320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Talimaad mõtled ehk. Tuli Tulevikust ja enne seda ei teagi kust, äkki oma kasvandik.
    nö "Eestimees" sa loodad nüüd oma iba ja paska heastada nüüd?
    keegi ju ei tea kes sa üldse oled, äkki oma mees, arvatavasti muidugi suvaline töll. mind ei koti ka mudugi, keep up the good work!
    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      Algselt postitas shepard Vaata postitust

      Diana!

      Räägi veidi täpsemalt Tartu reisi plaanidest kui aega leiad
      Väljumise kellaaeg oleks Sakala parklast kell 9:00 ehk siis 4 tundi enne mängu algust nagu eelmiselgi ühisreisil Tartusse.

      Reisiga on muidu sellised lood, et selle nädala jooksul oleks vaja saada vähemalt 15 inimest kokku, sest järgmise nädala alguses peab bussijuhile ära ütlema, kas soovime bussi rentida või mitte. Kui soovijaid on alla 15, läheb enne väljakuulutatud hind (167 eek) kallimaks. Seepärast ongi esialgu vaja teada ainult kindlate tulijate arvu, pärast seda alles saab hakata reisi eest tasuma. Väga loodan, et saame rahva kokku, hetkel on kindla jah-sõna öelnud ainult 8 inimest.

      NB! Rauno, Oll jt, kes siin vahepeal reisist huvitatud olid! Kuidas teil lood on? Saan teid ka tulijate nimekirja lisada? Ühesõnaga... kindlad tulijad! Andke endast märku siinsamas teemas või privas.
      Last edited by Diana; 28.10.06, 18:30. Põhjus: unustasin veel lisada...

      Kommentaar


        Pras, ma tahtsin Sulle pikka vastust kirjutada, aga paraku lõppes hotis periood ära ja kiri läks kaduma. Kuradi kahju on. Oma 1,5 tundi kirjutasin.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aff Vaata postitust
          nö "Eestimees" sa loodad nüüd oma iba ja paska heastada nüüd?
          mis iba ja paska? ära aja lolli juttu. aitab OTest siia kui midagi on siis saada PM mulle

          Kommentaar


            Kindlalt ei saa veel öelda, kas saan tulla. Kohe, kui selgub, annan teada.
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              NB! Rauno, Oll jt, kes siin vahepeal reisist huvitatud olid! Kuidas teil lood on? Saan teid ka tulijate nimekirja lisada? Ühesõnaga... kindlad tulijad! Andke endast märku siinsamas teemas või privas.
              Pärtelile ütlesin juba a ma olen oma transpordiga Tartus ja juba reedest sealkandis,nii et bussiga ei tule kuid loodan kõigiga staadionile Tartus näha
              sigpic

              Kommentaar


                Seda juttu siin on naljakam lugeda kui Kesknädalat.
                Ärge veel ära lõpetage, minu meelest jäi lahtiseks kes kellele lõuga annab ja kes siis nime ikkagi vahetama hakkab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  Seda juttu siin on naljakam lugeda kui Kesknädalat.
                  Ärge veel ära lõpetage, minu meelest jäi lahtiseks kes kellele lõuga annab ja kes siis nime ikkagi vahetama hakkab.
                  Mina sain nii aru,et Oku pidi lõuga saama mudilaskoori käest,Ballack kolib narva,eestimees on tegelt Gruznov ja et Reinule meeldib staadionil hümni ajal onaneerida tanksaabastes aga mitte laigulistes pükstes.Või oli see vastupidi.
                  No offense!
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Mina sain nii aru,et Oku pidi lõuga saama mudilaskoori käest,Ballack kolib narva,eestimees on tegelt Gruznov ja et Reinule meeldib staadionil hümni ajal onaneerida tanksaabastes aga mitte laigulistes pükstes.Või oli see vastupidi.
                    No offense!
                    wattafakk?
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas oku Vaata postitust
                      wattafakk?
                      Segane värk noh...


                      Kas 6-0 on palju või vähe?
                      Ja kas narvas pole lumelabidaid või?Plats ei saanud ju jäätunud olla kui värske lumi maha tuli ainult.1 soojakraad on ja linnas kõik lumi juba sulanud aga Kotter poiss otsustas mängu ära jätta ja kindlasti ei saa Maag tööpäeval õiget tiimi kokku (loodetavasti ma eksin) ja kerged kolm punkti Transile.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Mis kuradi labidaid ? Kas teil seal läänepool üldse lundki on ? Siin tuli ikka ootamatult sitaks lund maha... tahaks näha kust järsku võetakse 50 labidapoissi kes hakkavad lund koristama, kui see 90 minuti jooksul niiqnii tagasi maha sajab. Või veel parem... lume peal mängida ? Teisipäevaks tehakse asi loodetavasti korda, kui ei, siis kolitakse ümber vast kalevi staadionile millel on kunstmuru.
                        Ilma bitchile vastu ei saa

                        Kommentaar


                          Reis minibussiga jääb kahjuks ära, kuna liiga vähe tulijaid oleks olnud. Mängule sõidame liinibussiga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Heiki Talimaa oli see noormees.
                            Mees on pärit Viljandist, kes mõned aastad tagasi alsutas Tulevikus mängimist(ründajana), kuid isiklikel põhjustel loobus mängimisest ning tegi eelmisel hooajal Viljandi Tulevik II all come backi(äärekaitsjana), kus ta hooaja edenedes põhimeeskodna suunati. Sel hooajal veetis esimese poole Tuleviku põhimeeskonnas, kus ta peale Teet Allase hüppeliigese vigastust ennistati Florasse.
                            Talimaa on tõesti Viljandi Tuleviku kasvandik.Sellest võistkonnast on kõige kaugemale jõudnud Klavan...,aga samas võistkonnas mängisid ka nt. Ahjupera ja Post.

                            Kommentaar


                              Kuulge, kui palju Flora fänne Tartusse tuleb, võiks teha hooajalõpu puhul fännimängu. Väga paljud Maagi passiivses olekus toetajad on seda nõudnud.

                              Kommentaar


                                JK TRANS NARVA - JK MAAG TARTU 4:1 (3:1) HETKESEIS

                                Nii et Maag ei aita täna meid.
                                tulevik on tunni aja pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X