320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äratus kõigile neile, kes siin seda asja majandavad.
    Arvasin, et vabas ühiskonnas pole tsensuuri vaja, et igal ühel on mõistust jääda normaalseks, aga see sopp mida siin järjest loobitakse viskab üle.
    Ettepanek moderaatoritele - tööd saab sellega ilmselt palju olema - aga kõik see mis ei puudata konkreetselt vutti, vaid on miski isiklik asi mida aetakse, tuleks klubide teemadest likvideerida. Sest see jama, mida siin nüüd pidevalt on postitud ületab juba piiridelt off topicu teema "ebaterve huumor".
    Kodanikud, kes ei suuda kuidagi ohjeldada oma verbaalset kõhulahtisust võiksid koonduda mingisse ühte alateemasse nt. "minul on pikem kui sinul" või miskit muud säärast.
    Mis puudutab siin palju targutatud teemal, et mida tehakse staadionil - plaksutamine, laulmine, lõugamine - tegelikult polegi see ju niivõrd oluline. Hoopis tähtsam on see, et inimesed on leidnud ülesse tee staadionile ja respekt kõigile neile, sõltumata sellest kes millist klubi toetab.
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      martin - esiteks sa ei saa nagu aru et see oli VASTUSEKS EESTIMEHE POOLT KIRJUTATUD MITTE JUST ERITI VIISAKALE SÕNAVÕTULE ja see kirjutati kuna see ei olnud halvustav ega ka solvav ega muud sellist. teiseks miks ma peaks oma nime vahetama? ballack on mu lemmikmängija ja kui ta on mu lemmikmängija siis see EI TÄHENDA et ma peaks seda klubi ka kohe toetama ja ballack mängis bayernis nii, et ma ei näe mingit mõtet vahetada nime ja ma ei näe võimalust vahetada nime kuna sellist funktsiooni kahjuks pole foorumis ja lisaks veel mitu kontot vist ei tohi omada foorumis või kuidas? kolmandaks ma vaatan et sul on nagu mingi põhimõte mind kiusata igal vähegi võimalikul viisil...ajakirjaniku eetikaga ei kipu see kokku minema see et üks ajakirjanik kiusab põhimõttepärast või lihtsalt niisama ühte inimest samas kordagi elus seda inimest nägemata......või lihtsalt sa ei saa mitte üldse aru või pole läbi lugenud milles teema seisneb. mina olen oma põhjendused kõik ära toonud miks midagi on aga kurat teised (rein, eestimees) hakkavad vaieldes hoopis teemast kõrvale kalduma kui näevad et midagi nagu pole enam öelda asja kohta nagu näiteks pras hakkas bayernist hoopis rääkima ja rein hakkas mingist minu väärtushinnangutest rääkima ja eestimehe kommentaar ühe minu lause kohta oli üldse täielik müstika rääkimata naiste sõimamisest jne........ma ei saa siiani aru kuidas on seotud need kaks asja: 1) toetatavate klubide/mängijate ja nime vahelise seose mainimine eestimeest õrritamaks tema postitustele 2) minu väärtushinnangud......rein seleta mulle lollile ka kuna ma tõesti ei saa aru mis neil seost on, lisaks sellele mina seda algselt ei öelnud kui sa ei mäleta ehk siis järjekordne tõestus et sul rein on mingi põhimõtteline viha minu peale....aga tead.....lapsed on need kes pikka viha peavad niimoodi ja ei suuda unustada midagi. martin ma ei saa siiani aru mida ma sulle teinud olen et sa minusse nii suhtud (kõike mis võimalik maha tegevalt)? olen ma sind solvanud kunagi? oled sa mind üldse näinud? mida sa üldse minust tead?
      rein - aga see lause tsiteerin: "hüppamise kohapealt võiksid sa oma nokakese kinni hoida" nii või muidu mis juhtub? enamus sinu vanustele ju ongi lõuga andmine lahenduseks ja lihtsalt sellepärast pakkusin. mis tähendab mina hüppan praegu? kes tuli siia sõimama ja narrima ah? sina olid see kes tuli teise teemasse hüppama! nii ja tsiteerin sind jälle: "Igas 10nendas postituses räägid lõuga andmisest või vägivallast."......et nagu ma vaatasin ja lugesin ära ja ausalt öeldes 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,.......(peale esimest lehekülge ehk rohkem kui 25 postitust ei viitsinud otsida).....ja ei leidnud et mina oleks lubanud kellelegi lõuga anda! ma juba kurat ütlesin et enne mõtle kui räägid ja vaata mida mina ka rääkinud olen! ehedamat valeinfo levitamist ja valetamist ei ole enam olemas! kiilakas??? kui sa ütled et ma kiilakas olen siis sel juhul sina oled pede! kas ma ei või kurat kanda saapaid ja laigulisi pükse või? kas mul on kiilas pea või??? kes sa siuke oled oma arust et tuled mind keelama et neid riideid sa ei tohi kanda või et minu puhul on need riided väga ebasobivad või mida iganes muud sellist? ja mis kurat puutub minu riietus siia teemasse üldse? järjekordselt hakatakse teemast kõrvale kalduma!
      reinile ja eestimehel võiks keegi panna Flora teemasse tulemise keelu - oleks palju rahulikum foorum ja keegi Flora rahvast ega juhuslikult Flora teemat lugejatest ei peaks lugema mingeid sõimamisi ega solvamisi ega täiesti mõtetuid teemast mööda minekuid ega muud sellist.
      tegelikult reinilt ma tahaks teada ka hüppamise definitsiooni kuna mul on kohe selline tunne et minu ja sinu definitsioonid sõnale hüppamine on täiesti erinevad. ja rein see mis sa räimele vastasid et sina ainult süüdi......kas sa eesti keelt oskad? kas sa ei pannud nagu tähele et see sõna tsiteerin: "sinusuguste" on MITMUSES? kus on seal kirjas et AINULT SINU PÄRAST Eestis fänlus ei arene? tee palun copy paste. teine pool sellest lausest oli konkreetselt sinule mõeldud kus räim soovitas sul talitada ka foorumis samamoodi nagu staadionil ehk siis vaikselt.

