320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas gamer


    Algselt postitas Tundmatu


    Paar üksikut karjatust neegri kohta ma pisikestelt jalgpallisõpradelt kuulsin, kuid see oli väga ja väga vähemus. Eks mõni tilk tõrva ole ikka igas meepotis.

    Kuid muidu oli laule, oli kaasaelamist. Tunne tekkis täitsa nagu, et tegu rahvuskoondise mänguga.

    Nüüd peab põialt pidama ja lootma, et 24 augustil ületatakse end veelkord!
    Kas BIF-i fänne oligi nii vöhe kui teleekraanilt näidati, ehk siis müned üksikud kollasärgid?
    täpselt õieti said aru. kusjuures kui tahtsin salli vahetada siis esimese hooga vaatasin et on brondby fänn aga kui küsisin et äkki tahad vahetada siis ta vihjas txtile sallil ja sain aru et ei olnudki brondby fänn vaid see oli tema kodukandi mingi klubi sall aga jah ega neid fänne nagu ei paistnud......paar taani lippu oli aga särke ja salle nagu ei hakanud nii silma......norrakaid oli ikka väga palju rohkem võrreldes taanlastega (kui vaadata paljudel särgid/sallid/lipud olid) ja palju häälekamad ka.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas ballack


      Algselt postitas Pingviins


      Mina käisin teist ja viimast korda elus Lilleküla staadionil.

      Ma saan aru, et mäng tekitab kõvu emotsioone ja midaiganes, aga kuskilt läheb piir ka. Kui Frankel Floras mängis kas te hüüdsite talle ka, et \"Neeger platsilt koju\" ja \"Mine söö puu otsas banaane\". Loodetavasti mõnitatakse teie mängijaid Taanis sama kõvasti...näiteks teile viis väravat lüües.

      tipatapa ManU teemasse tagasi siit Flora teemast enne kui pole staadioni nime selgeks teinud endale......ahjaa tegelikult sa ei saa ju sinna minna kuna läänes (kus on ka ManU teatavasti) on ju neid emotsionaalseid inimesi paaaaaaalju rohkem ja sa ei suudaks staadionil ju 10 minutitki olla.......ahjaa ja offtopicut ära ka loe ma ise ei mäleta et oleks mingit neegriteemat olnud (või ei pannud tähele kuna kogu energia oli mängu jälgimisel ja kaasaelamisel) aga so fucking what? see üks tüüp ütles siis ütles ega midagi teha pole. EESTI klubi vastane kui on euromäng välisklubiga??? hmmm....meenutab tiblasid kes soovivad eestile kõike muud kui head.
      Ma olen piisavalt palju \"läänes\" mänge näinud ja palju hullemat saasta kuulnud, aga kas see on mingi vabandus või õigustus? Ja see EI olnud üks tüüp, fännitribüünilt kostus vahepeal päris pikalt \"Neegrid platsilt koju\" pluss siis terve mängu ajal pidevad karjed \"Neeger puu otsa tagasi\" vms.

      Ma ei ole Eesti klubide vastane euromängudes see, et minu kohalik klubi arvatavasti niipea eurosarjadesse ei pääse ei tähenda, et ma teiste klubide peale kade oleks ja nii suurt klubide riivalitsemist, et \"oi oi selle klubi poolt ma küll olla ei saa\" nii väikses riigis kui Eesti võimalik pole. Aga kuna selline rõve \"neegrihuumor\" mind isiklikult solvab ei suuda ma kuidagi selliste inimestega ühte klubi toetada. Ma tean, et enamus Flora fänne on terve mõistusega, aga kahjuks on Flora maine minu jaoks ikkagi rikutud...a mida iganes. Edu.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Algselt postitas gamer

