320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas Bobik


    Huvitav ikka, et kui foorumis saaks kedagi maha lüüa, siis oleks 30 inimest juba surnud. Aga kui flora fänn ja tammeka fänn turvadega poolajal rääkimas käisid, siis oli florakal suu lukus ja kui pauk käis oli ta puu otsas. Ei suutnud kuidagi tunnistada, et kedagi solvanud oli. Siin aga lubatakse kirstud ette tellida.

    Tartus on mängul enamikel juhtudel kõige rohkem publikut, aga see publik vaatab mängu vaikselt ja ei sega teisi oma kohalolekuga. Jah, nagu tennisepublik enamasti. Ja see on tartlaste omapära ehk. trummid ja muu karnevalimaterjal pole populaarne, seetõttu vaadataksegi igasuguseid kaugelt kohale sõitnud lärmajaid veidra pilguga ja öeldakse vahel mõni sõnagi selle peale. Mis siin imestada on, kui aastas käib üks kord flora fänn ja ükskord kure fänn mängul trummi põristamas, muidugi häirib see paljusid, kuna siin pole see kombeks. Ja paljud Tammeka mängude pealtvaatajatest pole koondise mängul kunagi käinudki ja nende ainus jalgpallielamus pärinebki ehk Tartust. Seetõttu on mõistetav selline konflikt.

    Isiklikult ma ei mõista, mis erivärdjalik fännikultuur see on, kus peab lihtsalt lärmi tegema nagu segane ja laulma fänniloosungeid, mida kasutavad tugevalt põhikooli koolidevaheliste pallimängude kaasaelajad a\'la \"flora suru tammeka vastu muru.\" Ei saa kuidagi rääkida mingisugusest arengust, kui laulud on igavad ja neis puudub sõnum. Solvaku siis läbi mõnusa huumoriprisma vastaseid, aga põhimõtteliselt olid need eilsed lood ja sõnad maitselagedad. Eks koondiselgi on sama lugu ja ei laulagi neid kaasa.

    Trummiga tundub küll selline lugu olevat, et keegi kunagi mingil koondise mängul vedas trummi kaasa. Foorumis leiti, et see on jõle lahe. Trumm teeb ju jubedat müra. Ja siis mõni tegelane veabki oma kogukat sõpra kaasas, kuna see on mõnede arvates jube lahe, teeb müra! Ei pane seda üldse pahaks, koondise mängul ongi tore, kui katel (A LE Coq) keeb ja kisa on meeletu. Aga siin Tartus ei tehta nii(va TÜ-Õlu mängul) ja seetõttu siin trummimehi hästi vastu ei võetagi. See on Tammeka fännide kodu ju.
    mitte ükski fänn ei hakka muutma ennast sellepärast et teisele fännile mingi asi ei meeldi. kritiseerida oskad küll siin laulude üle aga midagi paremat sa küll välja pole mõelnud. sa räägid siin et magedad jnejne et peaks mingeid vaimukaid asju välja laskma....kui sellele mõtlema hakata (vaimukusi välja mõelda) siis millal sa mängu jälgid? kas sa ei ole siiani aru saanud et mida rohkem toetatakse seda parem on oma meeskonnal mängida ja annab \"lisajõudu neile\"? sa räägid et peaks vaimukaid asju karjuma aga ma millegipärast ei kuulnud seda mitte kusagilt.....siit tuleb järeldus et kõik ei ole meil Baskinid. ära mitte räägigi et fännikultuur ei arene kui sa ei teegi midagi selle jaoks.....ainult kritiseerimine ei arenda seda....parem mõtle siis uusi laule välja (mida kõik ka õpiksid). ja trumm on väga hea asi mängudel....mida värvikam kogu asi on seda parem. trumm on takti löömiseks ja sinu loogika põhjal võiks üldse igasugu pillid minema visata ja ainult laulu lasta raadiotes....hmm aga mida siis träna ja trummibassi kuulajad teevad? meid ei huvita see et meid vaadatakse viltu kuna meil on trumm kaasas (mida me ka mängime) ja me teeme häält......lihtsalt teil on 2 varianti 1) jätate mängule tulemata kus on sellised fännid 2) lepite sellega. kui sa räägid et peab lärmi tegema siis mida sa selle all mõtled? me laulame ja taome trummi taktiks. kui sa tahad teada mis lärmi tegemine tähendab siis mine vaata korvpalli ja tunned kuidas sul pea lõhub mitu päeva pärast veel tänu pininapasunatele mida nad ainult puhuda oskavad.....vene liigat võid ka vaadata seal ka ainult pasundavad oma pininapasunatega.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas Bobik



      Aga siin Tartus ei tehta nii(va TÜ-Õlu mängul) ja seetõttu siin trummimehi hästi vastu ei võetagi. See on Tammeka fännide kodu ju.
      Sellepärast vist tulevadki mõned Tammeka fännid võõrale õuele pasunat puhuma ja trummi mängima kuna kodus ei lubata.:P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Algselt postitas Noonik


        Algselt postitas Bobik



        Aga siin Tartus ei tehta nii(va TÜ-Õlu mängul) ja seetõttu siin trummimehi hästi vastu ei võetagi. See on Tammeka fännide kodu ju.
        Sellepärast vist tulevadki mõned Tammeka fännid võõrale õuele pasunat puhuma ja trummi mängima kuna kodus ei lubata.:P
        noonik see oli parim lause täna....väga hästi öeldud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Algselt postitas eestimees


          kas Jevgeni Novikul on võimalus ka Eesti koondisse pääseda millagil? pole teda ise näind see hooaeg veel mängimas
          Väga hea oli eile. Hoidis kenasit palli ja ka tegi draamat kui vastane teda natuke tagant ründas. Tamme stata vb pole ka nii hea, et tema kasulikkus nii väga silma piastaks, kuid näha oli et klassi on.

