320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teil on siin koik lahe diskussioon ja puha. tegelt see ju peamine. mis sest et vahe ka teemavaline. aga..Ballack-viimase postiga panid kardetavasti veits mooda, eriti just see orritamise osa. ootaks nuud vastust Eestimehelt, sest on ju voimalus, et ka tema tegi selle postituse paljalt Flora fannide orritamiseks.

    aga muidu edu!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      ootaks nuud vastust Eestimehelt, sest on ju voimalus, et ka tema tegi selle postituse paljalt Flora fannide orritamiseks.
      millise postituse tegin Flora fannide õrritamiseks?

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        Sen häält olin täna kuulda...ainult kahju et floora tappa ei saanud...maha flora!
        nagu ma aru olen saanud, siis kogu probleem sai alguse sellest postitusest. voi on veel midagi?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          ... teen ettepaneku korraldada vabas stiilis (st kõik löögid on lubatud) karate-poksi matshi Ballack vs Rein, või kui 13 ei saa tulla siis Ballack vs eestimees.
          Sama ürituse raames :
          teeks korraliku reklaampromo meedias (a la kui Summer ja Sulo pidid kunagi poksima vms) - Martin see jääb sinu kanda ;
          Rootsikunn teeb teemakohased sallid ;
          roundide vaheajal käivad napis riietuses fänninjad poksiringis ringi (kes meil ongi Diana, Yheksa jt. );
          korraldame totalisaatori millel saab teha piiramatu summadega panuseid - Sen sina kui (ex)raamatupidaja võtad selle asja ehk enda õlule;
          lisaks võib midagi veel juurde tekitada et ikka igav ei hakkaks.
          Matshi võitja saab kaasfoorumlaste silmis eluaegse austuse ja immuunsuse, kaotaja ei tohi enam kunagi soccernetis postitusi teha ega sõna võtta.
          Sellega saaks hõlpsaste selgeks - kes on soccerneti KKK - kõikse kõvem kunn!
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            nagu ma aru olen saanud, siis kogu probleem sai alguse sellest postitusest. voi on veel midagi?
            sellise postituse peale nüüd minna vihaseks? mis ma peaks siis ülistama floorat kui pole nende poolt? normaalne käitumine vastas fännilt. kui ballack selle peale vihastas siis ma ei tea loomulikult vahel tuleb vastas fännidele kaotust nina alla hõõruda, elementaarne ju

            Kommentaar


              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              ... teen ettepaneku korraldada vabas stiilis (st kõik löögid on lubatud) karate-poksi matshi Ballack vs Rein

              Sellega saaks hõlpsaste selgeks - kes on soccerneti KKK - kõikse kõvem kunn!
              Mul pole ballackiga mingit kana kitkuda

              samuti ei pretendeeri jansa poolt välja pakutud tiitlile
              Las eestimees ja ballack jagavad ise selle tiitli
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                see oli tema õrritamiseks et näidata et ta ei ole oodatud siia teemasse kuna ta enne seda kirjutas veits mitte sobilikke tekste siia teemasse kuna see ei olnud narriv ega kedagi kuhugi saatev siis sobis väga hästi ainult et kõik said selle mõttest täiesti valesti aru.
                nüüd sain jah aru. pole hullu ballack sa oleks pidanud nii kirjutama lõppu sest ma küll ei saanud sust nii aru. järgmiste õrritamisteni

                Kommentaar


                  Olen siin käinud vaid teemasid lugemas, kuid täna ei saa mitte vaiki olla ja pean kah paar sõna kirjutama.

                  No küll saab ikka olla nii suur vihkamine Flora, Flora fännide ja Pohlaku vastu. Millest see teil tuleb? Kõik on joodikud, räuskajad, kaklejad jne v.a. keegi printsess Diana kes peab kõike kannatama. Õlu ja jalgpall on ammu kokku käinud ja olen ka paljudel mängudel käinud ja pole veel ühtegi fänni käpukil näinud. Koondise mängudel küll.

                  Kas tuleb see teil sellest et olete lihtsalt kadedad Flora fännide peale? Et neil on oma fänniseltskond kes käib mängudel nii kodus kui võõrsil ja laulavad oma laule ja elavad kaasa omadele? Teile ei meeldi kui vastasvõitkonda maha tehakse ja lauldakse et olete pasad, see ju loomulik et nad nii laulavad. Kui suureks kasvate ja on võimalust mõnda hispaania,itaalia jne liigamängu vaatama minna siis näete mis seal toimub

                  haiged kujud olete!
                  minge mängule ja ärge vinguge kõige ja kõigi kallal!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    nagu millised komentaarid?


