320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    http://s9.photobucket.com/albums/a77/FCFlora4ever/Tammeka-Flora/?action=view&current=IMG_F7591.jpg&refPage =&imgAnch=imgAnch13

    Platsil tobi tõmmata...aiaiai
    ühel kutil on jalge vahel väike auk kah õmble kinni


    /moraalijünger Daywalker
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas daywalker


      http://s9.photobucket.com/albums/a77/FCFlora4ever/Tammeka-Flora/?action=view&current=IMG_F7591.jpg&refPage =&imgAnch=imgAnch13

      Platsil tobi tõmmata...aiaiai
      ühel kutil on jalge vahel väike auk kah õmble kinni


      /moraalijünger Daywalker
      ja mis sa teise kuti jalgade vahele vahid?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Algselt postitas Diana
        räägitakse mingist \"Flora fännide mentaliteedist\" või muust sellisest. Üldistamiseks nimetan ma seda. Olete näinud mind EALESKI Flora mängul purjus? Räuskamas, mõnitamas vastasfänne?
        no sina oled ju kõigest wannabe-fänn

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Algselt postitas Sen


          Algselt postitas daywalker


          http://s9.photobucket.com/albums/a77/FCFlora4ever/Tammeka-Flora/?action=view&current=IMG_F7591.jpg&refPage =&imgAnch=imgAnch13

          Platsil tobi tõmmata...aiaiai
          ühel kutil on jalge vahel väike auk kah õmble kinni


          /moraalijünger Daywalker
          ja mis sa teise kuti jalgade vahele vahid?
          See erutab mind
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas dannar


            Algselt postitas Diana
            räägitakse mingist \"Flora fännide mentaliteedist\" või muust sellisest. Üldistamiseks nimetan ma seda. Olete näinud mind EALESKI Flora mängul purjus? Räuskamas, mõnitamas vastasfänne?
            no sina oled ju kõigest wannabe-fänn
            OIOI. Tahaks näha nüüd mis Diana vastu paneb.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Kaua see yksteise mõnitamine siin veel kestab? Foorumi vahendusel yxteisele peksa andmine näitab ainult inimese vaimset piiratust. Kas ajud on juba nii ära joodud. Kui nii, siis kyll väga kurb. Kui nii kõva tahtmine oli rusikatega asjad selgex teha,siis olex seda võinud ju ka staadionil teha mitte hakkata siin midagi tõestama. Alkoholi olid tarbinud mõlema meeskonna poolehoidjad, aga tyli provotseerisid siiski Florakad. Ei tahagi ju öelda,et kõik teie hulgast olid purjus, kuid mõned siiski ja ylejäänud olex võinud neid siiski korrale kutsuda ja tuletada meelde fännieetikat. Kes seda ei mäleta,võib mälu värskendada jalgpallihaigla kodukal. Ma tõesti loodan,et ei sattu selliste purjus fännidega kolmapäeval koondise mängul kõrvuti tribyynile. Keegi siis arvas, et koondise mängul võib juhtuda selline asi,et tuntaxe ära mingi teise eesti klubi fänn ja võib jälle ytlemisex minna. Ma ei imestax sellise asja yle. Ma ei tea, kes on Flora fännklubi eesotsas,kuid ta võix siiski teistele selgex teha,mis on synnis ja mis mitte. Laulud on teil toredad ja see,et kõik,vihmast hoolimata kaasa laulavad,super. Kui polex olnud seda joomist,tribyynil suitsetamist ja muidu vastasfännide mõnitamist,olex teist jäänud väga hea mulje. Pole halba ilma heata. Ka Tulevikul on omad kindlad fännid,kes käivad omasid ka igal pool toetamas, nad kyll ei tee seda lärmakalt,kuid samas nad ka ei joo,ei suitseta ja aktsepteerivad ka vastaspoolt.Nendega saab normaalselt suhelda ja olenevalt mängu lõpptulemusest ka hiljem täiesti vabalt suhelda.Kahjux ei saa seda aga mõningate Florakate kohta öelda,kes juba enne mängu ylbelt julgevad ennustada,et võidavad 5-0 ja Tammeka on mõtetu sats jne jne. Kindlasti tulen Tammeka mängu ka Lillekylla vaatama ja see kas ma yldse elan kuidagi kaasa,on minu oma asi ja ei tohix kellegisse puutuda. Edu kõigile ja toetage ikka omasid,aga ärge unustage,et ka vastasmeeskonnal on poolehoidjad ja suhtuge ka neisse sallivalt. Homme kõik Eestit toetama!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                SUPER LEEDS!
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Algselt postitas dannar


                  Algselt postitas Diana
                  räägitakse mingist \"Flora fännide mentaliteedist\" või muust sellisest. Üldistamiseks nimetan ma seda. Olete näinud mind EALESKI Flora mängul purjus? Räuskamas, mõnitamas vastasfänne?
                  no sina oled ju kõigest wannabe-fänn
                  Muidugi. Tervitusi Neevitserile . Aga see on talle andeks antud, nelja kuu tagune asi ikkagi.

