320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Kas keegi teab, kas teles kantakse eestlaste kodumänge üle ?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas alecoq1


      Kas keegi teab, kas teles kantakse eestlaste kodumänge üle ?
      Ei usu, 10-ndal peaks olema kergejõustiku EM vist (?), mida ETV peab paremaks näidata ja ka Balti klubide turniiri näigatakse peale südaööd.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Algselt postitas mart44


        FC Flora võttis enda ridade tugevduseks mulkide Tulevikult üleminekuakna viimasel päeval ära kaitsja Heikki Talimaa.
        seda see Pohlak seal Tulevik-Vapruse mängul luuras siis. ju tal tuli kontoritööst kopp ette ja proovis musta otsana agenditööd natuke

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Algselt postitas ROOTSI KUNN


          Algselt postitas Pingviins


          Bröndby mängu (Tallinnas) piletite kohta on midagi teada?
          Sa kardad ,et jääd ilma?
          I wish
          Ma lihtsalt tahtsin hinna kohta teada ja selle kohta, et kas neid koha peal ka ikka müüakse, sest jõle puine oleks Tallinnasse tulles avastada, et neid ainult eelmüügist saab (vabandust kui mu küsimused lollina tunduvad, lihtsalt ma pole enne Flora kodumängudel käinud).

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Nii lugesin SL Õhtulehest siis, et Flora mängid kordusmängu Lyniga viie kaitsjaga. Ning oli veel ära toodud, et keskkaitsjatena tegutsesid Palatu, Allas ja Alo. Kuid kes siis äärekaitsjad olid? Piltide järgi olen enam-vähem arusaamisele jõudnud et Reim vist oli paremkaitsja ,kuid kes vasakul oli?
            Tiimi kooseis mängus on siin:
            Flora: Londak, Palatu, Allas, Bärengrub, Sidorenkov, Reim, Reinumäe (74. Kuresoo), Zahovaiko, Vunk, Jääger (88. Sirevicius), Lindpere

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas mart44


              Nii lugesin SL Õhtulehest siis, et Flora mängid kordusmängu Lyniga viie kaitsjaga. Ning oli veel ära toodud, et keskkaitsjatena tegutsesid Palatu, Allas ja Alo. Kuid kes siis äärekaitsjad olid? Piltide järgi olen enam-vähem arusaamisele jõudnud et Reim vist oli paremkaitsja ,kuid kes vasakul oli?
              Tiimi kooseis mängus on siin:
              Flora: Londak, Palatu, Allas, Bärengrub, Sidorenkov, Reim, Reinumäe (74. Kuresoo), Zahovaiko, Vunk, Jääger (88. Sirevicius), Lindpere
              pakun et Sido, ta on ennegi seal mängind

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Algselt postitas mart44


                Nii lugesin SL Õhtulehest siis, et Flora mängid kordusmängu Lyniga viie kaitsjaga. Ning oli veel ära toodud, et keskkaitsjatena tegutsesid Palatu, Allas ja Alo. Kuid kes siis äärekaitsjad olid? Piltide järgi olen enam-vähem arusaamisele jõudnud et Reim vist oli paremkaitsja ,kuid kes vasakul oli?
                Tiimi kooseis mängus on siin:
                Flora: Londak, Palatu, Allas, Bärengrub, Sidorenkov, Reim, Reinumäe (74. Kuresoo), Zahovaiko, Vunk, Jääger (88. Sirevicius), Lindpere
                Natuke vägistatult oli mänguplaan midagi sellist:

                Londak
                Reinumäe-Palatu-Allas-Bärengrub-Sidorenkov
                Jääger-Reim-Vunk
                Lindpere-Zahovaiko

                Lindpere ja Zahovaiko keerlesid platsil ringi nagu vurrid ja \"äärekaitsjad\" tõusid mängu edenedes üha tihedamini ette. Kuresoo läks vahetusest sekkudes ise paremaks ääreks ja Jääger omakorda äärekaitsesse.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Algselt postitas mart44


