320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sa ei teagi selliseid nimesid? Avdejev lõi tänavu II liigas 34 väravat Sillamäe eest. Sealkandis ongi ta lammutanud, näiteks Voka eest. Akimov on aga Tapa kutt, kes viimsel ajal Rakvere eest mängima on hakanud. Sel aastal lõi Rakvere eest 14 ja Tapa eest 24 väravat, kokku 38 siis. Ja viimasel ajal on ta alati 25-30 väravat aastas löönud, ilmselt 10 aastat tuleb juba ära.
    Ma mõtlesin, et sa ikka igasuguseid liigasid kogud.

    Kommentaar


      kui sa nüüd väga tähelepanelikult loed, siis on jutt noorimatest 100 väravani jõudnud/jõudvatest mängijatest

      Kommentaar


        No küllap ikka keegi juba jõudnud on ka saja väravani? Kogu jutu järgi tundub, et keegi polegi veel jõudnud? Eks need, kes kunagi jõudsid, olidki nooremad. Äkki eestimees teab täpsemalt?

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          No küllap ikka keegi juba jõudnud on ka saja väravani? Kogu jutu järgi tundub, et keegi polegi veel jõudnud? Eks need, kes kunagi jõudsid, olidki nooremad. Äkki eestimees teab täpsemalt?
          proovime ikka teemas püsida

          Kommentaar


            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
            üldiselt statistikas kuskil ei loeta liigaks midagi alla esiliiga. seega ka madalamate liigade väravaid karjääris ei arvetata.
            pigem see, et loetakse v2ravaid professionaalse jalgpallurina
            Professional club appearances and goals
            counted for the domestic league only


            Eestis tahendab see t6esti vist ainult meistriliigat? v6i ka esiliiga poolproffe?

            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            No küllap ikka keegi juba jõudnud on ka saja väravani? Kogu jutu järgi tundub, et keegi polegi veel jõudnud? Eks need, kes kunagi jõudsid, olidki nooremad. Äkki eestimees teab täpsemalt?
            selles asi ongi, et pruukinud sugugi olla nooremad, vahemalt pole sellele mingit kinnitust
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              pigem see, et loetakse v2ravaid professionaalse jalgpallurina
              Professional club appearances and goals
              counted for the domestic league only


              Eestis tahendab see t6esti vist ainult meistriliigat? v6i ka esiliiga poolproffe?



              selles asi ongi, et pruukinud sugugi olla nooremad, vahemalt pole sellele mingit kinnitust
              EMV pole veel keegi jõudnud 100 väravani ennem 22 eluaastat.

              vanad need avdejev ja akimov on urmar?

              Kommentaar


                No Avdejev on 78 sündinud ja küllap Akimovgi umbes sama vana. Aga kuidas on Operiga lood? Ta lahkus Florast 22 aastasena, olles MLis löönud 48 väravat. Samas mängis ta juba väga noorena FC Lelles, II liigas. Vaevalt ta siiski 100 täis sai, sest juba 94/95 debüteeris Floras.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  No Avdejev on 78 sündinud ja küllap Akimovgi umbes sama vana. Aga kuidas on Operiga lood? Ta lahkus Florast 22 aastasena, olles MLis löönud 48 väravat. Samas mängis ta juba väga noorena FC Lelles, II liigas. Vaevalt ta siiski 100 täis sai, sest juba 94/95 debüteeris Floras.
                  oper on üldse vaevalt 100 kolli oma karjääris täis olgu jääme topicusse nüüd, uurin advejevi ja akimovi asja. küll m ištšuk 100 täis saab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    oper on üldse vaevalt 100 kolli oma karjääris täis olgu jääme topicusse nüüd, uurin advejevi ja akimovi asja. küll m ištšuk 100 täis saab
                    no hollandi wiki annab
                    Operile u 44v Floras (kui 6igesti arvutan),
                    allpool duublites (Lelle, Tervis) lisandub veel ~ 5 (soccernet)
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      no hollandi wiki annab
                      Operile u 44v Floras (kui 6igesti arvutan),
                      allpool duublites (Lelle, Tervis) lisandub veel ~ 5 (soccernet)
                      minu teada om opil meistriliigas 47 väravat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                        minu teada om opil meistriliigas 47 väravat.
                        46 kui täpsem olla

                        Kommentaar


                          Nende numbritega on jah üks igavene nuhtlus. Igaühel veidi erinev. Mul on tunne, et peaks tegema mingi ühtse nimekirja ja siis edasi minema hakkama. Küllap kevadeks jõuab ka nii kaugele, et tuleb mingi ametlik nimekiri, kes kui palju MLis mänginud on ja mitu väravat löönud on. Aga need madalamete liigade numbrid, need võib küll ära unustada. Neid pole lihtsalt võimalik korrektselt kokku arvutada. Kui eestimees soovib, eks ta siis võib neid edasi arvutada, aga juba näide, et ta Avdejevist ja Akimovist kuulnudki pole, näitab seda, kui puudulik see madalate liigade statistika on.

                          Kommentaar


                            Mina pakuks Operile siiski 48 väravat (44 Floras ja 4 Tervises), aga eksimatusele ma ei pretendeeriks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Nende numbritega on jah üks igavene nuhtlus. Igaühel veidi erinev. Mul on tunne, et peaks tegema mingi ühtse nimekirja ja siis edasi minema hakkama. Küllap kevadeks jõuab ka nii kaugele, et tuleb mingi ametlik nimekiri, kes kui palju MLis mänginud on ja mitu väravat löönud on. Aga need madalamete liigade numbrid, need võib küll ära unustada. Neid pole lihtsalt võimalik korrektselt kokku arvutada. Kui eestimees soovib, eks ta siis võib neid edasi arvutada, aga juba näide, et ta Avdejevist ja Akimovist kuulnudki pole, näitab seda, kui puudulik see madalate liigade statistika on.
                              ma pole alla 2 liiga läinud. mul on olemas kõik mängijad kes üldse kunagi ML ja 1 liigas on mänginud 1991-2005 koos nende mängijate karjääri statistikaga

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                ma pole alla 2 liiga läinud. mul on olemas kõik mängijad kes üldse kunagi ML ja 1 liigas on mänginud 1991-2005 koos nende mängijate karjääri statistikaga
                                Tegelikult see 1991 ei peaks statistikasse kuuluma, kuna alates 92-st aastast sai ju nullist alustada, taastati Eesti Vabariik. Kui arvestada 91 aastat, siis peaks arvestama ka 90 jne. Aga see oleks juba ilmvõimatu. Seega, et mingitki korrektset nimekirja saada, peaks alustama 1992 aastaga. Siis peeti esimesed taastatud Eesti Vabariigi meistrivõistlused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X