      Kommentaar


        Ma peaks nüüd nagu midagi sulle vastama???

        Vastangi, aga mitte nii nagu sina loodad!!!

        FC F FOREVER!!!



        Ei kavatse rohkem sinuga vaielda. Gianluca jutt oli mõistlik. Las see teema jääb ainult FC Flora teemaks. Rääkige nüüd edasi. Eriti ootan selliseid poste kus te raaägite oma reisidest Tartusse ja Pärnusse.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          ühte inimest samas kordagi elus seda inimest nägemata......
          Ma olen sind Tartus näinud küll. Oli piisavalt ebameeldiv kogemus. Järgmisel mängul on arvatavasti järge oodata.

          Siinkohal soovin jõudu ja jaksu Dianale.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Muide ballack - kas igakord kui lauses on kolm punkti (...) pean ma pidama väikese pausi lugemises? Mulle jäi pisut arusaamatuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              niiiii...........kust te loete välja seda, et kui ei salli florat siis peab kohe nime vahetama??? ma ei leidnud seda mitte kuskilt. tema põhimõtted on lihtsalt need mille pärast seda peaks tegema......ehk siis alguses Levadia.....siis Trans.....jne et põhimõtteliselt klubide poolt kus venelasi rohkem kui eestlasi mängimas....nende klubide treeninggruppidest ei hakka üldsegi rääkima......selle pärast peaks panema selle nime venemees nagu art1 soovitas. ei näe küll kohta kus ma oleks öelnud või kasvõi vihjanud sellele et peaks nime vahetama ainult sellepärast, et Flora toetaja ei ole.
              väga natsionalistlik suhtumine, aga eks 20 da sajandi igandid on raksed kaduma
              PS - kas Lõwenbrau pole mitte München 1860 sponsor kui heast sealtkandi õllest rääkida õllest rääkida

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ma olen sind Tartus näinud küll. Oli piisavalt ebameeldiv kogemus. Järgmisel mängul on arvatavasti järge oodata.

                Siinkohal soovin jõudu ja jaksu Dianale.
                martin - räägi siis mulle mis ma sulle ütlesin või mis ma sulle tegin? ei mäleta nagu et oleks sulle teinud või öelnud midagi.......vaidlesin ainult nende kolme tiblaga (nad ei olnud venelased vaid tiblad) kes meid vene keeles sõimasid ja siis irvitasid ja sina ei olnud neist mitte ükski ja olen selles 100% kindel. moderaatorid see ei ole enam off-topic kuna see läheb Floraga väga hästi kokku kuna räägime antud juhul reisist Flora mängule. see et ma gini jõin see ei ole mitte mingi ebameeldiv kogemus kuna kas ma oksendasin seal? kas ma tuikusin seal? kas ma sõimasin normaalset publikut seal? EI! ma ei sõimanud isegi neid mitte kellega kisma oli (noh see üks tammeka fänn kes staadionilt välja visati ja need kaks kellele viimane hoiatus tehti). alkohol ei olnud keelatud staadionil seega võisin ka seda juua ja ei teinud midagi valesti. aga seda sa mulle ikka ei vastanud miks sul mingi isiklik viha või midagi sarnast mu peale on? ma vaatasin et sa tunned affi.....küsi affilt kes ma olen ja siis hakka edasi järeldusi tegema et kas mind normaalseks või ebanormaalseks pidada. ma tõesti ei viitsi sinuga vaielda sellisel teemal kuna sa ei tunne mind aga samas hoiak on sul et see (mina) on mingi ülbe tüüp vms. ahjaa ja selle mängu kohta veel viimane küsimus et kas mul ei tohi lõbus tuju olla mängu vaadates või ehk siis kas ma pean olema samamoodi hästi tõsiste nägudega nagu Tammeka fännid olid või (tammeka fännid ärge võtke solvanguna)?
                rein - sa lihtsalt jooksid kokku oma txtiga kuna ajasid mingit mõtetut iba ja sõna otseses mõttes valetasid, sa oleks muidu edasi vaielnud kuna sul on põhimõtteline viha või midagi muud sellist minu vastu.
                igaljuhul mul hakkab väga üle viskama see et inimesed ei oska vaielda (loe: lähevad kogu aeg teemast mööda et mitte kaotajaks jääda) ja sõna otseses mõttes valetavad ja mõtlevad igast asju välja.

