320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh Kaitseliidus need reamehed just need kanged ilma tegijad ongi pahatihti.
    Kas pole tõsi reamees ballack?

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      malagar, Kaitseliidu kohta ära hakka ka midagi halba rääkima kui ei tea mis seal toimub. ise kuulun sinna ja ei salli kui keegi räägib Kaitseliidu kohta asju mida ise ei tea (loe: mõtleb igast asju välja) ehk siis ära hakka Kaitseliitu millegagi võrdlema. verbaalse tõendusmaterjali järgi ilma teha Kaitseliidus? reamees võid sa ju olla ropendades ja suht p.huilt käitudes aga kui oled kõrgemal siis sa ei saa kõike igale poole saata ega ropendada nii kuis vähegi oskad...ega see nõukogude armee ei ole. erandeid muidugi ikka leiab seda ei hakka ma rääkima et üldse see puuduks, seda on igal pool nii firmades kui riigi asutustes kui fännidel kui sportlastel jne.
      Ma akadeemilisest huvist tulenevalt küsiks, et mis siis tänapäeval Kaitseliidus ka toimub? Mäletan, et sealt läksid mõned aastad tagasi paar soomukit kaduma ning enne seda jõudis üldsuseni teave Kaitseliidu kohta tavaliselt vormis "Purjus kaitseliitlane laamendas baaris".

      Kommentaar


        malagar, sellisel tasemel tehtud üldistused 10 000 liikmega (koos eriorganistasioonidega isegi kuni 20 000 liikmega) organisatsiooni kohta, on suht primitiivsed. Samas stiilis võiks panna ükspuha kelle kohta - üliõpilased, arsenali fännid vms
        Y R A

        Kommentaar


          sellest kurvast tõsiasjast, et Kaitseliit on Eesti mastaabis suur organisatsioon olen ma muidugi teadlik. Aga palgasõjavägede järjekindla pooldajana ei saagi ma juba põhimõtteliselt Kaitseliidu üritusele positiivses valguses kaasa elada.
          Mis puutub primitiivsesse üldistusee siis pole siin mingit üldistust kui sellist, lihtsalt fakti nentimine, et vähemalt seniaajani on laia avalikkuse ees ikka ilma teinud pigem Kaitseliidu reakoosseisu liikmed. See ei tähenda, et üldiselt terve reakoosseis hukas on. Mõned avaliku korra hoidmisega või kunagise juhtkonna relvaäridega seotud uudised välja arvatud on ju enamik meedias ilma teinud kaitseliitlasi purjus päi saluuti lasknud reamehed. kulla poisid kui te oma ridadest aganaid välja ei sõelu siis arvestage sellega, et rahvale loovad Kaitseliidust just pildi need, kes purjuspäi ringi laaberdavad. Neid kes kuskil võsavahel kaine peaga, püss käes lolli mängivad ja ta-ta- ta karjuvad ei pane keegi tähele.

