320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peab kohe nime vahetama kui ei salli Florat või seda süsteemi?

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      to eestimees - soovitan ka sama mis art1...alguses paistsid hoopis teistsugusena kuni järsku sellised postitused.
      Sul soovitan ma jällegi nimeks võtta Zahhovaiko või Ahjupera. Ballack ei sobi kuidagi kokku su jutuga mida sülg suhu toob.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Aga tegelikult oli eile päris nauditav mäng. Oli väravaid ja põnevust. Mis silma hakkas, et kaitse oli mõlemal satsil suht läbikäiguhoov. Lisaks Tibu paar head tõrjet. Huvitav kas Zahho oli karistuseks eelmise mängu jama pärast pingile võetud? Enivei, Kallaste ei mänginud samuti kohta välja. Alles poisike teine. Flora suur miinus ilmselt hetkel ongi füüsiline nõrkus. Ainult Allas näeb mehe moodi välja. Teiselt poolt olid Transi vennad suht suured ka mis tekitas kontrasti.
        Pasi pidi ka korra ensevalitsemise kaotama aga õnneks lõppes kõik hästi.

        Kommentaar


          niiiii...........kust te loete välja seda, et kui ei salli florat siis peab kohe nime vahetama??? ma ei leidnud seda mitte kuskilt. tema põhimõtted on lihtsalt need mille pärast seda peaks tegema......ehk siis alguses Levadia.....siis Trans.....jne et põhimõtteliselt klubide poolt kus venelasi rohkem kui eestlasi mängimas....nende klubide treeninggruppidest ei hakka üldsegi rääkima......selle pärast peaks panema selle nime venemees nagu art1 soovitas. ei näe küll kohta kus ma oleks öelnud või kasvõi vihjanud sellele et peaks nime vahetama ainult sellepärast, et Flora toetaja ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            niiiii...........kust te loete välja seda, et kui ei salli florat siis peab kohe nime vahetama??? ma ei leidnud seda mitte kuskilt. tema põhimõtted on lihtsalt need mille pärast seda peaks tegema......ehk siis alguses Levadia.....siis Trans.....jne et põhimõtteliselt klubide poolt kus venelasi rohkem kui eestlasi mängimas....nende klubide treeninggruppidest ei hakka üldsegi rääkima......selle pärast peaks panema selle nime venemees nagu art1 soovitas. ei näe küll kohta kus ma oleks öelnud või kasvõi vihjanud sellele et peaks nime vahetama ainult sellepärast, et Flora toetaja ei ole.
            Levadia põhikoosseisus on vast mõni mitte eestlane. Narva meeskonnas tõesti on vene rahvusest palluried mitmeid.

            Kui nüüd sinu teisest lemmik klubist rääkida siis kas Bayernis on meeletult sakslasi mängimas ja just põhiraskust kandmas?

            Ei näe seost rahvuskoondisel ja klubivutil. Ühesõnaga mõtetu väide, et kui ei toeta nn marurahvuslaste klubi Florat siis pead kohe nime vahetama.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              niiiii...........kust te loete välja seda, et kui ei salli florat siis peab kohe nime vahetama??? ma ei leidnud seda mitte kuskilt. tema põhimõtted on lihtsalt need mille pärast seda peaks tegema......ehk siis alguses Levadia.....siis Trans.....jne et põhimõtteliselt klubide poolt kus venelasi rohkem kui eestlasi mängimas....nende klubide treeninggruppidest ei hakka üldsegi rääkima......selle pärast peaks panema selle nime venemees nagu art1 soovitas. ei näe küll kohta kus ma oleks öelnud või kasvõi vihjanud sellele et peaks nime vahetama ainult sellepärast, et Flora toetaja ei ole.

              Et kui eestlasele meeldib klubi kus mängib venelasi rohkem kui eestlasi, siis tema väärstus sinu silmis on 0 lähedane???

              tra, sul peaks rohkem tolerantsi olema. Raiud kogu aeg oma Flora juttu, et südame ajab pahaks.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Khmm, andke nüüd Ballackile asu. Viimased kommentaarid on oma paranoilisuses juba ületamatud. Kõik, mida poiss nähtavasti öelda tahtis, oli see, et muigamapanev fakt, kuidas postitaja nimega "eestimees" on klubi toetaja, kus parematel päevadel algkoosseisus 9 mitte-eestlast.

                Lihtsalt koomiline fakt ja kõik. Ei sõnagi sellest, et venelaste-leedukate rohkus oleks midagi häbiväärset või taunitavat. Millest selline haavatavus?

                Samas ma küll ei leia, et ma Flora toetajana peaksin minema kuskile Levadia teema alla minema tegema vaimuvaeseid postitusi a la "maha Levadia". Milleks see? Mina küll soovin neile muljetavaldava hooaja eest õnne. Kord Vestman all ja Piibeleht peal, siis aga...