                Kommentaar


                  ballack.

                  Tammeka fännidele lubasid kah peksa anda. Ära tule mingist rahvusplämast rääkima. Oled noor rullnokk ja asi vask. Seda leidub igas sotsiaalses grupis, ka jalgpallifännide seas.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    kui siin keegi mõtetut iba ajab oled see sina ning jah mulle ei meeldi sinusugused tattninad kes arvavad endas liiga hästi. nende jaoks pole tähtis see kas pubis on järjekord või mitte. astun lihtsalt sabast mööda ja olen nii kõva mees.selline on mu esmamulje sinust. esmamuljest sõltub palju.

                    Ja veel ütlesid, et minuvanustel on probleemide ainsaks lahendamise viisiks vägivald. Ei nõustu sinuga. Ma ei poold füüsilist noomitust ja kasutan seda viimase abivahendina.Kuigi mis seal pattu salata - keegi võiks sind küll maa peale tagasi tuua.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      malagar - et nagu malagar kust sa lugesid välja selle natsionalistliku suhtumise? ma rääkisin siin NIMEST mitte et siis pead seda ja seda toetama. ma pean ei tea mitmendat korda uuesti kordama: see oli näitamaks eestimehel et ta ei ole oodatud siin teemas tänu tema kommentaaridele mis ei ole just kõige viisakamad ja sellepärast vihjati et see nimi oleks parem kui eestimees, ehk siis ta ei pea nime vahetama, me ei nõua seda, see oli mitte sõbralik vihje talle tema ütluste pärast. lõpuks saite ikka aru või peab veelkord seletama?
                      selle münchen 1890 kohta et nende sponsoriks on hacker-pschorr (õllefirmadest).
                      yheksa - vahet pole see on harjumus nii kirjutada, mõttepausi sarnane asjapulk on...kuna pole kirjand ega teaduslik txt siis ei pea ka kõiki kirjavigu kontrollima, ma loodan et sa sellist vastust ei võta nagu ma oleks vihaselt vastanud
                      kebab - mis kuradi rullnokk? kas ma kurat käin nokmüts peas? EI! kas ma kuulan mingit mõtetut tümakat? EI! kas ma sõidan iga päev liikluses bemm perse all ja rikun liiklusreegleid? EI! kust kuradi otsast ma sul rullnokk olen siis? ooooot mina lubasin peksa anda? kui sa mõtled neid kolme "fänni" kes eesti keelt absoluutselt ei osanud ja selle asemel et mängu vaadata nad hoopis sõimasid MEID KÕIKI ja irvitasid selle üle ja sõid oma kuradi sihvkasid millest jäi selline "ilus ja tore" sihvkakoorte hunnik maha ja pinkidele....kas sa nimetad neid fännideks või??? mängu vaatasid nad võib-olla pool mängust kokkuvõttes kui sedagi. sa ikka tead milline ma välja näen või? ma arvan et sa ajad mind seniga segamini äkki? kas mina mitte polnud see kes üritas vahepeal seni ja neid tammeka fänne lahus hoida et rahunege maha? niikaua kuni turvamees ei lubanud kedagi vahendajaks ja oli ainult ise seal kahevahel......enne mõtle kui räägid!

                      Kommentaar


                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          tema põhimõtted on lihtsalt need mille pärast seda peaks tegema......ehk siis alguses Levadia.....siis Trans.....jne et põhimõtteliselt klubide poolt kus venelasi rohkem kui eestlasi mängimas....nende klubide treeninggruppidest ei hakka üldsegi rääkima......selle pärast peaks panema selle nime venemees nagu art1 soovitas
                          palun kui see pole natsionalistlik vaatenurk siis mis veel.
                          Kr ja ma tõesti mäletasin et Löwenbrau aga need sponsivad mingit Unterachingut nüüd hoopis. Sama märk pudelil ja München 1860 särgil ajas segadusse ilmselt.

                          Kommentaar


                            malagar - see nime panek on küll jah sellisest vaatenurgast kuid sellel oli teatud eesmärk miks seda vihjata/soovitada/jne.....see oli tema õrritamiseks et näidata et ta ei ole oodatud siia teemasse kuna ta enne seda kirjutas veits mitte sobilikke tekste siia teemasse kuna see ei olnud narriv ega kedagi kuhugi saatev siis sobis väga hästi ainult et kõik said selle mõttest täiesti valesti aru.

                            Kommentaar


                              Ballack ma pole ikka saanud ühele küsimusele vastust.
                              Ehk siis.
                              Mitu nn enda kasvandikku mängib praegu Flora esindusmeeskonnas?

                              Palun vasta mulle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust

                                see oli näitamaks eestimehel et ta ei ole oodatud siin teemas tänu tema kommentaaridele mis ei ole just kõige viisakamad
                                nagu millised komentaarid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X