          Kommentaar


            malagar sa vist ei tea Kaitseliidu kõiki funktsioone kui räägid et ei saa positiivses valguses vaadata, pärnu üleujutust mäletad? naftareostust mäletad? jnejne...kes seal käisid aitamas? kui Kaitseliitu poleks olnud siis kes seda oleks teinud ja keda oleks ka piisavalt palju olnud arvuliselt? Kaitseliidu üks funktsioone on ka aidata Eesti kriisipiirkondi või õnnetusi või otsida kaduma läinud lapsi metsas jnejne. kui poleks Kaitseliitu siis oleks nii mõnigi laps metsas surnud...olen isegi käinud aitamas kadunud lapsi metsas otsimas ja tulekahjut aitamas kustutada männikul ja kui Kaitseliitu poleks siis ma ei kujuta ette mis halbu uudiseid oleks jälle lehes kirjas. see et mõni purjus kaitseliitlane tulistab on juba ajalugu, millal viimati selline asi juhtus? paar aastat on tehtud väga kõva tööd sellenimel et mõtetud tüübid välja visata. siis veel see et inimesed teavad seda millest meedia pasundab kõige rohkem, mõtle kui meedia kirjutaks kõikide inimeste kohta kes purjutavad....lehest poleks midagi siis lugeda peale selle et see ja see käisid baaris jälle. põhimõtteliselt ütleks ma seda et isegi kui terve taasiseseisvumise aja jooksul oleks ainult üks inimene millegagi hakkama saanud selle rohkem kui 10000'st (ilma eriorganisatsioonideta) siis oleks ikkagist inimestele jäänud selline pilt et ainult täis tegelinskid seal ongi ja muud ei midagi...meedia on see mis on sellise ettekujutuse tekitanud ja midagi pole teha. ideaalset organisatsiooni ei ole olemas lihtsalt...kui pole just mingi 2 inimesega organisatsioon kes ei joo ei suitseta ei ropenda ületavad tänavat alati ainult kohast kus on sebra jnejne. see et mõni tegelane purjus mõnikord on on täiesti pohui niikaua kuni ta ei lähe Kaitseliitu sellises olekus ega sega kaaslinlasi ega muud sellist......kui jalgpallifännid on mõne õlle võtnud ja siis laulavad see ei ole avaliku korra rikkumine minu arvates, raudselt on nüüd sellele lausele sada vastuväitjat aga ma ei näe et reaalses elus paljud 101% kainena ringi käivad ja laulavad, sel juhul tahan ma teada kus on need tegelased. dannar ma mõtlesin selle all (kui ei tea mis seal toimub) seda et enamjaolt räägivad kõik Kaitseliidust asju mis ei vasta tõele ja mõtlevad asju välja selle kohta (ise nad muidugi liikmed ei ole) kuna neil pole kas midagi teha, tahavad kuulsust saada või siis on turumutilikud ehk keegi olevat kellelti kuulnud seda ja seda ja siis räägitakse jälle edasi ja muidugi igaüks neist täiendab seda juttu veel omalt poolt jne. kui vastata lihtsalt selle küsimusele et mis toimub siis võiks öelda et toimub riigi kaitsevõime tõstmine ja kriisides/loodusõnnetustes/jne olukordades selle likvideerimise aitamine. okei läks vähe off-topicuks asi ära.

            Kommentaar


              ballack, hea töö, ausalt, et viitsid üldse vastada idiootsetele kommenteerijatele kel aint iniseda ja vinguda meeldib.
              Olen sellest hooajast võtnud tõsisemalt ette Flora toetamise ja staadionil kaasaelamise ja selline haige iba et kui haiged ja mõtetud on flora fännid, ei taha vastadagi sellele, haige jutt..
              See ju juba teada et mõnele kodanikul siin foorumis meeldiks jalgpalli vaadata liigas kus pealtvaatajate poolt igasugune hääle tegemine oleks keelatud aga kahjuks nende kurvastuseks peab kahjutundega tõdema ei ole veel sellist loodud....

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                sellest kurvast tõsiasjast, et Kaitseliit on Eesti mastaabis suur organisatsioon olen ma muidugi teadlik. Aga palgasõjavägede järjekindla pooldajana ei saagi ma juba põhimõtteliselt Kaitseliidu üritusele positiivses valguses kaasa elada.
                Mis puutub primitiivsesse üldistusee siis pole siin mingit üldistust kui sellist, lihtsalt fakti nentimine, et vähemalt seniaajani on laia avalikkuse ees ikka ilma teinud pigem Kaitseliidu reakoosseisu liikmed. See ei tähenda, et üldiselt terve reakoosseis hukas on. Mõned avaliku korra hoidmisega või kunagise juhtkonna relvaäridega seotud uudised välja arvatud on ju enamik meedias ilma teinud kaitseliitlasi purjus päi saluuti lasknud reamehed. kulla poisid kui te oma ridadest aganaid välja ei sõelu siis arvestage sellega, et rahvale loovad Kaitseliidust just pildi need, kes purjuspäi ringi laaberdavad. Neid kes kuskil võsavahel kaine peaga, püss käes lolli mängivad ja ta-ta- ta karjuvad ei pane keegi tähele.