                    okei tsiteerin siis ja samas küsin: kas me tuleme levadia teemasse txtiga "kahju et floora (selle asemel nüüd mõtle et on levadia) tappa ei saanud" ja kas me tuleme levadia teemasse txtiga "maha flora (selle asemel mõtle nüüd jälle levadia)!"? ei olnud just viisakad või mis? ja see nimevahetus ei ole ka midagi solvavat mis kirjutati su kohta.
                    PS kas keegi teab kuidas saaks oma konto kustutada soccernetis? ma ei taha rohkem midagi lugeda enam (loe: ei taha et minu konto siin oleks).....byebye jalpall.....ühesõnaga kustutage mu konto ära siit. staadionidel mind rohkem ka ei näe...kui satun staadionile siis pange kõrvad kinni sest siis valan oma viha (mis siit foorumist on tulnud) kõik välja kõige peale ja absoluutselt ei huvita mis must arvate...teie möla ja valetamiste vili on see ja nüüd vaadake mängu staadionil kus üks vend lihtsalt sõimab kõiki (sõimasite vale inimest ehk inimest kes ei karju neegrid jms aga nüüd hakkan karjuma ja jummala pohui on). KUSTUTAGE SEE KURADI KONTO ÄRA! kirjutage mis tahate nüüd ma ei hakka absoluutselt lugema mis kirjutate edasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      okei tsiteerin siis ja samas küsin: kas me tuleme levadia teemasse txtiga "kahju et floora (selle asemel nüüd mõtle et on levadia) tappa ei saanud" ja kas me tuleme levadia teemasse txtiga "maha flora (selle asemel mõtle nüüd jälle levadia)!"? ei olnud just viisakad või mis? ja see nimevahetus ei ole ka midagi solvavat mis kirjutati su kohta.
                      PS kas keegi teab kuidas saaks oma konto kustutada soccernetis? ma ei taha rohkem midagi lugeda enam (loe: ei taha et minu konto siin oleks).....byebye jalpall.....ühesõnaga kustutage mu konto ära siit. staadionidel mind rohkem ka ei näe...kui satun staadionile siis pange kõrvad kinni sest siis valan oma viha (mis siit foorumist on tulnud) kõik välja kõige peale ja absoluutselt ei huvita mis must arvate...teie möla ja valetamiste vili on see ja nüüd vaadake mängu staadionil kus üks vend lihtsalt sõimab kõiki (sõimasite vale inimest ehk inimest kes ei karju neegrid jms aga nüüd hakkan karjuma ja jummala pohui on). KUSTUTAGE SEE KURADI KONTO ÄRA! kirjutage mis tahate nüüd ma ei hakka absoluutselt lugema mis kirjutate edasi.

                      võta asja rahulikult nüüd kõik on unustatud, oli sõbralik tügamine ja kõik, seda on vaja vahel vastas fännide leeri vahel...ma pole solvunud ära muretse

                      Kommentaar


                        Jansalt hea mõte! Aga ballackit ja 13 küll poksimas näha ei taha. Ehk leiab eestimees kellegi kellega poksida. Ise eelistaks mudamaadlust. Samas on juba avatud totalisaator ja isegi mõned panused eestimehele ja reinule pandud. Kes tahab veel panuseid teha siis fännklubi Viies Sektor ootab panuseid.
                        a/a 221031722084 Panustada saab kõigele ja kõigile!
                        Paneks siis mõned koefitsendid ka siia
                        Eestimees võidab 2,15
                        Rein 1,8
                        Ballack 2,0
                        Flora tuleb järgmine aasta meistriks 1,01
                        Eestimees vahetab nime ära 1,05
                        Flora teema tõstetakse OT alla 2,05

                        Kommentaar


                          ballack!

                          Ettepanek
                          Äkki saaks teha nii, et sa vastaksid neile off-topic jutumeistritele ntx Levadia teemasse (mida ma ei loe ega kommenteeri) .
                          Siis äkki saaks siin teemas vahelduse mõttes ka FC Flora tegemisi kajastada vms

                          Diana!

                          Räägi veidi täpsemalt Tartu reisi plaanidest kui aega leiad
                          Cerveza.

                          Kommentaar


                            Diana
                            (manage) 24/10/2006 12:55 Ühisreis JK Maag - FC Flora mängule
                            Plaanis on 5. novembril korraldada selle hooaja viimane Flora fännide ühisreis Tartusse. Ehk siis kell 13:00 on JK Maag-FC Flora. Minibuss on täitsa olemas ja juhul kui 15 inimest kokku saame, kujuneks reisi hinnaks 167 kooni. Kindlad tulijad võiks endast märku anda enne järgmise nädala algust, sest siis peab ära ütlema, kas soovime bussi või mitte.

                            Kommentaar


                              kes oli see mängija flora vasakus kaitses transi vastu? jättis jube hea mulje. kust ta tuli flora süsteemi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                kes oli see mängija flora vasakus kaitses transi vastu? jättis jube hea mulje. kust ta tuli flora süsteemi?
                                Heiki Talimaa oli see noormees.
                                Mees on pärit Viljandist, kes mõned aastad tagasi alsutas Tulevikus mängimist(ründajana), kuid isiklikel põhjustel loobus mängimisest ning tegi eelmisel hooajal Viljandi Tulevik II all come backi(äärekaitsjana), kus ta hooaja edenedes põhimeeskodna suunati. Sel hooajal veetis esimese poole Tuleviku põhimeeskonnas, kus ta peale Teet Allase hüppeliigese vigastust ennistati Florasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X