320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas ballack


    kusjuures miks on see sõna neeger ebakorrektne kui see on eestikeelselt õige ja (vist) ka ainuke sõna kuidas neid kutsuda. mäletan et gümnaasiumi päevil oli mingi teema ka selle kohta ja õpetaja tegi selgeks et neeger ei ole halvustav sõna vähemalt eesti keeles. must inimene jne on hoopis halvustavad kuna must inimene tähendavat pätte ja pahatahtlikke inimesi. ärge ainult mind hakake sõimama selle teksti kirjutamise pärast vaid minu endist eesti keele õpetajat
    Tundub, et sa oled mingi eriti tihke vend. Asi pole selles, kas sa kasutad sõna neeger, murjam, mustanahaline...asi on selles, et milleks üldse sellisele teisejärgulisele asjale nagu nahavärv tähelepanu peab pöörama? Kas see on ainuke asi mille järgi sa inimesi liigitad? Kui valge mängija sulle kuidagi ette jääb siis sa ei karju ju, et \"valged platsilt koju!\".

    Ma olin mängul kahe sõbraga, oleks tulnud ka kolmas, aga ta ei saanud tulla, põhjused ebaolulised. Kui ta oleks kaasa tulnud, oleks ma arvatavasti häbisse surnud, sest OH ISSAND KÜLL! ta ei ole 100% valge. Okei, viimane kord kui ma teid torgin, aga ma lihtsalt pean seda küsima. Oli mingi jutt, et Florasse võivad tulla Aafriklased, kui see juhtuks, kas siis härra Rauno saadaks ikka neegreid platsilt koju?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas rauno


      off topic teemal neeger(teemaks siin siiski fcflora)

      karjusin mitu korda neeger sest mida sa ikka hüüad neile kui nimesid ei tea...samas hüüan ka naised platsilt koju kui simuleeritakse...seda ka siis vist ei tohiks hüüda...naisterahvaste solvamine,ega see neile ei meeldi kuid lepivad..siiani on leppinud...

      mustanahalisi on eluaeg eestis neegriteks,mulattideks,murjamiteks kutsutud tegid seda me esivanemad ja teevad ka järeltulijad..minu arust ilus sõna kusjuures..

      samamoodi nagi aasias elavad inimesed asiaadid või kõnekeeles kilid jne jne.

      peale igakordset neegri sõna ütlemist tegin märkuse et ka et olen poliitiliselt ebakorrektne...


      väga vabandan kui kedagi solvab sõna neeger ja pidi seda sõna kuulma(mis nagu juba eespool öeldud on kena sõna)

      olen palju hullemaid sõnu kuulnud


      rohkem ma sel teemal sõna ei võta.

      ahjaa puu otsa ma neid ei saatnud platsilt ära küll ja jään ka seda edaspidi tegema

      peace

      ukspuha mis rassismile ohutav tegevus staadionil on keelatud ja klubi voib trahvi saada UEFAlt selle eest. piisab naidetest ehk Hispaania liigas.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        lorenzo postitus sobib ideaalsest selle rassismi teema lõpetuseks..
        Aitäh!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Taaskord on tõstatatud siin, siia mitte kuuluv probleem. Kui tahate neil solvangutest pungil või muudest rassistlikutest teemadest rääkida, siis valige selleks sobivam koht. Antud teemat võiks siiski hoida puhtana igasugu cräpist. Flora toetajate suust ei ole miskit sellist kuulnud, nagu te mainite, küll aga kuulsin miskit solvavamat esimesel poolajal Brondby fänni suust. Mida kuulsin, selle jätan kas esialgu enda teada või tehke uus teema ja paigutage ka vastavasse kohta.
          ---------