                  Ühes SL Õhtulehe loos oli juttu Jukiga nendest kollastest ja punastest kaartidest. Nig Lindpere ütles, kuna mul om juba punane kaart kirjas, siis tähendab iga kollane kaart mängu vahele jätmist.
                  Kas nüüd on siis mingi uus reegel, mis ütleb, et kui mängijal on üks punane sellest hooajast kirjas, siis iga kollane kaart tähendab mängu vahele jätmist!?!?!? Mina olen küll teadnud et ikka kaks kollast erinevatest mängudest tähendavad mängu vahele jätmist ja no otse loomulikult punane ka... kas ma olen tõesti midagi maha maganud.
                  anybody?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas mart44


                    Algselt postitas mart44


                    Ühes SL Õhtulehe loos oli juttu Jukiga nendest kollastest ja punastest kaartidest. Nig Lindpere ütles, kuna mul om juba punane kaart kirjas, siis tähendab iga kollane kaart mängu vahele jätmist.
                    Kas nüüd on siis mingi uus reegel, mis ütleb, et kui mängijal on üks punane sellest hooajast kirjas, siis iga kollane kaart tähendab mängu vahele jätmist!?!?!? Mina olen küll teadnud et ikka kaks kollast erinevatest mängudest tähendavad mängu vahele jätmist ja no otse loomulikult punane ka... kas ma olen tõesti midagi maha maganud.
                    anybody?
                    Mängija, kes on mängust eemaldatud (punane kaart) või kellele on protokollidesse kantud kolm hoiatust (kollane kaart), on automaatselt diskvalifitseeritud üheks järgnevaks sama liiga või sarja mänguks; kui ta selle järel saab veel kaks hoiatust, on ta uuesti automaatselt diskvalifitseeritud üheks mänguks. Peale seitsmendat hoiatust tuleb peale igat hoiatust üks mäng vahele jätta. Kui mängija on juba saanud karistusi, mille tõttu ta on pidanud samadel võistlustel vahele jätma kolm või enam mängu, peab ta automaatselt mängu vahele jätma iga järgneva hoiatuse eest. Kui eemaldatud mängijal on varem kolm eemaldamist, on ta automaatselt diskvalifitseeritud kaheks mänguks.

                    Näit. 3H – D – 2H – D – 2H – D – H – D – jne.
                    3H – D – E – D – 2H – D – H – D – jne.
                    H – E – D – 2H – D – 2H – D –H – D – jne.
                    2H – E – D – H – D – 2H – D –H – D – jne.
                    E – D – 2H – D – 2H – D – H – D – jne.
                    E – D – E – D – 2H – D – H – D – jne.
                    E – D – E – D – E – D – H – D – jne.
                    H – hoiatus (kollane kaart)
                    E – eemaldamine (punane kaart)
                    D – vahele jäetud mäng

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      ja nõnda igas liigas, ML´ist kuni V liigani välja?
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        kõik Flora fännid, olete 03. septembril oodatud Kohilasse. Mäng algab kell 17.00

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Algselt postitas dreyd


                          kõik Flora fännid, olete 03. septembril oodatud Kohilasse. Mäng algab kell 17.00
                          tööpäeval kell 17:00 kesk-eestis? njahh.......äkki oleks isegi kuidagi saanud mängu kellaajaks 06:00 hommikul? tööinimestega ikka ei taheta arvestada kunagi

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            ai ai ballack, 03. sept on pühapäev ja Kohila on linnast 30 kilomeetri kaugusel.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas dreyd


                              ai ai ballack, 03. sept on pühapäev ja Kohila on linnast 30 kilomeetri kaugusel.

                              Krt. see on ju päev pärast EM mängu juutidega. Kõik sõltub sellest ,kui pikaks afterparty läheb!!!
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas dreyd


                                ai ai ballack, 03. sept on pühapäev ja Kohila on linnast 30 kilomeetri kaugusel.


                                uuuuuups......kurat ma ei vaadanud mis kuu see on......mõtsin et august sorry

                                Kommentaar

                                Working...
                                X