320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    sellest kurvast tõsiasjast, et Kaitseliit on Eesti mastaabis suur organisatsioon olen ma muidugi teadlik. Aga palgasõjavägede järjekindla pooldajana ei saagi ma juba põhimõtteliselt Kaitseliidu üritusele positiivses valguses kaasa elada.
    Mis puutub primitiivsesse üldistusee siis pole siin mingit üldistust kui sellist, lihtsalt fakti nentimine, et vähemalt seniaajani on laia avalikkuse ees ikka ilma teinud pigem Kaitseliidu reakoosseisu liikmed. See ei tähenda, et üldiselt terve reakoosseis hukas on. Mõned avaliku korra hoidmisega või kunagise juhtkonna relvaäridega seotud uudised välja arvatud on ju enamik meedias ilma teinud kaitseliitlasi purjus päi saluuti lasknud reamehed. kulla poisid kui te oma ridadest aganaid välja ei sõelu siis arvestage sellega, et rahvale loovad Kaitseliidust just pildi need, kes purjuspäi ringi laaberdavad. Neid kes kuskil võsavahel kaine peaga, püss käes lolli mängivad ja ta-ta- ta karjuvad ei pane keegi tähele.
    Need ajaloolased olid lihtsalt suvaline näide kuna parajasti sai loetud ühtesid intriajamälestusi.
    Aga aitab OT.
    Y R A

    Kommentaar


      Ei ega ma end solvatuna ei tundnud ära muretse - meie ajaloolasesd joome küll
      Aga see jah väga off topic teema. Sorry läbu pärast Flora rahvale - loodetavasti püsite liigas veel pikki aastaid see hooaeg kääte võidetud positsioonil.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Aga see jah väga off topic teema. Sorry läbu pärast Flora rahvale - loodetavasti püsite liigas veel pikki aastaid see hooaeg kääte võidetud positsioonil.
        ma loodan küll et järgmine aasta saab veel parem koht kätte võideldud kui see aasta
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Ei ega ma end solvatuna ei tundnud ära muretse - meie ajaloolasesd joome küll
          Aga see jah väga off topic teema. Sorry läbu pärast Flora rahvale - loodetavasti püsite liigas veel pikki aastaid see hooaeg kääte võidetud positsioonil.
          käi põrgu. mina küll ei joo:@

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            käi põrgu. mina küll ei joo:@
            ...................................

            Kommentaar


              Küll on ikka tore, et Floras on selline tubli ja julge mängija nagu Zahovaiko. Kes muu julgeks penalti posti raiuda ja väravavahiga silmitsi olles talle kätte lüüa. Mõni arglikum mees oleks need olukorrad väravaks löönud, aga mitte meie Zaha. ELAGU!!!

              Kommentaar


                Paar pilti ka eilsest mängust üleval. http://ugla.pri.ee/

                Kommentaar


                  Algselt postitas Diana Vaata postitust
                  Enne hooaja lõppu võiks veel ühe ühisreisi võõrsilmängule teha. Ehk siis 5. novembril Maag - Flora. Kui palju oleks huvilisi? Hetkel uurin igaks juhuks väikebusside rendihindu, sest ma ei tea, kas see Flora minibuss, millega me siiani saanud oleme, on sellel kuupäeval vaba. Kui 15 inimest kokku saaks, oleks juba super!
                  Nii. Tartu reisiks on buss täitsa olemas! Kui saaksime näiteks 15 inimest kokku, oleks reisi hinnaks 167 krooni. Kuna järgmise nädala alguseks peab ära ütlema, kas soovime bussi või mitte, palun kõigil kindlatel tulijatel endast märku anda!

                  Kommentaar


                    Sen häält olin täna kuulda...ainult kahju et floora tappa ei saanud...maha flora!

                    Kommentaar


                      kahjuks suht ilmetu mäng mõlemalt poolelt. palju keskväljavõitlust, vähe väravavõimalusi (okei, lõpus saabus neid natsa rohkem), natukene külmaks kiskuv ilm.

                      Kommentaar


                        eestimees,sa võiksid endale uue nime võtta.Näiteks venemees sobiks ideaalselt.No eestimees ei sobi küll kuidagi.

                        Kommentaar


                          Art1... mina olen eestlane, no muidu poolvenelane aga pean ennast eestlaseks. Ma toetan Transi, kuna ma sündisin ja elan narvas. Kas see tähendab et ma olen nüüd venemees, mitte eestimees ? Kui sa tuleksid mulle ütlema, et ma olen venelane, siis ausalt, sa saaksid nuga selga vms

                          Kommentaar


                            Algselt postitas manpe Vaata postitust
                            Art1... mina olen eestlane, no muidu poolvenelane aga pean ennast eestlaseks. Ma toetan Transi, kuna ma sündisin ja elan narvas. Kas see tähendab et ma olen nüüd venemees, mitte eestimees ? Kui sa tuleksid mulle ütlema, et ma olen venelane, siis ausalt, sa saaksid nuga selga vms
                            Kuule ära hirmuta, sest nii ei astu ükski Flora fänn üle Narva piiri kunagi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                              eestimees,sa võiksid endale uue nime võtta.Näiteks venemees sobiks ideaalselt.No eestimees ei sobi küll kuidagi.
                              ennem trans kui flora

                              novikov oli päris hea paremal äärel

                              Kommentaar


                                to manpe - ta ei mõelnud siin seda mis rahvusest ta on vaid mis klubide toetamise suhtes.
                                to eestimees - soovitan ka sama mis art1...alguses paistsid hoopis teistsugusena kuni järsku sellised postitused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X