320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuked ehk võtate paar õlut ja räägite isiklikud erimeelsused selgeks.

    Nüüd asja juurde.
    Pole mina teab mis Levadia, Transi ega muu nn slaavi meelse klubi pooldaja, kuid ebameeldiv on lugeda, et ainult Flora on õige eesti klubi ja teised enamasti Vene klubid ja kui oled eestlane siis sa neid toetada ei tohiks.

    Ballack, meeskonnad hakkavad ju ikka ühtedel alustel meeldima, kui just oma linna klubiga ainukese klubiga tegemist pole. Miks hakkas siis sulle Bayern meeldima? Meeldib sulle see kuidas nad oma konkurente nõrgendavad iga hooaja järel? Meeldis sulle sellest klubist mõni mängija? või mis? Lõpetusesk, et miks Flora siis nii südamelähedane on?

    edit: eestimees püüa oma sõnavara ohjeldada.
    Last edited by PraS; 26.10.06, 17:22.

    Kommentaar


      eestimees - sa vist ei saanud siiamaani asjast aru või põhimõttepärast mängid lolli. me ei räägi mitte sellest et mitu klubi sa toetad ega sellest mis klubisid sa toetad vaid sinu FOORUMI NIME JA TOETATAVATE KLUBIDE SEOSEST, ehk siis me lihtsalt soovitasime sul et äkki võiksid nime vahetada (sõbralikult mitte õrritades). sinu põhimõtted (ei viitsi praegu küll otsida aga vist olid suur eestlane) ja klubid nagu ei lähe kokku eriti et foorumis oleks teine nimi lihtsalt sobivam veits....ja sa oled ka sellist tüüpi kes tüli pidevalt norib ja teiste teemasse mõtetut ila tuleb ajama ja sõimama. kas ma olen levadia teemas tulnud sul kedagi sõimama? ei ole!

      pras - sa loe eestimehele mõeldud txti see osa läbi mis on suurte tähtedega siis saad äkki ka aru et meil EI käi teema selle ümber et ei tohi toetada klubi mis on enamjaolt slaavikeelne. see küsimus ka et kus on meil siin kirjas et Flora on ainuke õige Eesti klubi? ma seda ei leidnud kahjuks. me räägime siiski Eesti piirkonnast mitte laiast maailmast ja üldsegi mitte selle üle et keegi ei tohiks seda ja seda klubi fännata. aga vastuseks su küsimustele, Bayern meeldib kuna mulle meeldib Baierimaa, München, selle õlu, meeskonnavaim mis seal on, ei osteta suurte mõtetute rahade eest staare kokku (saksa mõistes küll on suured rahad siiski), Bayerni fännid, jnejne ma võin palju asju välja tuua seega ei hakka rohkem neid üles lugema. selle konkurentide nõrgendamise kohta ma nagu ei saa aru mis see siia puutub? kui küsisid siis ka vastan: igal pool käivad asjad täpselt samamoodi: Eestis, Inglismaal, Hispaanias....igal pool. Klubist meeldis jah üks mängija aga see, et ta Chelseasse läks ei tähenda seda, et ma hakkaks Chelseale pöialt hoidma, ma hoopis vihkan seda klubi selle mõtetult suurte rahadega mängijate ostmise pärast. ja Bayern hakkas mulle tükk maad enne Ballacki Bayernisse siirdumist meeldima. see et mulle meeldib Bayern ja Flora mõlemad....mis selega siis olema peaks? üks mängib Bundesligas ja teine Eesti Meistriliigas ja nad ei satu kunagi kokku. miks mulle Flora just hakkas meeldima - sest mulle meeldib kui panustatakse noortesse mitte ei osteta mängijaid kokku, seal mängivad peaaegu ainult eestlased, see oli esimene Eesti klubi keda mängimas nägin, meeldib klubi visioon mängijate tasustamiseks ehk siis ei maksta tohutut palka niisama vaid pannakse palk selline et sul oleks ka motivatsiooni areneda, see et klubi otsib sidemeid ka väljaspool eestit mida tõestab kasvõi Flora sõprusmäng rootsi meistriga, paljud sõbrad on Flora toetajad, jnejnejne siin samuti liiga palju põhjusi et kõiki üles kirjutada.

      kõigile kes vastavad - ärge mõelge välja asju mida ma öelnud pole (enne kontrollige täpselt mida ma öelnud olen)!

      loodan et rein ei lugenud seda sest ma pidin prasile vastama näiteks sellistele küsimustele nagu miks mulle Flora meeldib aga reinule vaesekesele ju ei meeldinud see Florast rääkimise txt.....ta pidi lausa oksele hakkama :P

