320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    kotter ja matused,
    kotter ja matused
    kotter, kotter matused!!!
    DEBIIILIK KOTTER!!!!!!!!!!!!!!!
    Sen, võta seda kui esimest ja viimast hoiatust - sellised kommentaarid on Soccerneti foorumis lubamatud.
    Kui kommentaari algust võib veel serveerida laulujupina, siis viimane rida on selgelt solvav ning selline avaldus ei austa kindlasti ka avaldajat.


    P.S. Tahtmata laskuda vaidlusse, Kotter on küll viimane, keda saab Hurda punases süüdistada.
    Algselt postitas tank
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Oll Vaata postitust
      Sen, võta seda kui esimest ja viimast hoiatust - sellised kommentaarid on Soccerneti foorumis lubamatud.
      Kui kommentaari algust võib veel serveerida laulujupina, siis viimane rida on selgelt solvav ning selline avaldus ei austa kindlasti ka avaldajat.


      P.S. Tahtmata laskuda vaidlusse, Kotter on küll viimane, keda saab Hurda punases süüdistada.
      äärmiselt rumal?
      pede?
      või värdjas? (loe Pilt-i kommentaari)

      Kommentaar


        Kuule Sen, ole hea ja mine käi natuke koolis, loe natuke harivaid raamatuid, suhtle natuke haritud inimestega ja lõpuks kasva suureks. Oh sind ja teisi sealt flora noorte fännklubist. Lapsed olete, lisaks joote ennast täis, ja siis tulebki selline haige mulin sealt välja.

        Üldiselt ei ole politsei ülemkomissaril just raske sind välja peilida ja sinule nn delfi-laimu eest süüdistust esitada..

        mine õpi pisut jalgpallireegleid ja vaata jalgpalli rohkem sisulise pilgu kui meeleheitel fänni pilgu läbi, ning saa rohkem aru mängust enesest ja siis saad ka ehk aru et kohtunikud ei teinud eile midagi valesti. Lihtsalt fikseerisid väljakul toimunu ja see kajastub ka statistikas..

        Kommentaar


          Karuott ole kuss ja ära ülba...liitusid selleks, et see üks kommentaar siia kirjutada nii, et keegi aru ei saaks kes sa oled või? mine loe ise ka harivaid raamatuid ei tee paha vaid head. ma ka loen neid...iga päev lausa nii et mulle ei ole sul mõtet sama kobinat ajada. kui sa ajad txti et ülemkomissaril on üks ja teine siis ma võin ka hakata samamoodi vastama sulle, et kui sa vanuselist diskrimineerimist ei jäta (tsiteerin: "Oh sind ja teisi sealt flora noorte fännklubist. Lapsed olete") siis tuleb onu ülemkomissar. siis tuleb küsimus et sa mainisid et me kõik (lausest loeb nii välja et kõik) joome ennast täis...hmmm...esiteks on paljud seal karsklased ja teiseks kui osad võtavad 2!!! õlut enne mängu kas see tähendab et me olime TÄIS??? siin on jällegi omakorda solvav neile kes on karsklased! igatahes postita aga heaga oma õige kasutajanime alt mitte ära loo uut kontot et paari postitust teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            iseloomustab täiesti flora fännide keskmist vaimset taset

            ohhoooo.....mis ajast arsenali fännid kirjutada oskavad? esimesed laused elus mis kirjutasid või?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              ohhoooo.....mis ajast arsenali fännid kirjutada oskavad? esimesed laused elus mis kirjutasid või?
              eluaeg olen nagu väikestviisi kirjanik olnud Lauseid ikka omajagu koos. aga lastega vaidlemine kisub üheülbaliseks, sinu post on lihtsalt M.O.T.T minu postis esitatud väitele.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                lastega vaidlemine kisub üheülbaliseks


                mida sa mõtled oma arust? sa tuled mind lapseks nimetama? norid tüli või???

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  mida sa mõtled oma arust? sa tuled mind lapseks nimetama? norid tüli või???
                  Lapseks sind tõesti nimetada ei saa. Lapsed räägivad küll rumalusi, kuid nad teevad seda juhuslikult, tahtmatult ja mõnikord ka lustiga, kuid mis on oluline - nad suudavad räägitust õppida.

                  Mida see sinu jaoks tähendab (ja kelleks malagar sind tegelikult nimetab), ma parem ütlema ei hakka. Muidu norin veel tüli. Aga nii silmapaistvalt imelise inimesega, nagu oled sina, ma tõesti norida ei taha.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Lapseks sind tõesti nimetada ei saa. Lapsed räägivad küll rumalusi, kuid nad teevad seda juhuslikult, tahtmatult ja mõnikord ka lustiga, kuid mis on oluline - nad suudavad räägitust õppida.

