320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora fännina olen juba tulevas hooajas ette üsna pessimistlik,kuna üks kaitse tugitalasid ja parim vv on maha müüdud. Võib juhtuda ,et keegi läheb veel kaubaks. Kusagil teemas ,ei mäleta millal aga vaieldi selle üle kas Flora elab müüdud mängjate rahast. Oletan ,kordan ,et oletan- see moodustab päris suure osa kogu Flora eelarvest. Palatu ja Londaki müügiga teeniti ikkagi vähemalt 5 miljonit krooni.
    Raha on muidugi klubile tähtis aga Londakile ma väärilist asendust ei näe praegu. Ma saan aru ,kui müüakse noor väga andekas mängija ,et ta kunagi koondises kedagi asendaks ja võibolla Euroopa tippu jõuaks . Aga sellise suht vana ja just omale väga vajalike meeste müük ei ole õige. Ka ei näe ,et Palatul või Londaklil oleks sel aastal koondisesse asja ja nad selle nimel Norrasse müüdi.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Mihkel ja Aiko on vägagi tasemel väravavahid, niiet sellepärast ma üldse ei muretseks

      Kommentaar


        ROOTSI KUNN,
        Kahjuks, FCF müüb koondise pallireid Norrasse kus meie pallurid degradeeruvad või jäävad endisel tasemel.

        Kommentaar


          Londak ei olnud nii kindlalt esiVV midagi. Aksalu sai enamvähem samapalju mänge. Ja ka statistiliselt olid nad enamvähem samal tasemel.
          Keskkaitsega aga ei ole Floral üldse mingisuguseid probleeme. Pealegi ei olnud ka Palatu mingi tugitala seal, mängis ainult ca pooltes mängudes. Praeguse hetkega on eelmise aasta keskkaitsjatest veel alles Bärengrub, Sirevicius, Post ja ka Allas võib vabalt mängide keskel. Lisaks on vajadusel saadaval nii Tulevikus kui Valgas mänginud noored.

          Edit: Ahjaa, ja ma ei saa aru kuidas 26 ja 24 on vanad? Parimas mängijaeas. Viimane aeg minna kuskile edasi.

          Kommentaar


            Palatu nüüd küll mingi eriline staar kaitses polnud. Esmalt meenuvad kohe TVMK mäng varakevadel, kus ta oli koos Aloga "osav". Tema kasuks rääkis kindlasti see, et suutis eurosarjas kenasti teisel korrusel hakkama saada ja sealt ka lotovõit Aivarile. Samas selles, et ta silma paistis on suur teene ka vast Flora parimal keskkaitsjal Allasel. Ise loodan, et kui nüüd jätkatakse kolme keskkaitsja taktikat( mis tahes tahtmata meenutab mõne aasta tagust Bayernit) enamustes mängudes siis suudab Koogas põhisse kenasti murda. Eeldusi vast on ühel vähestest nn päris oma Tallinna Flora kasvandikest suures Floras.

            Samas loodaks ka Posti liikumist ründesse. Oma vajalikust ründes tõestas ta ka enne vigaseks jäämist Flora trennides, kus tema osavus ületas enamus Flora snaipreid. Kindlasti on oma osa ka selles, et noorteklassis oli sel positsioonil mängimas.

            Kommentaar


              Nonii nüüd siis teada..Reim jätkab veel ühe aasta. positiivne minu arvates

              Kommentaar


                Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                Nonii nüüd siis teada..Reim jätkab veel ühe aasta. positiivne minu arvates
                Positiivne kindlasti, et mees nii vanalt veel nii kõrgel tasemel mängib. Igatahes müts maha tema ees.

                Kommentaar


                  Asi ametlik, Aiko Florasse Väärt kiipri saite, raisk!

                  Kommentaar


                    Tubli Aiko!

                    Kommentaar


                      jah eks järvamaa jalgpallurid ole ikka tasemel.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        MK-Estonija nädalalehes (#2) on suur intervjuu Zahhovaikoga. Kahjuks ei ole on-line version.

                        Kommentaar


                          Tule taevas appi! Kas Lindpere on tõesti nõus minema Kreeka 3-ndasse liigase!

                          Kommentaar


                            Ma arvan igaüks oleks nõus 3-4x suurema palga pärast kasvõi 5.liigasse minema...raha paneb asjad paika!
                            Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                            Kommentaar


                              no sel juhul kõlbab talle ütlus krdi raha ahne siga

                              Kommentaar


                                Zahavaiko lõi reservide mängus Standardi vastu värava..
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X