                Kommentaar


                  pras - miks sa tood bundesliga siia sisse.....Eesti ja Saksa liiga on kaks TÄIESTI erinevat asja nii kultuuriliselt, majanduslikult, poliitiliselt kui ka kõiges muus...ainuke asi mis sama on on see et mängitakse jalgpalli mõlemas mitte korvpalli ega mõnda muud mängu. publikut ega ka riike ei saa üldsegi võrrelda.
                  rein - kui oksendada tahad siis WC on kõige parem koht selle jaoks.....ei usu et naabritele meeldib vaadata seda pealt kui mõni õues oksendab nii aga nüüd asja kallale reinikene.....vaata ma kohe nüüd tahaks kindlasti jälle teada kus ma kirjutasin et minu silmis on tema väärtus 0 ja üleüldse mingist väärtusest kirjutasin või kasvõi sarnasest asjast??? ma rääkisin ainult sellest kuradi soccerneti nimest mitte mingist kuradi väärtusest! JA KURAT KUI SULLE EI MEELDI FLORAGA SEONDUV JA JUTT FLORAST SIIS ÄRA KURAT TULE FLORA TEEMASSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! närvi ajavad siuksed kes tulevad võõrasse teemasse ja siis hakkavad hüppama et kuule mulle ei meeldi see jutt millest siin teemas räägitakse ja muu blablabla.


                  täpselt seda mõtlesingi mida triin.e ütles......vähemalt mõnigi normaalne inimene veel siin maailmas olemas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    JA KURAT KUI SULLE EI MEELDI FLORAGA SEONDUV JA JUTT FLORAST SIIS ÄRA KURAT TULE FLORA TEEMASSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! närvi ajavad siuksed kes tulevad võõrasse teemasse ja siis hakkavad hüppama et kuule mulle ei meeldi see jutt millest siin teemas räägitakse ja muu blablabla.

                    Mulle meeldib Flora teema. Ausõna. Alati kui seda teemat loen, siis saan naerda. Sinu postid ajavad mind naerma ja sa oled mu arust üks paremaid KOOMIKUID!!!

                    PS!!! Hüppamise koha pealt võiksid sa oma nokakese kinni hoida. Küllap saad aru mida ma mõtlen.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Florakad, mitmega kavatsete Warriorit võita ?
                      Või äkki tahate kaotada vms ?

                      Kommentaar


                        [QUOTE=Rein;725260]Mulle meeldib Flora teema. Ausõna. Alati kui seda teemat loen, siis saan naerda. Sinu postid ajavad mind naerma ja sa oled mu arust üks paremaid [SIZE=3]KOOMIKUID!!!


                        Rein, kas sul on alaväärsuskompleksid??

                        Ime ei ole et Eestis fännlus ei arene kui sinusuguste pärast ei julge võibolla mõned staadionil oma suukestki laulmise eesmärgil lahti teha, kardavad et saavad sult foorumis kohe nuhelda... ja kui Sulle meeldib staadionil vaikselt mängu vaadata et äkki muidu häirib teisi, siis soovitan Sul foorumis samuti talitada, vaikselt lugeda aga mitte mingeid kibestunud tekste kirjutada..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas manpe Vaata postitust
                          Florakad, mitmega kavatsete Warriorit võita ?
                          Või äkki tahate kaotada vms ?
                          noh ma arvan, et väga hea oleks sama seis mis Valgas oli......ehk siis 5:0 võit.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            PS!!! Hüppamise koha pealt võiksid sa oma nokakese kinni hoida. Küllap saad aru mida ma mõtlen.[/COLOR][/B]
                            oihhhhh......ma kardan....apppiiiiiiiii. hüppamise kohapealt nokk kinni hoida? et mis hüppamine? ja muidu mis? annad lõuga/tapad ära või? no eks sa tule siis ja anna lõuga...eks sa ise vastutad ka kõige eest siis, oled ju täiskasvanud inimene ja kui sul lapse mõtlemine on (annaks lõuga, pika viha pidamine jne) see ei tee asja kergemaks absoluutselt. ma kordan: eks sa tule anna mulle siis lõuga! võimalusi on paar tükki: Eesti-Valgevene mäng A.Le Coq Arenal, Maagi-Flora mäng Tartus. kahjuks muud aega ei ole hetkel sorry kohe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              niiiii........... tema põhimõtted on lihtsalt need mille pärast seda peaks tegema......ehk siis alguses Levadia.....siis Trans.....jne et põhimõtteliselt klubide poolt kus venelasi rohkem kui eestlasi mängimas....nende klubide treeninggruppidest ei hakka üldsegi rääkima......
                              levadia on alguses ja jääb lõppu. trans on minu jaoks äärmiselt sümpaatne võistkond eelkõige kuna gruznov pärast, on üks lemmik mängija mul....kas ma siis ei tohi ka trnasile pöialt hoida? loll jutt sul ballack ikka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas triin.e Vaata postitust

                                muigamapanev fakt, kuidas postitaja nimega "eestimees" on klubi toetaja, kus parematel päevadel algkoosseisus 9 mitte-eestlast.

                                Lihtsalt koomiline fakt ja kõik.
                                vapsjee idikas oled!! narva on minu jaoks tähtis linn, veetsin seal aastaid ja aastaid, kodulinn mul

                                ma ei vaata transi mängijate passi, et mis seal on kah - eestlane või muulane. ma toetan klubi mitte mängijaid eraldi vä gruznov. sa mine karju on flooora edasi. labane jutt sul neiuke

                                Kommentaar

                                Working...
                                X