      Kommentaar


        Lugedes manpe eile 00.53 kirjutatud kommentaari, tekkis mul mõte, et sa nn eestimees võiks ju täiesti vabalt nimeks võtta " poolvenelane". See oleks igati õiglane ja kõiki osapooli rahuldav. Olgem ausad, näha nimetuse " eestimees" all levadia logo on ikka päris tülgastav.Vaielda pole siin enam midagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust

          eestimees - sa vist ei saanud siiamaani asjast aru või põhimõttepärast mängid lolli. me ei räägi mitte sellest et mitu klubi sa toetad ega sellest mis klubisid sa toetad vaid sinu FOORUMI NIME JA TOETATAVATE KLUBIDE SEOSEST
          oot oot minu mäletamist mööda on narva ikka veel eesti linn, või ei ole enam? ütlen veelkord et narva on mu kodulinn olnud ja gruznov on mu lemmik mängija, kas ma siis ei tohi neile pöialt hoida?

          Kommentaar


            Algselt postitas Art1 Vaata postitust

            Olgem ausad, näha nimetuse " eestimees" all levadia logo on ikka päris tülgastav.Vaielda pole siin enam midagi.
            täitsa perses vend oled ikka.......seepärast et levada on omanik vä? et seal mõned muulased? rüütli lemsalu on ka siis muulased? rääkimata puridest, maromorist, saagist?

            vaata logo ja mis lippu sa seal näed? CCCP oma?

            Kommentaar


              Küsin veel ühe korra sult.
              Miks peab inimene vahetama fooruminime kui ta toetab Levadiat ja Narva Transi. Fännates Levadiat ja Transi on ta vähem eesti mees kui sina?

              Tõesti tead sa palju nn oma koolitatud noori on üldse praegu floras. Ja palju kokku mõjalt värvatuid?

              Ma paraku leian, et Levadia palgasüsteem motiveerib rohkem pingutama kui Flora oma.

              Erinevalt Chelsea-st õõnestab Bayern just oma otseseid konkurente sellega, et ostab vähegi tegijama venna eelmisel hooajal tegusi teinud meeskonnast ära. Meenutame ajalugu. Ballack, van Buyten, Frings, Elber, Ismael on vast tuttavad nimed. Siniste inglaste moto mulle meeldib, kuid samas klubi mulle ei meeldi. Mõtle kuidas tänas Jose oma endist tööandjat ja kosis omale kas mitte 50 milli eest kaht venda.

              Kommentaar


                Nii palju toredaid ja sisukaid mõtteid.
                Pras, kuidas sina sellisesse vaidlusse ära eksisid?

                eestimees, Pras juba manitses sind sõnavara valima. Ma ei hakka kordama.
                Neiut lampi idikaks sõimata on muidugi omaette tase...
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar


                  Flora teemast on saanud ainult sõimu teema. Teeks eraldi teema äkki, seal oleks kergem? Saate seal oma vestlusi edasi rääkida ja kõrgustesse ajada. Loodan mitte vaidlusesse ennast mässida, aga palun viisakalt mitte siin oma erimeelsusi jagada. Varasemast ajast käisin siin uut informatsiooni saamas ja teema kaaslastega vestlemas, nüüd kui kuu poolteist siia uuesti vaatasin, on sama jama ikka edasi kestmas. Aitäh
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    oll - vaata kõigepealt kuidas ta (eestimees) mu lauset kell 18:37 kommenteeris. nii et ei ole ime ka mis ta suudab kirjutada.....ühesõnaga ma ei saa aru kuidas on seotud minu lause (mida ta kommenteeris) tema kommentaariga.
                    pras - see ei olnud mitte öeldud et vaheta nüüd oma nimi ära vaid see oli soovitus/lihtsalt ütlemine ja see ütlemine oli tema ütlustest tingitud rohkem. keegi ei käsi tal seda teha ja kes saaks üldse sundida? mingit vihjet ei tohi enam anda et nii oleks loogilisem su nimi või? kus on sel juhul meie demokraatia? see mis ta kirjutanud on enne selle vaidluse algust üldse (need ilma mõteta laused ja lihtsalt halba soovivad laused täiesti lambist kirjutatult jne) just selle pärast oli talle see nina alla hõõrutud et talle sobiks paremini selline nimi......kuna need lihtsalt sobiks paremini kokku. kui sa ei saa ikka aru et see oli vihje/soovitus/nina alla hõõrumine mitte kohustus ega käsk vms selle tema tehtud mõtetute ja halba soovivate postituste pärast Flora teemas siis ma ei tea kohe kuidas veel peab seletama....hiina keelset tõlget vist ei ole mõtet tellida tõlkebüroolt. ja ma ei saa järjekordselt aru miks kõik toovad vaidlustesse miskised kõrvalised teemad ja minnakse sinna üle jälle? bayerni asju peaks äkki bayerni teema all arutama mitte flora teema all? aga kui juba sinna läks asi siis kas frings mitte tagasi werderis ei ole või? kas nad mitte vajadusel ei ostnud neid mängijaid mitte sellepärast et "nõrgendada" neid meeskondi? ei ole tähele pannud et kõik need mängijad on ka algkoosseisus (või olid kunagi) ja siis kui nad osteti oli ka neid hädasti vaja? kui on mingile positsioonile mängijaid hädasti vaja siis miks peaks bayern ostma miskise täiesti tundmatu ja jalgpalli mitte oskava mängija? ostetakse siiski parim variant mis leitakse või saadakse üldse. okei rohkem ei kirjuta sellest.....ainult florat puudutav ja kui eestimees veel midagi üritab öelda. pras ära näe rohkem vaeva bayernist rääkimisega.....siin teemas ma ei hakka rohkem tegema off-topicut.

