320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas viki77


    Algselt postitas ballack


    Algselt postitas Üllar


    kui keegi midagi meie kohta ütleb siis virutan kohe vasta hambaid ja vahet pole kas visatakse staadionilt välja või mitte aga mul on igatahes väga siiber sellest

    need flora fännid on nii vägivaldsed...mina enam staadionile tulla ei julge
    on ainult 2 võimalust:
    1) sa niikuinii ei käi staadionil ja ei käiks ka edaspidi
    2) sa oled üks neist sõimajatest ja kes nüüd kardab et saab selle eest molli


    kui ma eksisin siis näita ennast staadionil ja vaatame kas sa oled kolmas variant (kes käib staadionil mängudel) või üks kahest eelmisest. ja meie närvid on igatahes ikka väga läbi juba nende kommentaaride......oh vabandust ikka sõimamiste ja maha tegemiste pärast. paljud tuttavad ei taha just selle pärast staadionile tulla et mingid poolearused sõimavad pärast alati.....aga noh kui te sellest aru ei saa siis paluks mitte vinguda ka teemal miks EMV\'el publikut ei ole.
    Ma arvan, et kui meil veel ainult sõimatakse pole asi üldse hull. Vaata mis löömingud mujal maailmas toimuvad.
    ainult sõimatakse......aga kui publikut sõimamise ja ropendamise pärast juurde ei taha tulla siis on midagi väga jama. eestis on 2 kõige põhilisemat fännikultuuri arendamises staadionil käimine ja soccernet. kui aus olla siis soccernet on tähtsam arengus kui staadionil käimine kuna ega väga paljud siit foorumist ei käi klubide mängudel ju ja kui palju meil on aastas koondise mänge? ei ole palju. aga kui soccernetis lastakse nii käituda nagu praegu on siis see viib eesti fännikultuuri tervikuna allapoole ja näitab mitte fännidele seda ainult negatiivsest küljest (fännikultuuri siis) ja siis pole lootustki et uusi fänne tuleks. ütle kui sa oleksid väikse lapse isa kas sa tahaksid (täpsemalt kas sa julgeksid) saata oma pisikese lapse staadionile kui sa näed ainult sõimlemist fännide hulgas? enamus keskealisi ei salli ropendamist ja kui nad näevad sõimlemist ja ropendamist siis ei tule nemadki. pensionärid ei tule ammugi staadionile väikeste pensionide tõttu ja kuna nad ei ole olnud keskealistena sellised jalgpallifännid et harjumusest käiks staadionil. seega kes meil üle jäävad kes veel tuleks üldse staadionile? sorry off-topicu pärast...rohkem siia ei kirjuta sellel teemal.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Okei, lõpetame selle värgi nüüd ära sest homme tuleb kõigil jälle sõbrad olla. Tamme pargis kokku saamine on hea idee, niiet homme pargis näeme!


      FLORA!
      Pilt kus trumm on?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Jah rahunege maha, muidu tulevad Lua & Senaator Gang

        Lõbusat lugemist teile 5 aasta tagusest euromängust FC Flora- Dinamo Zagreb vahel.

        link

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Alfonso oli juba siis paras täkk:

          Nasty teen blubac.

          Hey you teenager don\'t waste our nerves. I love boys and girls around 14-15 and if you\'ll come to Tallinn then we fuck Zagreb boys an**ly till death or till coma. And remember no fingerprints left on your body, so please don\'t come here, because if my great friends from local hip-hop group named \"Da oja squad\" feat Estonian famous rappers Pumper(me) and MeNiNeM will hear about some blue (or purple or gays) they will be there too. And I warn you these rappers are really mad, they drive big cars and have many women. They have very strong support from russian maffia.

          Mees pole aastatega muutunud, endiselt taob rauda..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas Diana


            Enne mängu võiks Tammsaare pargis mingi kogunemise ka teha, et siis hiljem ühiselt Arenale minna. Pakun välja, et umbes kella 17:30 paiku hakkaks rahvas liikuma. Mis arvate? Kui palju tulijaid oleks?

            ei jõua nii vara.....tööl olen.....pean kodunt läbi käima ja tööasjad rohesärgi ja salli vastu vahetama.......tööasjadega sisse ei lasta. ütleme et mingisugune 18:15 oleksin umbes alecoqil. mis kell kavatsete alecoqile jõuda?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              FC Flora: 1-Pavel Londak, 15-Karl Palatu, 4-Teet Allas, 5-Alo Bärengrub, 11-Andrei Sidorenkov, 18-Martin Reim, 14-Ott Reinumäe, 9-Vjatšeslav Zahovaiko, 6-Martin Vunk, 10-Enver Jääger, 16-Joel Lindpere.



              wtf..................Martin Reim number 18, ta on ju terve hooaja 20 olnud!!!!!!!!!!!!!!! Ja Lindpere 16!!! Allas 4!!!! Mingi poole hooaja numbrite muutus v?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                0:0 siis,tublid poisid...vikerraadio kommentaator oleks nagu dopingu najal orgasmi saanud:P
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  võõrsil väravaga edasi, tubli töö, palju õnne!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas dobermann


                    võõrsil väravaga edasi, tubli töö, palju õnne!!!
                    Jess!!!!!!Flora edasii!! Väga kõva sõna ikka, Eesti klubid saavad niigi vähe eurosarjade esimestest ringidest edasi!!! Muide mul jõudis Flora Football Manageris Uefa Cupis veerandfinaali, ilma et ma oleks tiimi juhendanud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Ajalugu

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        KAs keegi teab miks Flora mängis täna vanade vormidega?? Sellest tingituna ka vist valede numbritega.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Ma ütlen vaid üht - FLORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas 17


                            Ma ütlen vaid üht - FLORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
                            Ole rahulikult saarel omajagudega rahul, pealinn sinu jaoks liialt ohtlik koht ikkagi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas gamer


                              Algselt postitas 17


                              Ma ütlen vaid üht - FLORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
                              Ole rahulikult saarel omajagudega rahul, pealinn sinu jaoks liialt ohtlik koht ikkagi.

                              no seekord elas 17 pealinnas käigu kenasti üle ,vähemalt staadionil käigu...
                              kui ma muidugi õigesti nägin
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas rauno


                                Algselt postitas gamer


                                Algselt postitas 17


                                Ma ütlen vaid üht - FLORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
                                Ole rahulikult saarel omajagudega rahul, pealinn sinu jaoks liialt ohtlik koht ikkagi.

                                no seekord elas 17 pealinnas käigu kenasti üle ,vähemalt staadionil käigu...
                                kui ma muidugi õigesti nägin
                                Nägid õigesti Rauno, nägid Tõesti, Flora fännid olid täna suurepärased. Au neile!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X