320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Flora Ultrad on nagu Newcastli fännid juba. Enne igat mängu on kuraasi täis, aga peale mängu pole seda kuskil. Seda enamasti peale kaotusi. On ka muidugi erandeid.

    Muidu olete toredad
    usk ei sure kunagi, lootus sureb viimasena (peale lõpuvilet siis kui kaotus on tulnud)

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Pean meelde tuletama selliseid sõnu nagu "Ljevadia" või mis eelmisel aastal oli väga levinud?
      Tuleviku fännidest art1, kaitz-st rääkimata.

      Mulle iseenesest meeldib kui fännid natuke kisuvad ehk siis neile läheb oma meeskond korda

      HR. Pras ,mis mina siis SIIA puutun:@


      edit: Hr.Luide sai oma vastuse privas
      Last edited by PraS; 16.03.07, 17:31.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas Ott Vaata postitust
        Ma vaatan, et Flora fännid erinevad Levadia omadest sellega, et nad ei tee Levadiat maha..
        See on sellepärast, et nad ei ole nii kibestunud, nagu nende sõimajad, kes on üldjuhul Flora vastased, toetades parajasti seda, kes kas on liider, või siis Flora lähim jälitaja. Nii lihtne see ongi.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          See on sellepärast, et nad ei ole nii kibestunud, nagu nende sõimajad, kes on üldjuhul Flora vastased, toetades parajasti seda, kes kas on liider, või siis Flora lähim jälitaja. Nii lihtne see ongi.
          Phmts ma ei viitsi mingit sitta siit lugeda, aga kes homme mängule tuleb???
          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

          Kommentaar


            Noh mina olen platsis nagu (loodetavsti) ka sina! Aga seda siiski juba täna
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Ja seda räägib inimene kes töötab EJLis.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Lüütik poiss!
                Millal te oma tabeli seal Flora rohelisel lehel uuendate või polegi see nii tähtis?

                Kommentaar


                  tõusin just üles, hakkan mängule liikuma. sai vist vastatud küsimusele

                  Kommentaar


                    Jääger toob siis 60.minutil Flora tagasi!

                    Kommentaar


                      Hoiatused: 62. Vanna, 65. Jääger - 60. M. Smirnov, 65. N. Andrejev
                      Kas vahepeal kiskus madinaks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lennat Vaata postitust
                        Hoiatused: 62. Vanna, 65. Jääger - 60. M. Smirnov, 65. N. Andrejev
                        Kas vahepeal kiskus madinaks?
                        Ju siis.Kotenko vist sai eriit karmilt, kuna vahetati ju 62.minutil välja

                        Kommentaar


                          Tubli töö.

                          Õnnitlused lüütikule
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Need penaltid...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Ju siis.Kotenko vist sai eriit karmilt, kuna vahetati ju 62.minutil välja
                              Ma protokollist näen, et ka Andrejev loeti välja
                              15-Kink (60. 18-N. Andrejev; 84. 19-A. Purje),
                              84. pen. Nahk

                              Kommentaar


                                Ilmselgelt tasus kolmapäevane "koonerdamine" ära: ei tulnudki Levadialt ketukat, vaid täiesti lugupeetav kaotus. Kui järgmisele Balti liiga mängule Flora 92 saadame, siis on lootust meistrikatel ka viik võtta. Tulevik on ere nagu kodumuna rebu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X