                    Kommentaar


                      ma teen küll ainult 0,74 postitust päevas, olen täis ja ei viitsinud lugeda, milles on point. aga lihtne soovitus. onaneerige rohkem, noored mehed.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        oku tuli, oku nägi, oku pani paika peale okut ei ole keegi enam sõna võtnud....ühesõnaga tehakse oku soovituste järgi või? :P

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          oku tuli, oku nägi, oku pani paika peale okut ei ole keegi enam sõna võtnud....ühesõnaga tehakse oku soovituste järgi või? :P
                          Selle tegemiseks pole küll oku soovitust vajagi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            eestimees - sa vist ei saanud siiamaani asjast aru või põhimõttepärast mängid lolli. me ei räägi mitte sellest et mitu klubi sa toetad ega sellest mis klubisid sa toetad vaid sinu FOORUMI NIME JA TOETATAVATE KLUBIDE SEOSEST, ehk siis me lihtsalt soovitasime sul et äkki võiksid nime vahetada (sõbralikult mitte õrritades). sinu põhimõtted (ei viitsi praegu küll otsida aga vist olid suur eestlane) ja klubid nagu ei lähe kokku eriti et foorumis oleks teine nimi lihtsalt sobivam veits....:P
                            Äkki muudad enda nime ka ära, sest sinu nimi ja sinu toetava klubi nimi ei lähe ikka kohe kokku. Ma lähen muide enda nime ka kohe muutma, sest see on ikka täiesti perses omadega, ei ole üldse klubiga seost, raisk.

                            Tark jutt sul, ballack. Tark jutt.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              oihhhhh......ma kardan....apppiiiiiiiii. hüppamise kohapealt nokk kinni hoida? et mis hüppamine? ja muidu mis? annad lõuga/tapad ära või? no eks sa tule siis ja anna lõuga...eks sa ise vastutad ka kõige eest siis, oled ju täiskasvanud inimene ja kui sul lapse mõtlemine on (annaks lõuga, pika viha pidamine jne) see ei tee asja kergemaks absoluutselt. ma kordan: eks sa tule anna mulle siis lõuga! võimalusi on paar tükki: Eesti-Valgevene mäng A.Le Coq Arenal, Maagi-Flora mäng Tartus. kahjuks muud aega ei ole hetkel sorry kohe.
                              Kes lõuga andmisest rääkis???

                              Tundub, et on rohkem sinu moodi. Igas 10nendas postituses räägid lõuga andmisest või vägivallast. See, et sa kannad laigulisi pükse, tanksaapaid ja oled kiilakas ei tee sinust kohe hiruäratavat venda. Kraaksu edasi, mõtetu poisike. Sinusuguseid peab ka olema. Muidu oleks maailm igavam.

                              Rohkem ei viitsi ma sinuga vaielda. Aja oma rida edasi ja ole õnnelik sellisena nagu sind loodud on
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas räim Vaata postitust

                                Ime ei ole et Eestis fännlus ei arene kui sinusuguste pärast ei julge võibolla mõned staadionil oma suukestki laulmise eesmärgil lahti teha, kardavad et saavad sult foorumis kohe nuhelda... ja kui Sulle meeldib staadionil vaikselt mängu vaadata et äkki muidu häirib teisi, siis soovitan Sul foorumis samuti talitada, vaikselt lugeda aga mitte mingeid kibestunud tekste kirjutada..


                                Tore, nüüd olen siis mina süüdi, et staadionil on laulmisega nii nagu on. Äkki lased sõber ballackil mulle kerepeale anda, siis äkki ma ei käi mänge vaatamas ja terve staadion hakkab laulma nagu laulupidudel mudilaskoorid.

                                Kui päris aus olla, siis mul on täitsa ükskõik mida keegi staadionil teeb. Kes tahab laulgu, kes tahab sõimaku kohtunikku pedeks, kes tahab vaadaku kes ei laula jne jne. Saladuskatte all võin öelda, et ka mina jorisen igal mängul laulda. (Eesti hümni ajal).
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X