          Nii mängust nüüd. Tuleb tõdeda, et Tammeka mängis kenasti ja eriti aktiivseks läksid nad peale viigiväravat, kuid Flora võttis lõpuks ikka jõuga ära selle mis neile ka kuulub.

          Tartlaste poolelt võiks vast esile tõsta Jürgensoni ja Meeritsat.
          Florakad mängisid jälle natuke laisalt. EI pingutatud täiel määral.

          Fännimäng oli tore.
          Aga krt Tartus on robustsed vennad. Ühel korral pidin ühe suure salto ka tegema, kuid mind järjekordselt maha niideti. KOhtunik Kristi vile vaikis

          Fännidest.
          Nüüd vist jõutakse sellele seisukohale, et on ka Jalgpallis vaja vastasfännid ühte tribüüni nurka paigutada, et tulevikus sellised juhtumeid ei esineks.

          Näeme kolmapäeval Arenal.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas Bobik


            Huvitav ikka, et kui foorumis saaks kedagi maha lüüa, siis oleks 30 inimest juba surnud. Aga kui flora fänn ja tammeka fänn turvadega poolajal rääkimas käisid, siis oli florakal suu lukus ja kui pauk käis oli ta puu otsas. Ei suutnud kuidagi tunnistada, et kedagi solvanud oli. Siin aga lubatakse kirstud ette tellida.

            Tartus on mängul enamikel juhtudel kõige rohkem publikut, aga see publik vaatab mängu vaikselt ja ei sega teisi oma kohalolekuga. Jah, nagu tennisepublik enamasti. Ja see on tartlaste omapära ehk. trummid ja muu karneva........................................... .
            Päris omapärane vaatenurk, peaks mainima.
            Kunagi oli ka Postimehes 1 sell, kes sarnast fännikultuuri propageerida üritas.

            Päris hirmus mõelda, kui sa Rocki kodumängule satuksid. Või juhtuks sinna sattuma mõni teine Tartust pärit jalgpallifänn.
            Edu igal juhul

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Mina ei propageeri mitte kui midagi. Ma püüdsin anda omapoolse hinnangu Tammeka mängude pealtvaatajate harjumuste kohta. Kahju, et inimesed tõlgendavad neid sõnu nii, et oleks ikka hea ära panna. Kaasa mõelda, miks on nii ja mismoodi võiks olla, on vist palju raskem.

              Rocki mängudel olen käinud. Täiesti normaalne õhkkond.

              P.S. minul pole neid laule üldse vaja. Kui ma Baskin olla ei oska, ei püüa ma ka Onu Bella olla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                ma ei tea, on see info kellelegi vajalik või mitte,aga kui teist keegi kavatseb minna flora mängule kpenhagenisse, siis ööbida saab sellises kohas http://www.danhostel.dk/VisNyhed.asp?lan=uk&ID=722

                asub kesklinnas ja voodikoht maksab 150 DKK. johtusin sealt ükspäev mööda jalutama, paistis viisaka väljanägemisega

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  bobik selles asi ongi et sinul küll ei ole vaja laule aga mängijatel on vaja.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Pilte ka kuskil netis üleval? Diana?
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Algselt postitas Evu


                      Pilte ka kuskil netis üleval? Diana?
                      Nonii, pildid on siin.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Mul jooksevad Brondby-Flora mängu videod peale 2 sekundit kokku, oskab keegi aidata ?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          viimasel pildil kükitav onkel pole mitte muhe tegelane vaid õüks suuremaaid lupardeid ja tolguseid keda ma olen Tamme statal näinud. Tihti auru all ja debiilsusi lõugamas, aga eks ta mentaliteedilt florkatega sobis siis.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas malagar


                            viimasel pildil kükitav onkel pole mitte muhe tegelane vaid õüks suuremaaid lupardeid ja tolguseid keda ma olen Tamme statal näinud. Tihti auru all ja debiilsusi lõugamas, aga eks ta mentaliteedilt florkatega sobis siis.
                            Njaa...Tartu inimesed teavad, et tegu on Genaga ja see purjus tädi oli üks tema kaaslasi . Mõned aastad tagasi oli Gena isegi kohtunik alamates liigades....ainult punased kaardid välkusid, hull vend rsk .....
                            MU FCUK

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Nägin täna Tallinnas ühte Tammeka fänni.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas Diana


                                Algselt postitas malagar


                                Tihti auru all ja debiilsusi lõugamas, aga eks ta mentaliteedilt florkatega sobis siis.
                                Lõpetaks nüüd palun selle Flora fännide kallal nokkimise ja üldistamise? Kõik on juba nagunii mõistnud, et viimase kahe võõrsilmänguga on meie maine kolisedes porisse lennanud, aga mis siis teha, kui osad meie hulgast ei ole aru saanud, et kaasaelamine ei peaks tulema alkoholist, vaid südamest. Kõige hullem, et teil on mõnes mõttes õigus. Mina mõistan hukka sellise vastasfännide mõnitamise ja räuskamise. Ja ma tõesti ei taha, et minu ja teiste mitteräuskavate Flora fännide puhul (keda on palju) räägitakse mingist \"Flora fännide mentaliteedist\" või muust sellisest. Üldistamiseks nimetan ma seda. Olete näinud mind EALESKI Flora mängul purjus? Räuskamas, mõnitamas vastasfänne?
                                Kas sa Diana juba 1x aru ei saa, et ükskõik mis me teeme või ütleme leidub ikka inimesi kes arvustama hakkavad. Viimane näide sellest, et sulle tundus see tegelane muhe. Minule ei tundunud ta muhe, samuti ta asotsiaalist kaaslane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X