          Aga mängust.
          Se on juba viimaste päevade jooksul teine super ilus mäng Flora esituses, nii tugeva vastase vastu, sellist mängu me lemmikutelt näha on midagi vapustavat.
          Teisel poolajal pandi eriti korralik surve taanlastele peale ja mängu jälgimine oli lausa lust. Mingil hetkel tuli Õhtulehe fotograaf Kalev Lilleorg mu juurde ja ütles, et mäng on kohe ilusaks või põnevamaks muutunud viimase 5e minutiga.
          Minu foto valiku leiate aga vana koha pealt, aadress peaks juba pähe hakkama kuluma.
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            käisin ka staadionil mängu vaatamas, mäng oli hea.
            siis keegi peale reinumäe halba söötu hüüdis: \"ott on loll, mine koju\"

            tilk tõrva meepotis, ilmselgelt vihjati siis eesti ühele võimsamale metsloomale - pruunkarule. Ei mõista ma eestlasi, mitte kohe ei mõista. Euroopa staadionite kasutatakse loomadest rääkides aupaklikult õigeid liiginimesid, ei käänata alavääristavalt reinuvaderiks või karuotiks.

            Hea et mu vana sõber fred jüssi kaasa ei tulnud staadionile, oleksin häbi pärast ära surnud.

            Nutumaik suus sai koju mindud.
            Jalgpallihaigla Liige

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas jots


              käisin ka staadionil mängu vaatamas, mäng oli hea.
              siis keegi peale reinumäe halba söötu hüüdis: \"ott on loll, mine koju\"

              tilk tõrva meepotis, ilmselgelt vihjati siis eesti ühele võimsamale metsloomale - pruunkarule. Ei mõista ma eestlasi, mitte kohe ei mõista. Euroopa staadionite kasutatakse loomadest rääkides aupaklikult õigeid liiginimesid, ei käänata alavääristavalt reinuvaderiks või karuotiks.

              Hea et mu vana sõber fred jüssi kaasa ei tulnud staadionile, oleksin häbi pärast ära surnud.

              Nutumaik suus sai koju mindud.
              Don\'t quit your day job
              Okei, mida iganes, teemasse tagasi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                teemasse tagasi on see, et tavaliselt ma ütlen mängija iseloomustamise kohta loll, debiilik, amatöör, idioot .. ehk siis täiesti normaalne taustmüra staadionil.

                Kui ma ütlen väljakul mängiva neegri kohta loll, debiilik, amatöör, idioot siis ma olen .. ikkagi rassist.

                Tuleb meelde juhtum soomest, seisin õhtul mcdonaldsi sabas. Saba oli nii pikk, et ulatus uksest välja ja rahvast lasti sisse jaokaupa. Väljaspool ust oli ca 30 inimest. Saabus pesakond neegreid (ma võiks siin kasutada ka sõna värdjad aga rassist olen ma nii või naa eksole), läksid kõige ette ja nad lasti ilma järjekorrata sisse, üks purjakil soomlane jõudis küsida - minnen meno - kui hunnik ülejäänuid inimesi talle peaaegu kätega kallale tormas ja rassistiks sõimas.

                Peale vahejuhtumi lõppu seisis punastava näoga noormees ja 29 ülejäänud inimest õnneliku näoga rivis vaguralt edasi, süda paitamas teadmine, et jälle on maailm päästetud ja näidatud maailmale ja ennekõike iseendale kui tolerantsed ikkagi ollakse (idioodid mugisid sees samal ajal hamburgerit ja friikartuleid süüa)
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Algselt postitas jots
                  teemasse tagasi on see, et tavaliselt ma ütlen mängija iseloomustamise kohta loll, debiilik, amatöör, idioot .. ehk siis täiesti normaalne taustmüra staadionil. Kui ma ütlen väljakul mängiva neegri kohta loll, debiilik, amatöör, idioot siis ma olen .. ikkagi rassist.
                  On küllaltki oluline vahe, kas sa ütled neegrile loll või hoopiski loll neeger. Reinumäele pole sa arvatavasti kunagi karjunud: loll kahvanägu.

                  Kui sa sellest vahest muidugi aru ei saa, pole arutelul mõtet.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    see oligi see Brondby keda ma kartsin või??? kurat küll, meie poisid tegid super ilusa mängu, kuid oleks ühe värava ära löönud oleks nata kindlam tunne sees. Nende fännid olid samaväärsed klubile, nad tulid lihtsalt tallinna istuma ma ikka arvasin et tulevad ilge kahurväega, kuid õnneks mitte. Niisiis Kopenhaagenisse on paar vaba kohta veel, kes ees, see mees! aaa, ja tänud kõigile kes end staadionile vedasid, super atmosfäär! panime ka küljetribüüni karjuma!!! ma armastan enda uut SUURT trummi, tänan senile kes selle antslast ära tõi. Kuigi seda hundust koplini jalgsi tassida oli suur piin. Kopenhaagen saab meie omaks!!!!

