320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kala2 Vaata postitust
    seoses sellega et ballack mind enam närvi ei aja ma enam kodust välja ei tule... pole enam kedagi peksta
    oooooot, mis sa trenni ei tulegi siis rohkem v? okei teeme nii et ma üritan sind trennis närvi ajada kas siis ikka ajad end kodunt välja ja tuled trenni? hooaeg hakkab pihta nii et peaksid ikka trennis ka käima

    Kommentaar


      Ballack ja muud tegelased! Teema on ikkagi Flora aga mitte omavaheliseks arvete klaarimiseks ja lihtsalt pläramiseks. Seda võite kusagil MSN-is teha.

      Mis rahvas arvab ,millised on täna Flora võimalused Skonto vastu? Esimest Riia mängu nägin oma silmaga aga siis mängis Flora sisuliselt duubliga.
      Pakun kodus 50-50 ,sest Skonto ei ole praegu see ,mis ta oli mõned aastad tagasi.

      Teleülekande oleks võinud hoopis homsest mängust teha,sest ka seda mängu nägin ma Lätis ja oli mida vaadata.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Suht kama mis juhtub,sest seda liigat ei võeta tõsiselt vb mõni meeskond.

        Kommentaar


          sellest "ei võta tõsiselt" jutust ei saa ma päriselt aru.
          miks osaleb klubi, raisates märkimisväärse ressursi, liigas, mida ei võeta tõsiselt?
          Kas ei olnud nii, et Balti liigat oli vaja selleks, et pakkuda meeskondadele kõvemat taset ja pingelisemaid mänge?
          Kas ei olnud nii, et Balti liigat oli vaja selleks, et tõsta publiku huvi kohaliku klubijalgpalli vastu?
          Kuidas nende kahe küsimuse "jah" vastuse valguses on võimalik mõista Duracelli sõnu, et Balti liiga ei ole prioriteet?

          Ja veel. Eestis kehtib ÜLDISELT 8-tunnine tööpäev. Lisaks pooletunnine lõuna. Kui uskuda, et valdav osa alustab tööd kell 9, siis kuidas on võimalik uskuda, et publik jõuab probleemideta staadionile kella 18-ks?
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Algselt postitas uvv Vaata postitust
            Ja veel. Eestis kehtib ÜLDISELT 8-tunnine tööpäev. Lisaks pooletunnine lõuna. Kui uskuda, et valdav osa alustab tööd kell 9, siis kuidas on võimalik uskuda, et publik jõuab probleemideta staadionile kella 18-ks?
            Selleks tuleb, kas:
            A. Võtta haigusleht
            B. Küsida vaba päev
            C. Töökohalt varem lahkuda
            D. Sõita lubatud kiirust ületades

            Kommentaar


              Sul on õigus Lennat.
              Sa tabad tõesti Eesti klubijalgpalli olemust.
              Selleks, et tulla vaatama Eestis mängitavat klubijalgpalli tuleb tõesti võtta haigusleht.
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                Suht kama mis juhtub,sest seda liigat ei võeta tõsiselt vb mõni meeskond.

                Eilse AK- spordiuudis nr.1 oli üllataval kombel Balti liiga jalgpall ja FCF -Skonto mäng. Kuigi Pasi ajas hooaja avamisel umbes samasugust juttu nagu sina siis eile oli mees justkui ümber sündinud ja põles soovist Balti liigas edasi pääseda.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Sellisel juhul võtan ma oma sõnad tagasi selles ulatuses, mis puudutab liiga tähtsust. Ju on Pasiga "vesteldud". Tore.

                  Aga muu osas jään endale kindlaks. Nädala sees ei tohiks mäng mitte mingil tingimusel alata enne 7 õhtul. 19.30 oleks mõistlik kellaaeg.
                  Ehki ma saan aru, et kell 19.30 poleks Eestis võimalik teles seda mängu näidata.
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Juhtub.

                    See on kõigest mäng.

                    Kommentaar


                      Suht valus kaotus. Kuigi olgem ausad- ilus värav oli!

                      Kommentaar


                        Reim on vanaks jäänud.

                        Kommentaar


                          Huvitav erinevus.

                          Kommentaatorid: staadionil on ehk 50 inimest, sadat küll pole.

                          FC Flora kodulehekülg: Pealtvaatajaid: 220
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            6 varbaga ei ole võimalik vist eriti hästi püsti püsida

                            Kommentaar


                              Väga etteaimatv lõpp oli..Flora mäng meenutas natuke Eesti koondise mängu, kuid tehti 5x rohkem rumalaid pallikaotusi.
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Krt ikka lõid kuuevarbalised ühe ära. Tegelikult oli Floralt täitsa kobe esitus. Natuke üllatav lausa.
                                Aga sellest ma aru ei saa mida Kams seal väljakul teeb. Üks bläkk teise otsa. Poiss pidi Usbekis mängima nagu noor Pele et Jelle ta koondisse kutsus. Tahtmist oli aga oskusi paraku mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X