                    Mida see sinu jaoks tähendab (ja kelleks malagar sind tegelikult nimetab), ma parem ütlema ei hakka. Muidu norin veel tüli. Aga nii silmapaistvalt imelise inimesega, nagu oled sina, ma tõesti norida ei taha.

                    ütleme nii et sel juhul on ta (malagar) lihtsalt munn kui see on nii nagu sa räägid...ta pole mind näinud ega tea minu iseloomust ega käitumisest midagi ja tuleb solvama KÕIKI flora fänne ja siis mõtleb et jess sai ära pandud ja nüüd olen tegija. martin ütle mida MINA siis ANTUD JUHUL õppima peaks sel juhul? ma lihtsalt vastasin täpselt samaga mida tema rääkis alguses. ma ei kavatsegi lihtsalt pealt vaadata kuidas mu sõpru sõimatakse...antud juhul solvas kõiki flora fänne kuna kirjutas selle nii et see kehtib kõigi kohta mitte ühe kindla isiku kohta. sorry, ma ei vaata kunagi pealt kuidas mu sõpru nüpeldatakse. martin ma loodan et ma väga "karjuvalt" ei kirjutanud sulle vastust

                    Kommentaar


                      ägem nüüd surkige siin! võtkem parem üks surakas herr pohlaku ja minu sünnipäeva puhul!
                      //

                      Kommentaar


                        palju õnne sünnipäevaks siis!

                        Kommentaar


                          Ma ei saa välista võimalust, et Flora fännide hulka kuulub toredaid ja intelligentseid inimesi, kellega on vahva koos palli vaadata ja maailma asju arutada.
                          Samas tõusevad teie seltskonnast mõjusalt esile teised toredad poisid, kes tunnevad hästi inimese anatoomiat ja suudaksid vähemalt verbaalse tõendusmaterjali alusel ilma teha kas poksiringis või kaitseliidus.

                          Tahtmata tüli norida - Jumal hoitku selle eest, keegi võib ju tüli käigus haiget saada, jääb mul siiski vaid üle nentide, et just needsinased toredad mehepojad kujundavad oma paarist õlletoobist ajendatud käitumisega kogu fännkonna näo. sest silma jäävad ju ikka need vahvad poisid, kes oma arvamust värvikas keelepruugis igal pool valjuhäälselt kuulutavad ja vahel ka erineva gümnastikaga oma sõnakunsti täiendavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Ma ei saa välista võimalust, et Flora fännide hulka kuulub toredaid ja intelligentseid inimesi, kellega on vahva koos palli vaadata ja maailma asju arutada.
                            jup. mõnel on koguni TISSID ka. väidetavalt

                            Kommentaar


                              malagar, Kaitseliidu kohta ära hakka ka midagi halba rääkima kui ei tea mis seal toimub. ise kuulun sinna ja ei salli kui keegi räägib Kaitseliidu kohta asju mida ise ei tea (loe: mõtleb igast asju välja) ehk siis ära hakka Kaitseliitu millegagi võrdlema. verbaalse tõendusmaterjali järgi ilma teha Kaitseliidus? reamees võid sa ju olla ropendades ja suht p.huilt käitudes aga kui oled kõrgemal siis sa ei saa kõike igale poole saata ega ropendada nii kuis vähegi oskad...ega see nõukogude armee ei ole. erandeid muidugi ikka leiab seda ei hakka ma rääkima et üldse see puuduks, seda on igal pool nii firmades kui riigi asutustes kui fännidel kui sportlastel jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                malagar, Kaitseliidu kohta ära hakka ka midagi halba rääkima kui ei tea mis seal toimub. ise kuulun sinna ja ei salli kui keegi räägib Kaitseliidu kohta asju mida ise ei tea (loe: mõtleb igast asju välja) ehk siis ära hakka Kaitseliitu millegagi võrdlema. verbaalse tõendusmaterjali järgi ilma teha Kaitseliidus? reamees võid sa ju olla ropendades ja suht p.huilt käitudes aga kui oled kõrgemal siis sa ei saa kõike igale poole saata ega ropendada nii kuis vähegi oskad...ega see nõukogude armee ei ole. erandeid muidugi ikka leiab seda ei hakka ma rääkima et üldse see puuduks, seda on igal pool nii firmades kui riigi asutustes kui fännidel kui sportlastel jne.
                                Florakate kohta ei või midagi kosta. Kohe topitakse suu saia täis :-)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X