                    SUPER FLORA, SUPER FLORA HEI-HEI-HEI!!!
                    Pilt kus trumm on?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Se asi kisub siin juba liiale, ma ei ole juba aastaid siin foorumis keegi oluline tegelane moderaatori näol, kes peaks asja korras hoidma jne... Kuid mul on juba rohkem kui siiber te vaidlustest siin neil teemadel. Leitsin foorumi sügavustest alamteema rassism, kuhu oleks targem teil edasi kolida. Sest siinne koht on ikkagi Florale pühendatud, kõik muud sõimud jne... asjad tuleks siit aga ära koristada. Head päeva jätku...
                      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                      http://runplus.wordpress.com

                      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Kuna jah siinne teema on selle mõttetu juraga ära saastatud, siis ei leiagi siit kohe vajalikku informatsiooni. Enne mängu räägiti, et Brondby fännid karjuvad isegi võõrsil Flora fännid üle. Kuis siis eile \"jõudude\" vahekord jäi. Palju neid taanlasi üldse seal statkal oli nii silma järgi hinnatavalt.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Algselt postitas ballack




                          nii aga nüüd sina vürst.....mõtle väheke selle üle mida sa kirjutasid. kus kurat ma sul ütlesin et kui tahad koondist toetada et siis peab olema rahvuslane või pronkssõduri ees protestimas käima??? miks kurat sa selle pronkssõduri siia tood üldse? jälle kurat tullakse täiesti suva asju sisse tooma ja midagi välja mõtlema mida ma olevat öelnud või mida ma mõtlen vms. ja miks sa panid selle \"südamega eestis\" küsimärgiga? defineerime ära sõna patrioot (sorry ei leidnud eestikeelset definitsiooni) aga: patriot - One who loves, supports, and defends one\'s country. ütle nüüd uuesti kas sa oled patrioot või mitte. loe definitsioon läbi ja oma öeldu ja ütle uuesti.
                          Ütlen
                          Ei ole patrioot ma miskit. Ma ei armasta Eesti riiki enam kui Soomet või Saksamaad.(mitte ka vähem) Nojah kodu ta on ja ei taha kuhugile mujale minna kah, aga see selleks.

                          rahvuslane ja pronkssõdur oli selge liialdus jah, aga teemasse kaudselt läks ta sellegipoolest.
                          aga mõte ikkagi oli selles et ei pea olema tingimata Eesti patrioot et olla jalgpallifänn ja toetada eestlasi. Koos staadionil vutti vaadates ei toeta vähemasti mina mitte Eestit kui riiki, vaid Eesti jalgpalli ja omasid kutte murul.


                          Ja ega see eilne olnud esmakordne(kuigi mina seda ise jah eile ei kuulnud), kus Lilleküla staadionil kõlavad rassistlikud hüüded.

                          Ja taanlasi oli cirka 50. Tegid häält kah aga mitte ülemäära. Meie omad kõlasid ikka selgelt üle. vahepeal oli miskit vaiksel sealt Taani sektorist kuulda.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Taanlasi silma järgi vast 50 oli ja kuulda neid kohe kuidagi polnud.

                            Nagu siin juba eelpool mainiti oli emotsioon võimas ning ka küljetribüün tegi häält!
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas Wuppi
                              Sest siinne koht on ikkagi Florale pühendatud, kõik muud sõimud jne... asjad tuleks siit aga ära koristada. Head päeva jätku...
                              Kõik see siin on otseselt seotud Floraga, sest see toimus Flora mängul. Ehk aruteluks täiesti õige koht.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                kuidas muidu novikov mängis hästi? vunk on see hooaeg hästi mängind, teda tahas ehk isegi koondises näha reinumäe asemel. vunk koondisse

                                ahjaa keegi võiks pohlakult küsida et miks novikovi tagasi tõid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X