        See suur rahvusluse jama hakkab vaikselt pinda käima, hakkame taaskord Florat Eestiga võrtsustama.
        kui sa ei tunne ennast eestlasena siis saan aru et sa eesti klubide poolt ei kipu olema. kui ma ütlen et Eesti klubid eurosarjades kas see tähendab sinu jaoks ainult Florat või? kui sulle rahvusluse \"jama\" pinda käib siis miks sa üldse Eesti koondise fänn oled? koondise fännid on Eesti fännid kes on südamega EESTIS ja kui sulle see ei meeldi ja seda jamaks pead siis sorry aga mul pole rohkem midagi öelda. ja ikkagist ma ei saa aru sellest miks kurat te muudate mu lauseid? kust kurat te võtate et kui ma ütlen \"Eesti klubid\" (esiteks on see mitmuses öeldud ja teiseks pole seal ka mingi konkreetse klubi nime) siis see tähendab ainult Florat??? kas te ei loe lauseid läbi korralikult või lihtsalt norite tüli? kurat peale head mängu peab ikka keegi hakkama tuju rikkuma.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Algselt postitas Pingviins


          Ma olen piisavalt palju \"läänes\" mänge näinud ja palju hullemat saasta kuulnud, aga kas see on mingi vabandus või õigustus? Ja see EI olnud üks tüüp, fännitribüünilt kostus vahepeal päris pikalt \"Neegrid platsilt koju\" pluss siis terve mängu ajal pidevad karjed \"Neeger puu otsa tagasi\" vms.

          Ma ei ole Eesti klubide vastane euromängudes see, et minu kohalik klubi arvatavasti niipea eurosarjadesse ei pääse ei tähenda, et ma teiste klubide peale kade oleks ja nii suurt klubide riivalitsemist, et \"oi oi selle klubi poolt ma küll olla ei saa\" nii väikses riigis kui Eesti võimalik pole. Aga kuna selline rõve \"neegrihuumor\" mind isiklikult solvab ei suuda ma kuidagi selliste inimestega ühte klubi toetada. Ma tean, et enamus Flora fänne on terve mõistusega, aga kahjuks on Flora maine minu jaoks ikkagi rikutud...a mida iganes. Edu.
          see ei olnud vabandus. ja kas sa nägid kes need tüübid olid üldse kes seda karjusid? äkki need olid mingid suvalised alakad või juua täis tegelased kes olid staadionile kogemata ära eksinud (ehk siis need kes muidu staadionil ei käi)? kui sa kuuled sihukestelt tegelastelt selliseid hüüdeid siis sorry aga sa võtad asja väga valesti (ehk siis sa seostad neid Flora fännidega). ja nagu ma ütlesin mina ei kuulnu seda neegriteemat ja ma olin fännitribüünil keskosas - seega pidid nad kusagil äärel olema.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas ballack


            Algselt postitas gamer

            See suur rahvusluse jama hakkab vaikselt pinda käima, hakkame taaskord Florat Eestiga võrtsustama.
            kui sa ei tunne ennast eestlasena siis saan aru et sa eesti klubide poolt ei kipu olema. kui ma ütlen et Eesti klubid eurosarjades kas see tähendab sinu jaoks ainult Florat või? kui sulle rahvusluse \"jama\" pinda käib siis miks sa üldse Eesti koondise fänn oled? koondise fännid on Eesti fännid kes on südamega EESTIS ja kui sulle see ei meeldi ja seda jamaks pead siis sorry aga mul pole rohkem midagi öelda. ja ikkagist ma ei saa aru sellest miks kurat te muudate mu lauseid? kust kurat te võtate et kui ma ütlen \"Eesti klubid\" (esiteks on see mitmuses öeldud ja teiseks pole seal ka mingi konkreetse klubi nime) siis see tähendab ainult Florat??? kas te ei loe lauseid läbi korralikult või lihtsalt norite tüli? kurat peale head mängu peab ikka keegi hakkama tuju rikkuma.
            Südamega Eestis?
            Et Eesti koondise pooldaja olla ei pea olema mingi patrioot. Ei pea olema suur rahvuslane ja pronksõduri ees protestima.
            Mina näiteks ei arva küll et ma patrioot olen
            aga armastan Eesti jalgpalli ja loomulikult hoian kõikidel spordivõistlustel omadele kaasa. Käin kõikidel kodumängudel kah.

