320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    See Sõltumatus himself, keelab ütlemast, jah?!
    Ei see sõltumatus ei keela midagi. Kui ma saan teada mingi siseinfo, mis pole avaldatud, siis ei hakka mina ka seda avaldama. Nii lihtne see ongi.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Minu lollus. Kuidas ma sain need ühele süsteemile sõbralikud maksed ära unustada
      Kas see nn seadus kohustab ka siis maksma kui mängijaga on sõlmitud amatöörleping?

      Targemad harige mind.
      ja mis moodi see süsteem siis ühele poole soodsam olla? Äkki oskab keegi seda põhjendada. Prasist targem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Makse suurus on postitus kõrgemal. Need on EJLi ainulaadsed seadused
        Ja ega see reegel ei olegi päris ainulaadne, vähemalt ühes riigis on ka enam vähem sarnane.
        Ja mis selles seaduses siis halba on?

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ja ega see reegel ei olegi päris ainulaadne, vähemalt ühes riigis on ka enam vähem sarnane.
          Ja mis selles seaduses siis halba on?
          Millises riigis?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Millises riigis?

            See võiks olla töö ühele uurivale ajakirjanikule.

            Kommentaar


              Ma ei saa seda riiki nimetada, muidu süüdistate jälle, et keegi on seal liiga palju võimutsemas käinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                ja mis moodi see süsteem siis ühele poole soodsam olla? Äkki oskab keegi seda põhjendada. Prasist targem.
                Mis klubil on kõige suurem mängijate koguhulk? Isiklikult arvan, et see pidurdab osade väiksemate klubide võimalusi edasi areneda. Kindlasti leiaksime algaval hooajal nii mõndagi Florakat ka mujal mängimas kui seda nn tobedat seadust käibel poleks. See selleks.

                Mis kuradi Florast saab kui juba Janek Kalda põhis möllutab?
                Muide mis formatsiooni ka Flora mängis?Mängiti nagu eelmisel aastal enne Slava naasemist 4141-e või tavapräast 442? Või on Pasi sootuks truuks jäänud sellele Bayerni kuldajastu 532-le?

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Mis klubil on kõige suurem mängijate koguhulk? Isiklikult arvan, et see pidurdab osade väiksemate klubide võimalusi edasi areneda. Kindlasti leiaksime algaval hooajal nii mõndagi Florakat ka mujal mängimas kui seda nn tobedat seadust käibel poleks. See selleks.

                  Mis kuradi Florast saab kui juba Janek Kalda põhis möllutab?
                  Muide mis formatsiooni ka Flora mängis?Mängiti nagu eelmisel aastal enne Slava naasemist 4141-e või tavapräast 442? Või on Pasi sootuks truuks jäänud sellele Bayerni kuldajastu 532-le?
                  Esiteks oli Floral täiesti eksperimentaalne koosseis ja miks Kalda osalemine mingi naerukoht peaks olema?
                  Ja see reegel on üks väheseid, mis veidi takistab mängijate ülejooksmisi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ja see reegel on üks väheseid, mis veidi takistab mängijate ülejooksmisi.
                    Ntx Vapruse puhul on need summad täitsa arvestades nende eelarvet. Need kaks mängijat kes nendega Valgast liitusid õnneks lepingut vist ei omanud. Kuid ntx U21 pallur Kauri Siim kes vabalt võiks ka sünnilinna naaseda(leping lõppes läinud hooaja lõppedes) seda ilma nn rahalise kompen. teha ei saaks. Lisaks võib see mõne andeka mängija sundida loobuma kui kusagil mängida ei saa. Tobe või mis?

                    Palun vasta ka kõige tähtsamale osale minu küsimusest. Ehk siis Formatsioon

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Palun vasta ka kõige tähtsamale osale minu küsimusest. Ehk siis Formatsioon
                      Miks sind just see huvitab? Siis peaksid ikka ise vaatamas käima. Mina sellistes peensustes eriti ei orienteeru ja pealegi mina ju samuti ei näinud mängu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        See võiks olla töö ühele uurivale ajakirjanikule.
                        Mõnusalt haige vastus. Aplaus.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mõnusalt haige vastus. Aplaus.

                          See on hea, kui aplausi kuuleb. Miks mitte tänada? Tänangi.

                          Kommentaar


                            Niisiis! Kuna Balti liiga alagrupimäng FK Skonto ja FC Flora vahel leiab aset tööpäeval (kolmapäeval, 14. märtsil), siis annan juba varakult teada, et tulemas on ka Flora fännide ühine bussireis Riiga 17-kohalise väikebussiga.

                            Reisi esialgne ajakava oleks selline:

                            09:00 - väljume Tallinnast Sakala keskuse parklast
                            14:00 - jõuame Riiga
                            18:00 - FK Skonto - FC Flora mäng Skonto sisehallis

                            Tagasisõitu alustame kohe pärast vutilahingut, Tallinnas oleme orienteeruvalt kell 01:00

                            Reisi hind on 300 krooni ringis, loodetavasti isegi tsipa odavam, kui bussi päris täis saame. Hind ei sisalda mängupiletit, selle hinnaks on 2 latti (ca 45 krooni). Reisi eest tasumine algab siis, kui on selgunud lõplik osavõtjate arv ja sellest tulenevalt ka täpne hind.

                            Kohtade broneerimine/küsimused privas või meiliaadressil diana.tagavali@mail.ee

                            Kommentaar


                              Andke aga valu ja tulge kaasa!
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Juba tulen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X