                Vaata, mina pidasin siin silmas demagoogilist võtet, et flora mängu pealt keerata jutt suvaliselt kaitseliidu peale. Sama hea kui Arsenali teemas vaidluse tekkimisel ütleks, et tegelikult on häda selles, et Tartu Ülikooli ajalooteaduskond on Eesti joodikute suurim kasvulava vms.

                Ja kui sa ntuke asjasse süveneksid, siis need uudised purjus kaitseliitlastest kuuluvad eelkõige 5 aasta ja veel kaugemate aegade taha
                Y R A

                Kommentaar


                  Algselt postitas mikk Vaata postitust
                  Tartu Ülikooli ajalooteaduskond on Eesti joodikute suurim kasvulava.
                  Filosoofia teaduskond, ajaloo osakond on see koht. Heh. Ja ma võin sellest kohast kokku lugeda päris palju Kaitseliitu kuuluvaid inimesi. Jajaah.

                  Mitte et see siinkohal oluline fakt oleks. Kuigi ma ei tea, kas ja kui teadlikult mikk siin mõnd teatud teaduskonda mainis...

                  Kommentaar


                    Noh see viimane ballacki post on hea. Siiralt. Ausad ja hästi esitatud argumendid. Ei hakka ise kaitsesse tõmbuma vaid raputan omale kohe tuhka pähe - igasugu ühiskondlikult kasulikud Kaitseliidu funktsioonid on mul teada küll, aga olid õnnetuseks kuhugi varju pidama jäänud. Igatsugu päästeoperatsioonide ja abi osutamise koha pealt olete tublid küll. ja kuigi kõiksugu sõjamängud võiks minu meelest proffide hooleks jätta ( ma ei poolda ajateenistust), on teil endi sõjalsitest harjutustest vähemalt see kasu ,et liikmeskonna füüsiline vorm ja distsipliin paranevad.

                    Mis puutub 2 õlle joonud fänni laulmisse, siis jumala eest laulgu aga. Ise laulan ka ju . tavaliselt on ikka kulunud pakk mynthonit mängu peale, et kõri mahvile vastu peaks. Ainuke asi millele mina olen fännide kaasaelamise juures viltu vaadanud on see, kui terve mängu kostub tribüünidelt roppu ja valimatut sõimu.See rikub elamust. Aga heast vaimust kantud ergutushüüded, pillid ja laulud on jalgpallimängu lahutamatu osa.
                    Selles osas on Eestis nii Koondise kui klubide tasandil veel palju arenguruumi. On juba moodustumas teatavad fännikogumid, kellel on kaasa elamiseks oma korralikud hüüded ja laulud. Neid võib pidada senise fännievolutsiooni tulemuseks. Siis on olemas seltskond, kes tulisemate fännide eeskujul üles soojenedes samuti julgeb laulu üles võtta. kahjuks on veel ka kaks seltskonda, kellest esimene vajab kõvasti talitsemist õpetamist, et nad staadioneil läbustavatest ja lollusi karjuvatest ahvidest areneksid ka homo sapiens sapiensi kõrvale talutavaid hüüdeid kuuldavale tooma. Õnneks pole neid teab mis palju, aga neil on häiriv komme silma jääda. Teine uinimrühm on suurem ja moodustab ilmselt eesti jalgpallifännidest enamuse. Nemad istuvad kenasti ja vaikselt, ning plaksutavad oma meeskonna sooritamise peale. Aga suud lahti ei tee. See seltskond vajaks natuke ergutamist. Daamid ja härrad kui te olete juba staadionile tulnud, siis visake oma argised kammitsad seljast ja elage kaaasa nii, et kurk valus ja käed valusad. uskuge mind see on hea tunne koos teiste fännidega argisest rutiinist välja tulla ja oma meeskonda toetada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mikk Vaata postitust
                      Vaata, mina pidasin siin silmas demagoogilist võtet, et flora mängu pealt keerata jutt suvaliselt kaitseliidu peale. Sama hea kui Arsenali teemas vaidluse tekkimisel ütleks, et tegelikult on häda selles, et Tartu Ülikooli ajalooteaduskond on Eesti joodikute suurim kasvulava vms.