                  Vabandust off-topicu pärast.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Räägiks nüüd Kopenhaageni reisist. Florast saime kinnituse, et 20 mängupiletit on meile tasuta.
                    Neljapäeval pean ära ütlema kas sõit toimub või mitte. Sõit toimub kui saame kokku 15 inimest. Homseks tahaks teada kes on kindlad tulijad ja samas hakkaks ka raha koguma.
                    MTÜ FÄNNKLUBI VIIES SEKTOR
                    a/a 221031722084
                    Sõidu hind 1800.-krooni.

                    23.august kell 07.30 väljub buss Rävala parklast
                    10.00 - 19.15 Paldiski – Kappelskär (tekipilet)
                    ööbimine kämpingus

                    24.august 20.45 Bröndby IF – FC Flora mäng Bröndby staadionil
                    ööbimine kämpingus

                    25.august kell 21.00 – 08.00 Kappelskär – Paldiski (kajut)
                    26.august kell 10.00 oleme Tallinnas


                    Lisainfo tel. 58344606

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      seku meiega saad sa normaalselt rääkida kui sa ei ole meie ees sellise näo ja käitumisega et kohe tahad meile peksa anda ja ei sõima meid. ennustada võivad kõik ja see ei ole mitte kellegi poolt keelatud (okei ma ei tea millist ennustust sa silmas pidasid praegu). mind see absoluutselt ei huvita kas sa elad häälekalt kaasa oma klubile või mitte. mina niisama kedagi perse ei saada....ikka asja eest.....kui sa tuled mind sõimama siis saadan sinu ka perse aga kuna sa ei ole seda teinud siis ei saada (tegelt kuna ma ei tea kes sa reaalses elus oled siis ei tea kas ja mida sa mulle öelnud oled).

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Algselt postitas ballack


                        seku meiega saad sa normaalselt rääkida kui sa ei ole meie ees sellise näo ja käitumisega et kohe tahad meile peksa anda ja ei sõima meid. ennustada võivad kõik ja see ei ole mitte kellegi poolt keelatud (okei ma ei tea millist ennustust sa silmas pidasid praegu). mind see absoluutselt ei huvita kas sa elad häälekalt kaasa oma klubile või mitte. mina niisama kedagi perse ei saada....ikka asja eest.....kui sa tuled mind sõimama siis saadan sinu ka perse aga kuna sa ei ole seda teinud siis ei saada (tegelt kuna ma ei tea kes sa reaalses elus oled siis ei tea kas ja mida sa mulle öelnud oled).
                        .. ma siin vaatan ja loen juba kauemat aega et sina ballack oled vist üks väga kõva mees kohe...
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Algselt postitas jansa


                          Algselt postitas ballack


                          seku meiega saad sa normaalselt rääkida kui sa ei ole meie ees sellise näo ja käitumisega et kohe tahad meile peksa anda ja ei sõima meid. ennustada võivad kõik ja see ei ole mitte kellegi poolt keelatud (okei ma ei tea millist ennustust sa silmas pidasid praegu). mind see absoluutselt ei huvita kas sa elad häälekalt kaasa oma klubile või mitte. mina niisama kedagi perse ei saada....ikka asja eest.....kui sa tuled mind sõimama siis saadan sinu ka perse aga kuna sa ei ole seda teinud siis ei saada (tegelt kuna ma ei tea kes sa reaalses elus oled siis ei tea kas ja mida sa mulle öelnud oled).
                          .. ma siin vaatan ja loen juba kauemat aega et sina ballack oled vist üks väga kõva mees kohe...
                          miks? kuidas koer külale nii küla koerale

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas jansa
                            .. ma siin vaatan ja loen juba kauemat aega et sina ballack oled vist üks väga kõva mees kohe...
                            ma jällegi ootaks huviga kuidas Sen Pärnusse tulles mulle näkku \"provintsivärdjas\" ütleks. nagu ta siin Tlnast väljaspool elavaid vutifänne tituleerinud on.



                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas SundanceKid


                              Algselt postitas jansa
                              .. ma siin vaatan ja loen juba kauemat aega et sina ballack oled vist üks väga kõva mees kohe...
                              ma jällegi ootaks huviga kuidas Sen Pärnusse tulles mulle näkku \"provintsivärdjas\" ütleks. nagu ta siin Tlnast väljaspool elavaid vutifänne tituleerinud on.
                              No kuule, Pärnu fännidega saan ma alati väga hästi läbi ja pole seal ka kunagi probleeme olnud. Ainult Tartus on alati millegipärast jamad.
                              Ja see ütlus oli teatud tegelastele. Teiste ees vabandan, kes valesti aru said.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                okeij

                                Kommentaar

                                Working...
                                X