320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    See oli aprillinali.
    ahhaaa

    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      oh putsi flora võittis nii suurelt nüüd on oodata flora pühapäevakooli jalgpalluritel jellelt kutset koondisse, et päästa meie riigi jalka au, nagu kams, ma kohe huviga ootan keda jelle kutsub sellest seltskonnast
      Iseasi kui kõva vastane täna Pärnu oli, aga sinu mustatud Kams tegi väga korraliku partii. Äärtel tõid koos Hakolaga mängu vajalikku teravust.

      Pikem ülevaade: http://soccernet.ee/news.php?id=15058

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        oh putsi flora võittis nii suurelt nüüd on oodata flora pühapäevakooli jalgpalluritel jellelt kutset koondisse, et päästa meie riigi jalka au, nagu kams, ma kohe huviga ootan keda jelle kutsub sellest seltskonnast
        katsu nüüd ikka olla. oi putsi küll levadia tegi transiga NULL NULL viigi, mida nüüd jelle teeb? raudselt võtab kõik levadia mängijad koondisse kellel see võimalik üldse on passi tõttu.

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          oh putsi flora võittis nii suurelt nüüd on oodata flora pühapäevakooli jalgpalluritel jellelt kutset koondisse, et päästa meie riigi jalka au, nagu kams, ma kohe huviga ootan keda jelle kutsub sellest seltskonnast

          Eestimees räägib vahel normaalset juttu, aga siis pöörab jälle kõik pea peale? Kas jood ka kõvasti?

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            oh putsi flora võittis nii suurelt nüüd on oodata flora pühapäevakooli jalgpalluritel jellelt kutset koondisse, et päästa meie riigi jalka au, nagu kams, ma kohe huviga ootan keda jelle kutsub sellest seltskonnast
            Kas tema esindab keskmist Eesti jalgpallifänni või keskmist Levadia fänni? Nii või teisiti on tulemus üsna kurb, kui oma isikluk väike riistajupike tekitab komplekse, mida siin on nii hea välja elada. Katsu neist ikka kodus üle saada ja läbusta enda teemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
              Kas tema esindab keskmist Eesti jalgpallifänni või keskmist Levadia fänni? Nii või teisiti on tulemus üsna kurb, kui oma isikluk väike riistajupike tekitab komplekse, mida siin on nii hea välja elada. Katsu neist ikka kodus üle saada ja läbusta enda teemas.
              kuidas nüüd võtta, keskmine Eesti jalgpallifänn ta ei ole ja samas keskmine Levadia fänn ka ei ole kuna keskmine Levadia fänn eesti keelt ei oska

              Kommentaar


                Täna siis mängis Flora duubli eest kolm Eesti koondislast Ei käinud küll täna mängu vaatamas, kuid statistikat vaadates tundub küll, et kohe kui Eesti koondise superründaja Ahjupera välja vahetati siis suutsid florakad ka palli väravasse saada
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  kell 14.00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                  Keegi oskab mittetallinlasele öelda, kus nimetatud staadion asub? Dvigateli staadion, Lasnamäe SPK kunstmuru, Punase tänava staation, kas need on kõik üks ja sama või erinevad? Ajaxi kodulehel on märgitud too Dvigateli staadion, kuhu siis lõpuks tulla?
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas apunkto Vaata postitust
                    kell 14.00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                    Keegi oskab mittetallinlasele öelda, kus nimetatud staadion asub? Dvigateli staadion, Lasnamäe SPK kunstmuru, Punase tänava staation, kas need on kõik üks ja sama või erinevad? Ajaxi kodulehel on märgitud too Dvigateli staadion, kuhu siis lõpuks tulla?

                    See peaks asuma Peterburi tee ning Pae tn nurga peal.

                    Kommentaar


                      "Kõlab väga karmilt, aga ma pean seda ütlema: praegusele põlvkonnale tundub tähtis olevat vaid see, et juustes oleks õige geel, jalas õiged teksased ja istumise all õige auto."

                      Pasi pani jälle kõik paika, suurepärane!

                      Kommentaar


                        seoses sellega, et üks kahest inimesest (vastassugupool neist kahest), kes mind elu närvi ajasid, on flora naiskonna mängija, ei saa ma enam flora mängudele tulla kuna kui ma teda näen staadionil siis ma arvatavasti automaatselt virutan vasta hambaid nagu tiblade puhul. tõesti sorry kaasfännid vähemalt järgmist mängu näeb telerist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          kui ma teda näen staadionil siis ma arvatavasti automaatselt virutan vasta hambaid nagu tiblade puhul.
                          Kas sa Ballack lööd kõikidele tibladele vastu hambaid automaatselt kes sulle linna peal vastu tulevad??
                          Lihtsalt huvi on.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            seoses sellega, et üks kahest inimesest (vastassugupool neist kahest), kes mind elu närvi ajasid, on flora naiskonna mängija, ei saa ma enam flora mängudele tulla kuna kui ma teda näen staadionil siis ma arvatavasti automaatselt virutan vasta hambaid nagu tiblade puhul. tõesti sorry kaasfännid vähemalt järgmist mängu näeb telerist.
                            Kahjuks ei saa sa enam koondise kohtumistel ka käija, sest ta istub fännisektoris. Lisaks ei tuleks ma üldse kodust välja, sest tibalasid võib halval päeval kohata igal nurgal - rusikad väsivad ära

                            Küll sul on raske elu
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              seoses sellega et ballack mind enam närvi ei aja ma enam kodust välja ei tule... pole enam kedagi peksta
                              b-day

                              Kommentaar


                                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                                Kas sa Ballack lööd kõikidele tibladele vastu hambaid automaatselt kes sulle linna peal vastu tulevad??
                                Lihtsalt huvi on.
                                tiblad kes ülbama hakkavad samamoodi nagu NEED 2 VÄRDJAT. kui neid 2 korda rohkem on siis ei lähe....oleneb olukorrast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X