                      Ja kui sa ntuke asjasse süveneksid, siis need uudised purjus kaitseliitlastest kuuluvad eelkõige 5 aasta ja veel kaugemate aegade taha
                      See oleks olnud demagoogiline võte kui mul oleks olnud mingi soov siin Kaitseliidu teemal diskuteerime hakata. et Kaitseliidule mitte üleohut teha - siis oli tegemist halvasti valitud näitega kohast kus vägivaldseid kalduvusi välja elada.
                      tegelt kui hästi mõelda oli ka poksiring halb näide, kuna võitluskunstidega tegelemine nõuab suurt enesidsipliini. Aga selle joodikute kasvulavaga on nii, et tuleks Ülikooli teaduskondade vahel võistlsued teha vist. Kord räägitakse , et arstid joovad palju, siis jälle et usuteadlased. Keegi aga ütleb, et majandusmehed on puha loomad Nii et tont seda teab. Kursusepeod iseenesest on vist külla iga teaduskonna rahva jaoks õppeaasta lahutamatu osa. ja vähemalt ajaloolaste aj usuteadlaste pidudel vanasti ikka seda märjukest jagus. Kuidas praegu on seda ei tea. ehk mõni noorem oskab sel teemal sõna võtta.

                      Kommentaar


                        Enne hooaja lõppu võiks veel ühe ühisreisi võõrsilmängule teha. Ehk siis 5. novembril Maag - Flora. Kui palju oleks huvilisi? Hetkel uurin igaks juhuks väikebusside rendihindu, sest ma ei tea, kas see Flora minibuss, millega me siiani saanud oleme, on sellel kuupäeval vaba. Kui 15 inimest kokku saaks, oleks juba super!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Diana Vaata postitust
                          Enne hooaja lõppu võiks veel ühe ühisreisi võõrsilmängule teha. Ehk siis 5. novembril Maag - Flora. Kui palju oleks huvilisi? Hetkel uurin igaks juhuks väikebusside rendihindu, sest ma ei tea, kas see Flora minibuss, millega me siiani saanud oleme, on sellel kuupäeval vaba. Kui 15 inimest kokku saaks, oleks juba super!
                          Põhimõtteliselt käpp.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Oll Vaata postitust
                            Põhimõtteliselt käpp.
                            ma juba arvasin et siia teemasse enam FCF-ga seotud asju ei tulegi...õnneks eksisin...
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Diana Vaata postitust
                              Enne hooaja lõppu võiks veel ühe ühisreisi võõrsilmängule teha. Ehk siis 5. novembril Maag - Flora. Kui palju oleks huvilisi? Hetkel uurin igaks juhuks väikebusside rendihindu, sest ma ei tea, kas see Flora minibuss, millega me siiani saanud oleme, on sellel kuupäeval vaba. Kui 15 inimest kokku saaks, oleks juba super!
                              kui külm ära ei võta siis ka käpp,kui bussi kokku ei saa siis saab autoga ehk kuidagi või liinikaga
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diana Vaata postitust
                                Enne hooaja lõppu võiks veel ühe ühisreisi võõrsilmängule teha. Ehk siis 5. novembril Maag - Flora. Kui palju oleks huvilisi? Hetkel uurin igaks juhuks väikebusside rendihindu, sest ma ei tea, kas see Flora minibuss, millega me siiani saanud oleme, on sellel kuupäeval vaba. Kui 15 inimest kokku saaks, oleks juba super!

                                ausalt öeldes pole õrna aimugi kas saab tulla või mitte....palju asju vaja teha ja ei tea kas aega on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X