jäävadki anonüümseteks kes ei julge oma nime ega lõusta avalikkuse ette tuua.

      Ning rääkides kõhulahtisusest....siis minu ei tohiks mees(või poisike)kellel endal on verbaalne kõhulahtisus,teiste kõhulahtisuse kohta nagu eriti midagi öelda.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Fotograafiline või siis digitaalne kõhulahtisus on fotograafide \"keelest\" tavakeelde tulnud väljend. Sümptomid on just sellised, nagu ma kirjeldasin. Tee veel head ja ürita inimesele asju selgitada. Nime ära ei paranda, sest see, mida ja kuidas sa ajad, on juba isegi põhiharidusega inimese jaoks ikka päris tõeline bollocks.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Algselt postitas tank


          Fotograafiline või siis digitaalne kõhulahtisus on fotograafide \"keelest\" tavakeelde tulnud väljend. Sümptomid on just sellised, nagu ma kirjeldasin. Tee veel head ja ürita inimesele asju selgitada. Nime ära ei paranda, sest see, mida ja kuidas sa ajad, on juba isegi põhiharidusega inimese jaoks ikka päris tõeline bollocks.
          Ehk jätaks nüüd selle piltide kallal norimise, mulle pildid meeldisid, missest et osad udused aga kui 40 km on mingit kuumaastiku siis polegi võimalik korralike pilte teha. Ja need pildid mis üles riputatud on mõeldud rohkem neile kes kohal käisid. Mina ei tee ka kunagi pilte mängust, pole nii head aparaati ja pealegi peaks neid tegema siis väljaku äärest. Teinekord tead et ei tasu meie pilte enam vaadata, eksole

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas tank


            Fotograafiline või siis digitaalne kõhulahtisus on fotograafide \"keelest\" tavakeelde tulnud väljend. Sümptomid on just sellised, nagu ma kirjeldasin. Tee veel head ja ürita inimesele asju selgitada. Nime ära ei paranda, sest see, mida ja kuidas sa ajad, on juba isegi põhiharidusega inimese jaoks ikka päris tõeline bollocks.
            nii näita mulle ära need laused siin mis ma olen kirjutanud ja ei vasta isegi põhiharidusega inimese tasemele! näita ära mulle need kohad kus ma sind sõimanud olen! tee copy paste kohe! ma ütlesin et kui sa ei ole see kes mind sõimas siis ma ei ütle midagi su kohta halba ja kui sa sellest aru ei saa siis oled sina bollocks ja kui sa tunned end puudutatuna siis oledki sina see kes meid sõimas ja maha tegi. igatahes sinu lausest ma loen välja nagu ma oleks sind sõimanud.....kui sain valesti aru siis aga ütle. igal juhul mina püüdsin heaga aga kui sa sõimama hakkad siis.......ma ei hakka ropendama. ja need pildid olid meie jaoks kes seal käisid! kui sina neid ka vaatasid ja need ei meeldinud siis sorry aga äkki ma võtan ka mõned SINU pildid ette ja näitan et see ja see pilt mulle ei meeldi ja hakkan sind sõimama äkki nende piltide pärast? kui ma oleks need teinud kellegi teise jaoks siis ma ei oleks mitte flora teemasse neid postitanud (linki siis) vaid oleks kohe kuhugi esilehele pannud. miks kurat inimesed ei taha aru saada et inimesed teevad pilte ENDALE mitte teistele....kui teised tahavad vaadata siis las vaatavad aga need ei ole teiste jaoks tehtud! seega pole mitte kui kellelgi mitte kui midagi öelda mida ma tohin panna üles kuhugi ja mida mitte.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Kuulge, kolige tagasi sinna anonüümsetesse kommentaaridesse ja jätke parem Flora teema puhtaks.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Enne mängu võiks Tammsaare pargis mingi kogunemise ka teha, et siis hiljem ühiselt Arenale minna. Pakun välja, et umbes kella 17:30 paiku hakkaks rahvas liikuma. Mis arvate? Kui palju tulijaid oleks?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Prasiga oleme siis olemas.

                  Kaks meid siis

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Mina tulen ka Flora mängu Lyniga vaatama.
                    Jeeeeeee

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Algselt postitas Karla


                      Mina tulen ka Flora mängu Lyniga vaatama.
                      Jeeeeeee
                      Vaata et sa siis ennast ikka Tammsaare parki ka kohale vead

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Mängule tulen igaljuhul
                        Kas enne Tammsaarde ka jõuan, pole nii kindel
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          kui keegi midagi meie kohta ütleb siis virutan kohe vasta hambaid ja vahet pole kas visatakse staadionilt välja või mitte aga mul on igatahes väga siiber sellest

                          need flora fännid on nii vägivaldsed...mina enam staadionile tulla ei julge

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas Üllar


                            kui keegi midagi meie kohta ütleb siis virutan kohe vasta hambaid ja vahet pole kas visatakse staadionilt välja või mitte aga mul on igatahes väga siiber sellest

                            need flora fännid on nii vägivaldsed...mina enam staadionile tulla ei julge
                            on ainult 2 võimalust:
                            1) sa niikuinii ei käi staadionil ja ei käiks ka edaspidi
                            2) sa oled üks neist sõimajatest ja kes nüüd kardab et saab selle eest molli


                            kui ma eksisin siis näita ennast staadionil ja vaatame kas sa oled kolmas variant (kes käib staadionil mängudel) või üks kahest eelmisest. ja meie närvid on igatahes ikka väga läbi juba nende kommentaaride......oh vabandust ikka sõimamiste ja maha tegemiste pärast. paljud tuttavad ei taha just selle pärast staadionile tulla et mingid poolearused sõimavad pärast alati.....aga noh kui te sellest aru ei saa siis paluks mitte vinguda ka teemal miks EMV\'el publikut ei ole.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas ballack


                              Algselt postitas Üllar


                              kui keegi midagi meie kohta ütleb siis virutan kohe vasta hambaid ja vahet pole kas visatakse staadionilt välja või mitte aga mul on igatahes väga siiber sellest

                              need flora fännid on nii vägivaldsed...mina enam staadionile tulla ei julge
                              on ainult 2 võimalust:
                              1) sa niikuinii ei käi staadionil ja ei käiks ka edaspidi
                              2) sa oled üks neist sõimajatest ja kes nüüd kardab et saab selle eest molli


                              kui ma eksisin siis näita ennast staadionil ja vaatame kas sa oled kolmas variant (kes käib staadionil mängudel) või üks kahest eelmisest. ja meie närvid on igatahes ikka väga läbi juba nende kommentaaride......oh vabandust ikka sõimamiste ja maha tegemiste pärast. paljud tuttavad ei taha just selle pärast staadionile tulla et mingid poolearused sõimavad pärast alati.....aga noh kui te sellest aru ei saa siis paluks mitte vinguda ka teemal miks EMV\'el publikut ei ole.
                              Ma arvan, et kui meil veel ainult sõimatakse pole asi üldse hull. Vaata mis löömingud mujal maailmas toimuvad.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas ballack
                                ja meie närvid on igatahes ikka väga läbi juba nende kommentaaride......oh vabandust ikka sõimamiste ja maha tegemiste pärast.
                                Jube nõrk närvikava kui tühipaljast kommentaaridest nii endast välja minnakse. Võta puhkus või hangi hobi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X