            Aga eile oli minu meelest üle pika aja tõeliselt ilus jalgpalliõhtu. Palju publikut ja Floralt kena mäng. 225 minutit Eurosarjas oma värav puhtana ja tundub et see kolme keskkaitsjaga ja siis madalal mängivate Reinumäe ja Sidorenkoviga on ikka hulganisti etem kui siis kui Hurt mängis.
            Aga taanlastega on ikka palju negatiivseid mälestusi. eelmist aastat meenutades näiteks.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas ballack


              Algselt postitas gamer

              See suur rahvusluse jama hakkab vaikselt pinda käima, hakkame taaskord Florat Eestiga võrtsustama.
              kui sa ei tunne ennast eestlasena siis saan aru et sa eesti klubide poolt ei kipu olema. kui ma ütlen et Eesti klubid eurosarjades kas see tähendab sinu jaoks ainult Florat või? kui sulle rahvusluse \"jama\" pinda käib siis miks sa üldse Eesti koondise fänn oled? koondise fännid on Eesti fännid kes on südamega EESTIS ja kui sulle see ei meeldi ja seda jamaks pead siis sorry aga mul pole rohkem midagi öelda. ja ikkagist ma ei saa aru sellest miks kurat te muudate mu lauseid? kust kurat te võtate et kui ma ütlen \"Eesti klubid\" (esiteks on see mitmuses öeldud ja teiseks pole seal ka mingi konkreetse klubi nime) siis see tähendab ainult Florat??? kas te ei loe lauseid läbi korralikult või lihtsalt norite tüli? kurat peale head mängu peab ikka keegi hakkama tuju rikkuma.
              Ma tunnen end küll eestlasena ja olen Eesti koondise poolt kui nood mängivad. Aga mulle käib see Flora=Eesti pinda, et ühesõnaga kui ma Florat eurosarjades ei toeta olen ma kohe Eesti mittepatrioot ja vihkan ja jälestan ka koondist?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Ballack, sa võid olla küll patriotistlik fänn, kuid see ei anna sulle veel õigust staadionil nõmetseda ja ebaeetilisi väljendeid karjuda ( usun, et ka sina oled karjunud koondise mängude ajal, Neeger platsilt koju vms). Sinu kultuurset ellusuhtumist näeme me staadionitel pidevalt - keskmine joobeaste ja jauramine. Cheers!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  gamer sa oled valesti aru saanud siiamaani - ma ütlen uuesti: eesti klubid ei tähenda ainult Florat. kus ma sul ütlesin et Eesti=Flora või midagi sarnast?

                  nii aga nüüd sina vürst.....mõtle väheke selle üle mida sa kirjutasid. kus kurat ma sul ütlesin et kui tahad koondist toetada et siis peab olema rahvuslane või pronkssõduri ees protestimas käima??? miks kurat sa selle pronkssõduri siia tood üldse? jälle kurat tullakse täiesti suva asju sisse tooma ja midagi välja mõtlema mida ma olevat öelnud või mida ma mõtlen vms. ja miks sa panid selle \"südamega eestis\" küsimärgiga? defineerime ära sõna patrioot (sorry ei leidnud eestikeelset definitsiooni) aga: patriot - One who loves, supports, and defends one\'s country. ütle nüüd uuesti kas sa oled patrioot või mitte. loe definitsioon läbi ja oma öeldu ja ütle uuesti.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas Silver


                    Ballack, sa võid olla küll patriotistlik fänn, kuid see ei anna sulle veel õigust staadionil nõmetseda ja ebaeetilisi väljendeid karjuda ( usun, et ka sina oled karjunud koondise mängude ajal, Neeger platsilt koju vms). Sinu kultuurset ellusuhtumist näeme me staadionitel pidevalt - keskmine joobeaste ja jauramine. Cheers!
                    kui aus olla siis MA POLE MITTE ÜHTEGI KORDA STAADIONIL KARJUNUD ET NEEGER KOJU! ma pole üldse neegrite kohta midagi karjunud! ja ütle mida ma nõmetsesin staadionil? mida ma sul jaurasin? kas ma ei tohtinud siis õlut juua enne mängu või? ehk siis kas ma olin staadionil nii purjus et käisin käpuli ja jäin staadionil magama ja ei saanud mängust midagi aru ja ei mäleta mängu ja sõimasin terve mängu kõiki jnejne? need 2-3 korda kui ma saatsin kohtuniku kuradile (täpselt see sõna ainult et soome keeles) siis need olid ka õigustatult kui ta väga sitasti vilistas. lisaks kui sa pead jauramiseks teistega rääkimist siis ma küsin kas ma ei tohi sõpradega staadionil üldse rääkida või? sõpradega ma võin rääkida mida iganes ja seda ei keela mitte keegi ja sõpradega rääkimine ei ole jauramine. ja üldse so fucking what? kui ei meeldi siis olge kurat teisel tribüünil......terve staadion tühje kohti täis ja valik missugune.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      off topic teemal neeger(teemaks siin siiski fcflora)

                      karjusin mitu korda neeger sest mida sa ikka hüüad neile kui nimesid ei tea...samas hüüan ka naised platsilt koju kui simuleeritakse...seda ka siis vist ei tohiks hüüda...naisterahvaste solvamine,ega see neile ei meeldi kuid lepivad..siiani on leppinud...

                      mustanahalisi on eluaeg eestis neegriteks,mulattideks,murjamiteks kutsutud tegid seda me esivanemad ja teevad ka järeltulijad..minu arust ilus sõna kusjuures..

                      samamoodi nagi aasias elavad inimesed asiaadid või kõnekeeles kilid jne jne.

                      peale igakordset neegri sõna ütlemist tegin märkuse et ka et olen poliitiliselt ebakorrektne...


                      väga vabandan kui kedagi solvab sõna neeger ja pidi seda sõna kuulma(mis nagu juba eespool öeldud on kena sõna)

                      olen palju hullemaid sõnu kuulnud


                      rohkem ma sel teemal sõna ei võta.

                      ahjaa puu otsa ma neid ei saatnud platsilt ära küll ja jään ka seda edaspidi tegema

                      peace
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Eile oli täitsa ok mäng. Hüüded nagu \"Tõmba see piparkoogimehike maha\" ainult lõbustasid mängu. Aga tegelikult oli surve teise poolaja algul väga hea, aga peale väravavahi punast olid vist ka flora mängijatel juba mahlad väljas, sest midagi väga ohtlikku ei tekkinud. Järgmisel korral tuleks pall rohkem ikka raamide vahele taguda. Aga Taanis 1-0 või 1-1 ja ongi korras.
                        Antz (FCF)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          kusjuures miks on see sõna neeger ebakorrektne kui see on eestikeelselt õige ja (vist) ka ainuke sõna kuidas neid kutsuda. mäletan et gümnaasiumi päevil oli mingi teema ka selle kohta ja õpetaja tegi selgeks et neeger ei ole halvustav sõna vähemalt eesti keeles. must inimene jne on hoopis halvustavad kuna must inimene tähendavat pätte ja pahatahtlikke inimesi. ärge ainult mind hakake sõimama selle teksti kirjutamise pärast vaid minu endist eesti keele õpetajat

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas ballack


                            kusjuures miks on see sõna neeger ebakorrektne kui see on eestikeelselt õige ja (vist) ka ainuke sõna kuidas neid kutsuda. mäletan et gümnaasiumi päevil oli mingi teema ka selle kohta ja õpetaja tegi selgeks et neeger ei ole halvustav sõna vähemalt eesti keeles. must inimene jne on hoopis halvustavad kuna must inimene tähendavat pätte ja pahatahtlikke inimesi. ärge ainult mind hakake sõimama selle teksti kirjutamise pärast vaid minu endist eesti keele õpetajat
                            Miks sulle mustad inimesed ei meeldi, pihuvillem?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              ükskõik millest jutt käib jõutakse lõpuks ikka välja muulaste ja teisest rassist inimeste juurde..
                              MIS KURAT TEIL VIGA ON???

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                darren - kus ma olen öelnud et mulle neegrid ei meeldi? ja miks pihuvillemiks sõimad?
                                runno - teema läks muulastele sellepärast et üks härra (pingviins) mainis et talle ei meeldi üks lause ja talle ei meeldi teine lause jne. ja selle et neeger ei ole halvustav eestis panin ma just selleks et ta (pingviins) teaks seda.....lihtne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X